З 24 січня у Знаків Зодіаку робота та заробіток підуть на гору! Чим порадує Марс у Козорозі кожний знак зодіаку

У період, коли Марс увійде до Козорога, вами рухатимуть професійні амбіції та честолюбні плани. Ви станете відповідальнішим і цілеспрямованішим. Багатьом захочеться реалізуватися у професійному плані.

Не виключено, що вам захочеться просунутися службовими сходами, отримати підвищення або нагороду. Керівництво намагатиметься всіляко мотивувати співробітників, давати їм чіткі завдання, пояснювати, як досягти результату.

Втім, підлеглі самі будуть орієнтовані на результат. Багато хто розумітиме всю важливість тієї справи, яку їм доручили. Деякі отримають повну самостійність. Зараз майже всі намагатимуться працювати на совість, мислити стратегічно та працювати на результат.

Можливо, ви самі станете жорсткішими і вимогливішими. Зараз вам захочеться керувати та командувати. Якщо ви вирішите взятися за якусь справу, спочатку складіть план, обміркуйте стратегію та зробіть вибір на користь будь-якої конкретної спрямованості.

Овни

Всі вищенаведені тенденції стосуються вас більшою мірою, ніж всі інші знаки зодіаку. Саме ви особливо діятимете убік кар’єру. Головне, йдіть до мети чесним шляхом та не підсиджуйте колег.

Тельці

Зараз вам варто зайняти розширенням ментальних та фізичних горизонтів. Ви можете виступити на телебаченні, зайнятися видавничою діяльністю, з’їздити за кордон або поринути у вивчення будь-якої культури. Зараз у вас може піти і бізнес, особливо якщо він брендований.

Близнюки

У цей час вам варто всі зусилля направити на те, щоб заробити якнайбільше грошей. Момент для цього, коли Марс увійде до Козерога, найсприятливіший. Втім, дохід ви можете отримати і пасивним шляхом, наприклад, даючи гроші у борг під відсотки.

Раки

Зараз час для того, щоб зайнятися своїм особистим життям. Ваші стосунки можуть постраждати, якщо зараз ви не направите всіх зусиль на те, щоб згладити гострі кути. Також це слушний час для того, щоб оголосити про заручини або відправитися до РАГСу.

Леви

У цей період ви будете зайняті поточними справами та рутинною роботою. У цей час вам доведеться працювати з персоналом, документами та базами даних. Ви можете багато їздити у справах компанії, де працюєте.

Діви

Коли Марс зробить інгресію в Козеріг, всі ваші зусилля будуть спрямовані на встановлення, підтримання та розвиток ваших романтичних стосунків. Можливо, у цей час ви будете домогтися чиєїсь любові, дарувати подарунки і говорити компліменти.

Терези

Зараз ви будете зайняті сім’єю та будинком. У цей час у вас буде багато домашніх справ. До уваги можуть вимагати родичі або діти. Не виключено, що може виникнути потреба у ремонті.

Скорпіони

У період, коли Марс увійде до Козерога, вам доведеться багато їздити, спілкуватися та листуватися. У вас буде багато нових знайомих. У цей час у вас може назріти потреба набути нових знань і навичок.

Стрільці

Наприкінці січня ви працюватимете над тим, щоб знайти нові джерела доходу. Вся ваша енергія буде спрямована на те, щоб заробити якомога більше грошей. Ви проявлятимете рішучість, активність та самостійність.

Козороги

У цей час ви багато працюватимете, зароблятимете і проявлятимете ініціативу. Ви можете займатися спортом, працювати в силових структурах або заробляти своїм тілом. Ви також можете змінити імідж.

Водолії

Вас чекає місяць самопізнання, самокопання, пошуку себе та набуття ідеалів. Також вас може потягнути на релігію чи благодійну діяльність.

Риби

У цей період вся ваша активність буде спрямована на те, щоб підтримувати дружні стосунки, займатися громадською діяльністю та працювати у колективних проектах.