fbpx

з 24 травня готуйтеся до змін! Що знакам зодіаку принесе Марс в Овні

24 травня 2022 року Марс вийде із загадкових, лінивих та чутливих Риб і увійде на знак активного, діяльного та експансивного Овна.

Багато хто зараз готовий здійснювати трудові та військові подвиги. Люди вкладатимуть свої душевні та фізичні сили у все, що роблять. Під впливом Марса в Овні всі борються за справедливість, яку кожен розуміє по-своєму.

Овни
Зараз ваша активність буде спрямована на те, щоб голосно заявити про себе у навколишньому світі. Ви займатиметеся фізичним і духовним розвитком, вкладатиметеся у свою зовнішність, братимете участь у спортивних змаганнях і оратимете на роботі.

Тельці
У цей час ви заглибитеся у власні проблеми, махнете рукою на суспільне життя і не звертатимете уваги на оточуючих. У вас з’явиться інтерес до окультизму та езотерики.

Близнюки
Марс в Овні змусить вас активно будувати плани на майбутнє, брати участь у колективних проектах, проводити час в оточенні друзів. Не виключено, що вас зацікавить астрологія та прогнозування.

Раки
Зараз ви активно займатиметеся своєю роботою і енергійно просуватиметеся вгору кар’єрними сходами. Ви всі сили направите на те, щоб досягти своїх амбітних цілей.

Леви
У цей час ви будете вчитися та викладати. Не виключено, що ви зможете видати свої художні книжки чи наукові праці.

Діви
У цей час ви всю свою активність направите на те, щоб розвинути свій бізнес і заробити шалені гроші. Не виключено також, що ваш партнер утримуватиме вас.

Терези
Зараз ви можете познайомитися з вашим майбутнім чоловіком або укласти шлюб. Також ваша активність буде спрямована на громадську роботу та набуття популярності.

Скорпіони
Марс в Овні змусить вас направити всю свою активність на робочий процес. Можливо, ви влаштуєтеся на додаткову роботу.

Стрільці
У цей час ви будете фліртувати, і отримувати задоволення від життя. Можливо, ви почнете викладати чи виступати на театральній сцені.

Козероги
Тепер ви повністю будете зайняті сімейним життям. Можливо, вам доведеться зробити ремонт, купити чи продати квартиру.

Водолії
У цей час у вас усі сили підуть на спілкування. Не виключено, що ви конфліктуватимете з сусідами.

Риби
Марс в Овні змусить Вас заробляти більше грошей.

You cannot copy content of this page