fbpx

З 27 червня встигніть зробити це! Що Знакам Зодіаку несе Венера у Леві

 

27 ЧЕРВНЯ 2021 ТРАНЗИТНА ВЕНЕРА ПЕРЕХОДИТЬ У ЗНАК ЛЬВА

Венера пов’язана з нашими смаками та уподобаннями, а Лев – це яскравий і помітний знак, то можна говорити про те, що зараз йде точно не час естетичних задоволень.

Вам частіше зустрінуться балаган, концерт поп-музики і невибагливі, але помітні видовища, ніж витончені і вишукані події.

ВЕНЕРА У ЛЕВІ ПОДАРУЄ ФАНТАСТИЧНІ СВЯТА І НЕЗАБУТНІ ЗАДОВОЛЕННЯ

В любові почнеться час курортних романів, романтичних пригод і драматичних зізнань у коханні. Закоханим захочеться заявити про свої почуття всьому світу.

Вдало і красиво пройдуть заручин, весілля, романтичні фотосесії, поїздки «медового місяця».

У матеріальному плані люди будуть цінувати дорогі подарунки і щедрі витрати. Гроші будуть приходити так, що це побачать всі: у вигляді призів, премій, публічних нагород.

Хороший дохід принесе організація шоу, концертів і свят. У соціальних контактах люди будуть швидко сходитися одне з одним. Але кожен буде вважати себе особливим і чути тільки себе.

Щоб спілкування склалося вдало, потрібно не зачіпати нічию гординю, віддавати людям належне, визнавати їх заслуги, хвалити. Найлегше зав’язати соціальні зв’язки і дружбу буде на святі, на відпочинку, на чиєму-небудь дні народженні.

ОВЕН

Вам буде приносити радість спілкування з дітьми. Ви будете отримувати задоволення, відвідуючи свята, вечірки, концерти, шоу, театр, відпочиваючи в ресторанах, беручи участь в спортивних видовищах або спостерігаючи за ними.

ТЕЛЕЦЬ

Вас буде радувати сімейне життя. У побуті стане більше комфорту. Покращаться відносини з батьками. Ваш будинок може стати центром світського життя – з приємними вечорами і цікавими людьми в гостях.

БЛИЗНЮКИ

Вам сподобається гуляти по вулицях, заходити в гості до знайомих, спілкуватися з сусідами. Покращаться відносини з братами і сестрами. У вашому оточенні з’явиться приємна цікава жінка.

РАК

Вас будуть радувати ваші фінансові справи. У вас стане більше красивих речей. Вам будуть робити подарунки. Хоч не набагато, але збільшаться доходи. Стане більше вільних грошей, які ви можете витратити на задоволення.

ЛЕВ

Ви станете краще виглядати. Будуть вдалими б’юті-процедури, відвідування перукарень та салонів краси, фотосесії, візити до дерматолога, дієтолога, стоматолога. Посилиться інтерес до того, щоб виразити себе в творчих заняттях.

ДІВА

Вам принесе радість відпочинок на самоті. Варто поїхати на природу на дачу, в іншу країну, де вас ніхто не знає. Якщо все це неможливо, ви будете шукати відпочинку та приємних вражень у віртуальному світі.

ТЕРЕЗИ

Вам буде дарувати радість спілкування з однодумцями, участь у великих громадських акціях та інтернет-проектах, ви будете із задоволенням спілкуватися в спільнотах, групах за інтересами.

СКОРПІОН

Вам почне приносити більше радості робота. Будуть теплі відносини з начальством. Буде багато світських офіційних заходів. Більшість важливих питань ви будете вирішувати в неробочій обстановці.

СТРІЛЕЦЬ

Вам принесе велику радість подорож за кордон. Якщо такої можливості немає, ви компенсуєте це тим, що будете спілкуватися з іноземцями, вивчати культуру інших країн, замовляти речі на іноземних сайтах.

КОЗЕРІГ

Вам почне везти на чужі гроші. Вам будуть робити подарунки і допомагати грошами, оплачувати відпочинок, ділитися потрібними речами, давати свої інструменти, інтернет-майданчики, працівників, щоб ви могли заробити.

ВОДОЛІЙ

У вашому житті складуться з кимось теплі відносини. Це можуть бути гармонійні і красиві особисті відносини, але не обов’язково: можуть дуже добре скластися, наприклад, і відносини з партнером по бізнесу.

РИБИ

Вам сподобається піклуватися про здоров’я. Саме час поїхати на лікувальний курорт, в санаторій, профілакторій. Ви будете займатися приємними, безболісними оздоровчими процедурами.

You cannot copy content of this page