fbpx
Перейти до вмісту

З 29 грудня почнеться смуга везіння: прогноз для всіх знаків зодіаку, бо Юпітер входить у Риби

З 29 ГРУДНЯ ПОЧНЕТЬСЯ СМУГА ВЕЗЕННЯ ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ! ЮПІТЕР ВХОДИТЬ У РИБИ

Це час таємних переговорів, езотеричних знань, мистецтва та творчості. Юпітер у Рибах може принести із собою зміну світогляду, переконань та віри. Багато хто в цей час знайде інвесторів, спонсорів і таємних покровителів, ідеалізуватиме вчителів або захочуть навчитися новому.

Овни

В кінці грудня вам захочеться зустрітися зі своїм кумиром, відправитися в церкву або в океанаріум. Ви будете цікавитись мистецтвом, філософією чи космосом. Не виключено, що вас запросять на телебачення або запропонують видати вашу книгу.

Тельці

У цей час ви можете подружитися з викладачем вузу, відомим співаком або режисером, художником або іншою артистичною натурою. Можливі дружні посиденьки.

Близнюки

У період, коли Юпітер входить у Риби, ви з головою поринете в роботу. Керівництво оцінить ваші зусилля належним чином. У сенсі кар’єрного просування цей час буде особливо сприятливим для режисерів, фотографів, виноробів, викладачів та правознавців.

Раки

У цей час вас потягне в далекі краї, тому що захочеться поринути в інше культурне та мовне середовище. Не виключено, що ви познайомитеся з біженцями чи мігрантами. У цей час багатьом незрозуміло, як ви заробляєте гроші.

Леви

Це буде місяць наполегливої ​​праці через силу і межі можливостей, великих заробітків та самовираження. Вам долати як себе, так і обставини. Також у цей час у вас можуть з’явитись нові світоглядні концепції.

Діви

Наприкінці грудня 2021 року ви можете зустріти людину, стосунки з якою виявляться для вас дуже важливими. Він може бути мандрівником, викладачем, бізнесменом, ідеологічним лідером чи працювати у дуже великій компанії.

Терези

В цей час для вас буде життєво необхідно, щоб вас поважали за те, що ви сумлінно виконуєте свої обов’язки на роботі та будинку. У вас можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, але вам допоможе медицина.

Скорпіони

У період, коли Юпітер увійде в Риби, ви з головою поринете в любовний вир. Ви ідеалізуватимете свого коханця, будете ставитися до нього з величезним теплом і ніжністю. Не виключено, що вам захочеться вирушити за ним на край світу.

Стрільці

Наприкінці грудня 2021 року ви поринете в теми сім’ї та побуту. Вам важливо буде підтримувати сімейні традиції, вивчати історію свого роду, підтримувати теплі стосунки з батьками та дітьми. Можливо, ви складете генеалогічне дерево своєї сім’ї. Якщо ви живете за кордоном, то вам захочеться повернутися на батьківщину.

Козороги

Коли Юпітер увійде в Риби, все у вашому житті крутиться навколо вхідної та вихідної інформації, її обробки, викладання та навчання, зустрічей з іноземцями, духовними чи відомими людьми. При цьому, чим краще ви виконуватимете свої обов’язки, тим більше грошей отримаєте.

Водолії

У цей час ви зосередитеся на тому, щоб заробити якомога більше. Ви можете змінити роботу або знайти додаткові джерела прибутку. Зараз ви зможете заробити у ролі викладача, спікера чи лектора, а також перекладача чи екскурсовода. Зараз слушний час для того, щоб просунути свій блог в інтернет.

Риби

Наприкінці грудня 2021 року щедрість приведе вас до матеріального успіху. Ви допомагатимете невдахам і жертвуватимете кошти на благодійність. При цьому ви легко переконуватимете оточуючих у тому, що ваші погляди правильні.