fbpx

З 29 грудня почнеться смуга везіння: прогноз для всіх знаків зодіаку, бо Юпітер входить у Риби

З 29 ГРУДНЯ ПОЧНЕТЬСЯ СМУГА ВЕЗЕННЯ ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ! ЮПІТЕР ВХОДИТЬ У РИБИ

Це час таємних переговорів, езотеричних знань, мистецтва та творчості. Юпітер у Рибах може принести із собою зміну світогляду, переконань та віри. Багато хто в цей час знайде інвесторів, спонсорів і таємних покровителів, ідеалізуватиме вчителів або захочуть навчитися новому.

Овни

В кінці грудня вам захочеться зустрітися зі своїм кумиром, відправитися в церкву або в океанаріум. Ви будете цікавитись мистецтвом, філософією чи космосом. Не виключено, що вас запросять на телебачення або запропонують видати вашу книгу.

Тельці

У цей час ви можете подружитися з викладачем вузу, відомим співаком або режисером, художником або іншою артистичною натурою. Можливі дружні посиденьки.

Близнюки

У період, коли Юпітер входить у Риби, ви з головою поринете в роботу. Керівництво оцінить ваші зусилля належним чином. У сенсі кар’єрного просування цей час буде особливо сприятливим для режисерів, фотографів, виноробів, викладачів та правознавців.

Раки

У цей час вас потягне в далекі краї, тому що захочеться поринути в інше культурне та мовне середовище. Не виключено, що ви познайомитеся з біженцями чи мігрантами. У цей час багатьом незрозуміло, як ви заробляєте гроші.

Леви

Це буде місяць наполегливої ​​праці через силу і межі можливостей, великих заробітків та самовираження. Вам долати як себе, так і обставини. Також у цей час у вас можуть з’явитись нові світоглядні концепції.

Діви

Наприкінці грудня 2021 року ви можете зустріти людину, стосунки з якою виявляться для вас дуже важливими. Він може бути мандрівником, викладачем, бізнесменом, ідеологічним лідером чи працювати у дуже великій компанії.

Терези

В цей час для вас буде життєво необхідно, щоб вас поважали за те, що ви сумлінно виконуєте свої обов’язки на роботі та будинку. У вас можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, але вам допоможе медицина.

Скорпіони

У період, коли Юпітер увійде в Риби, ви з головою поринете в любовний вир. Ви ідеалізуватимете свого коханця, будете ставитися до нього з величезним теплом і ніжністю. Не виключено, що вам захочеться вирушити за ним на край світу.

Стрільці

Наприкінці грудня 2021 року ви поринете в теми сім’ї та побуту. Вам важливо буде підтримувати сімейні традиції, вивчати історію свого роду, підтримувати теплі стосунки з батьками та дітьми. Можливо, ви складете генеалогічне дерево своєї сім’ї. Якщо ви живете за кордоном, то вам захочеться повернутися на батьківщину.

Козороги

Коли Юпітер увійде в Риби, все у вашому житті крутиться навколо вхідної та вихідної інформації, її обробки, викладання та навчання, зустрічей з іноземцями, духовними чи відомими людьми. При цьому, чим краще ви виконуватимете свої обов’язки, тим більше грошей отримаєте.

Водолії

У цей час ви зосередитеся на тому, щоб заробити якомога більше. Ви можете змінити роботу або знайти додаткові джерела прибутку. Зараз ви зможете заробити у ролі викладача, спікера чи лектора, а також перекладача чи екскурсовода. Зараз слушний час для того, щоб просунути свій блог в інтернет.

Риби

Наприкінці грудня 2021 року щедрість приведе вас до матеріального успіху. Ви допомагатимете невдахам і жертвуватимете кошти на благодійність. При цьому ви легко переконуватимете оточуючих у тому, що ваші погляди правильні.

Related Post

Любовний гороскоп на 26 жовтня 2021 року для всіх знаківЛюбовний гороскоп на 26 жовтня 2021 року для всіх знаків

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 жовтня 2021 року Овен Навіть якщо ви вважаєте, що особа, яка вам сподобалася значно молодше або набагато старше вас, а значить, нічого доброго

Шанси Овнів, естетика Левів і вибір Скорпіонів: детальний гороскоп на 26 вересняШанси Овнів, естетика Левів і вибір Скорпіонів: детальний гороскоп на 26 вересня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати в цей день ОВЕН ОВНИ – неймовірно активні в творчості і спілкуванні цього дня. Задумане має всі шанси швидко втілитися в життя. Сприятливий вплив матиме

Жіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 липня 2021 рокуЖіночий гороскоп на тиждень з 16 по 22 липня 2021 року

Середина серпня дарує нам кілька цікавих і перспективних планетарних аспектів. Овен На цьому тижні представникам вогненної стихії доведеться йти на компроміси, якщо хочеться домогтися бажаного результату. Взагалі, все буде даватися