З 29 січня грошей побільшає! Знакам зодіаку допоможе Венера

  • від

З 29 СІЧНЯ ГРОШЕЙ СТАНЕ БІЛЬШЕ! ЗНАКАМ ЗОДІАКУ ДОПОМОЖЕ ВЕНЕРА!

Венера, яка відповідає в астрології за фінанси, любов та стосунки, перестає бути ретроградною та розгортається директно.

Про особливості цього часу, а також про те, як вплине ця астрологічна подія на різні знаки зодіаку, а також про те, на що звернути увагу на цей період.

Директний рух планети любові та краси дарує нам можливість зустріти кохану людину. Також зараз можна розвивати ті відносини, що вже склалися. Зараз можуть з’явитися нові модні тенденції та нові тренди у мистецтві. Зараз можна звернутися до стиліста чи косметолога.

Знімається заборона косметичних операцій. Також цей час підходить для того, щоб робити вибір, підбирати нові образи, робити покупки та набувати цінностей.

Овни

Ситуація у вас на роботі стабілізується. Якщо були якісь конфлікти та розбіжності, пристрасті вляжуться. Ви можете отримати нову посаду з більшою оплатою. Не виключено, що у вас зав’яжуться особисті стосунки із начальником.

Тельці

У цей час вам належить зробити вибір у питаннях ідеології. Не виключено, що вам доведеться вибирати освіту, релігію чи країну проживання. Ви можете захопитися вивченням іноземних мов, досягти успіху в рекламі або видати свою книгу.

Близнюки

Зараз на вас можуть завалитися великі гроші. Не виключено, що ви зможете організувати собі пасивний дохід, відкрити підприємство чи вигідно вкласти свої кошти. Нині вам можуть повернути борги.

Не виключено, що чоловік більше зароблятиме. Раки
Коли Венера повернеться у прямий рух, ви зможете залагодити свої партнерські відносини як ділові, і особисті. Також на вас чекають вигідні угоди, подарунки та підписання вигідних договорів.

Леви

Ви можете отримати задоволення від рутинних обов’язків. Ваше здоров’я також покращає. Зараз ви зможете оформити потрібні документи, змінити роботу на високооплачувану або купити машину.

Діви

У цей час у вас почнеться життя, повне творчості, задоволень та романтики. Улюблена людина робитиме компліменти, освідчуватися у коханні та даруватиме подарунки. Діти теж принесуть вам багато радості. Якщо були проблеми із зачаттям, зараз вони можуть вирішитись.

Терези

Це слушний момент для того, щоб зайнятися облаштуванням житла. Ви зможете зробити ремонт, купити нові меблі або предмети інтер’єру. Можна запросити дизайнера, щоб поновити обстановку.

Тепер ви можете зробити подарунки членам сім’ї. Скорпіони
Коли Венера стане директною, ви зможете багато спілкуватися, заводити нові знайомства, листуватися з коханою людиною. Якщо ви займаєтеся письменством, можете створити гарний роман. Цей час у вас може пройти у роз’їздах.

Стрільці

Зараз ви можете покращити своє матеріальне становище. Ви зможете змінити роботу або знайти нові джерела доходу. Можливо, вам збільшать зарплату. Не виключено, що гроші прийдуть через кохану людину.

Козороги

Коли Венера повернеться у прямий рух, ви зможете зайнятися собою, своїм іміджем, саморозвитком та своїм тілом. Зараз ви будете дуже ініціативні та рішуче налаштовані. Це вдалий час, щоб відвідати стиліста та косметолога.

Водолії

У цей час ви зможете зайнятися улюбленою творчістю. Особливого успіху досягнуть художники, поети, фотографи, казкарі та музиканти. Це слушний момент, щоб зайнятися езотерикою.

Риби

Якщо ви були в сварці з друзями в період, коли Венера повернеться в директний стан, ви зможете прийти з ними до компромісу. Не виключено, що дружні стосунки перейдуть у романтичні.