fbpx
Перейти до вмісту

З 30 серпня парад успіхів у знаків Зодіаку! Що принесе Меркурій у Терезах

З 30 СЕРПНЯ ДО 5 ЛИСТОПАДА МЕРКУРІЙ В ТЕРЕЗАХ. ЩО ЦЕ ЗМІНИТЬ ДЛЯ ВАШОГО ЗНАКУ ЗОДИАКА?

30 серпня, о 05:10 ранку, Меркурій з прагматичної Діви переходить в миролюбні Терези. У товариському знаку Терезів Меркурію, який відповідає в астрології за всякого роду комунікації, легко і комфортно.

Терезивідносяться до стихії повітря, тому вони мають сильний зв’язок зі спілкуванням і інтелектом. Це пояснює, чому Меркурій добре себе почуває в цьому зодіакальному знаку.

Терези миролюбні і люблять “наводити мости”. Вони завжди прагнуть до того, щоб знайти порозуміння в суперечці. Меркурій в цьому знаку привносить гармонію в людські стосунки. Це стосується як особистих відносин, так і ділових, і сімейних.

Під час транзиту Меркурія в Терези в центрі уваги виявляється спілкування. Зараз саме час, щоб вирішити всі спірні питання і закапати сокиру війни. Це час дипломатії, об’єктивності, справедливості і рівноваги. Люди розмовляють про мистецтво, кохання, естетиці. Мова стає красивою і образною.

Мінус цього аспекту полягає в тому, що люди прагнуть бути занадто доброзичливими і добрими, щоб усім сподобатися. Іноді це може заважати в реальному спілкуванні.

Овни

Вас в цей період очікує багато спілкування, пов’язаного з вашими відносинами. Можливо, вам вдасться прийти до компромісу з вашим партнером по шлюбу. Ділові відносини також вимагатимуть дипломатії.

Ви зможете витончено підписувати договори, укладати угоди і красиво спілкуватися з клієнтами.

Тельці

Вам в цей час проявляти дипломатію, такт і культуру спілкування доведеться більшою мірою серед колег на своєму робочому місці. Ви багато часу будете присвячувати справам і громадській роботі.

Ви будете проводити багато виробничих нарад і консультацій, налагоджувати ділові зв’язки, їздити у відрядження. Чекайте приємних новин на роботі і про роботу.

Близнюки

Вас чекає багато романтичних зустрічей в цей час. На них вам будуть красиво визнаватися в любові, говорити компліменти читати вірші, водити вас на художні виставки і всіляко проявляти галантність.

Ви будете багато часу присвячувати розвагам і культурному відпочинку. У житті вас чекає багато щасливих випадків.

Раки

Вам найбільше в цей період, коли Меркурій перебуває в Терезах, доведеться проявляти естетику будинку, в колі сім’ї. Ви будете обговорювати ремонт, вибирати красиві шпалери, підбирати предмети декору та інтер’єру.

За сімейними питаннями ви знайдете взаєморозуміння як з батьками, так і з дітьми. Ви будете влаштовувати свята і сімейні вечірки.

Леви

Це буде дуже метушливий час, коли вас чекає багато контактів, нових знайомств, продажів, підписання договір і роботи з документами. Не виключено, що ви запишетесь на дизайнерські або мистецтвознавчі курси.

Діви

Вам доведеться проявляти багато дипломатичного мистецтва, щоб заробляти гроші. Дохід може бути пов’язаний з косметологією, дизайном, живописом, вокалом або консультаціями.

Терези

У цей час вас чекає багато приємних моментів. Ваша привабливість помітно зросте, ви будете сильно подобатися оточуючим. Вас чекають романтичні зустрічі і любовні послання.

Скорпіони

Вас будуть залучати таємниці, глибини психології, езотерики. Не виключено, що в цей час ви будете рідко виходити з дому.

Але ви обов’язково знайдете собі заняття, пов’язане з красою.

Стрільці

Ви будете багато спілкуватися з друзями. Ходити з ними на виставки, відвідувати різноманітні культурні заходи, можете зареєструватися на форумі, присвяченому красі.

Козороги

Ваші думки в цей час будуть повністю зайняті кар’єрними досягненнями, переговорами і проведенням заходів.

Водолії

У цей час ви станете більше цікавитися філософією, правом, культурою інших народів, освітою і релігією.

Риби

Ви будете вирішувати питання, які пов’язані зі спільним капіталом та іншими спільними справами.