fbpx

З 30 травня сміливо починайте нове! Подарунки знакам зодіаку від Нового Місяця у Близнюках

30 травня 2022 року відбудеться Молодий місяць у Близнюках. Ця астроподія акцентує увагу на темах освіти та навчання, комунікацій та інформації. У цей час багатьом захочеться ґрунтовно заглибитись у предмет свого вивчення. Кількість контактів, дзвінків та кореспонденції зараз збільшиться. У центрі уваги також опиняться питання логістики, транспортної інфраструктури, зв’язку та міжнародних відносин.

Овни

Зараз ви будете занурені в інтелектуальну діяльність, вирішувати завдання різної складності та багато вчитися, набувати академічних знань та прикладних навичок. Можливі зміни у житті ваших сестер та братів.

Тельці

У цей час можливі зміни у фінансовій сфері. Нині ви можете заробити на творчій діяльності. Не виключено, що ви почнете працювати у сімейному бізнесі. Поставте собі відповідну мету.

Близнюки

У Молодий місяць ви будете трохи зациклені на самому собі. Зараз ви можете ставити собі цілі, пов’язані із саморозвитком та спортивними досягненнями.

Раки

У цей час ви поринете у власні мрії та переживання. Поставте мету розібратися в собі.

Леви

Зараз ви будете багато часу проводити з друзями. Поставте собі за мету втілити ваші мрії за їх підтримки.

Діви

Молодий місяць змусить вас активніше підніматися кар’єрними сходами. Поставте собі за мету досягти успіху у професійній сфері.

Терези

У цей час ви будете зайняті або своєю освітою чи викладанням. Поставте собі за мету стати експертом.

Скорпіони

Наразі у вашій фінансовій сфері можливі серйозні зміни. Поставте собі за мету знайти інвесторів для вашого бізнесу.

Стрільці

У цей час у вашому особистому житті можуть статися серйозні зміни. Поставте собі за мету оголосити про заручини протягом найближчого місяця.

Козероги

Наразі у вас на роботі можливі якісь зміни. Поставте собі зробити відносини в колективі емоційнішими та теплішими.

Водолії

У цей час можливе зачаття або народження дитини. Поставте собі за мету більше відпочивати.

Риби

Молодий місяць принесе вам якісь зміни в сім’ї та будинку. Поставте собі за мету побудувати гармонійні стосунки з родичами.

You cannot copy content of this page