fbpx

З 30 жовтня повернеться удача Знакам Зодіаку! Дізнайтесь, у чому вам везтиме

Оскільки Марс є керуючою планетою цього знака, то транзит буде відрізнятися ідеальним поєднанням зодіакального знака і планети.

Цілеспрямованість і завзятість – головні риси характеру, які можуть загостритися і натомість транзиту Марса. Він також активно стимулює будь-які зміни, допомагає долати перепони та добиватися поставлених цілей найнеймовірнішими шляхами.

Разом з тим, Марс – планета досить агресивна, тому дуже важливо контролювати свої емоції. Знакам Зодіаку допоможуть такі поради.

Овен

Овну представиться довгоочікувана можливість реалізувати свої найсміливіші амбіції та розкрити потенціал. Такі звершення будуть однаково успішними як у кар’єрі, так і у сімейному житті.

Телець

За останні місяці Тельця постійно долало почуття невпевненості у собі, з початком транзиту Марса воно відступить. Ви діятимете чітко та впевнено, зможете добре впоратися навіть із відповідальними завданнями.

Близнюки

Прагнення змін, яке давно долало Близнюків, тепер втілиться в реальність і буде задоволене повною мірою. Представники цього знака відчують себе справжніми дослідниками життя.

Рак

У Раків настає дуже сприятливий період для занять самопізнанням. Розберіться у своїх розчаруваннях та нереалізованих завданнях, після наведення духовного порядку та фактичні справи почнуть виконуватися простіше.

Лев

У Лева теж настає сприятливий період для духовного зростання. Такі негативні риси характеру, як прагнення влади і бажання помститися, зараз піддаватимуться усуненню дуже добре.

Діва

За час транзиту Діви неодноразово зловлять себе на думці, що стали більш дратівливими та агресивними. Ці риси характеру справді загостряться і можуть серйозно зіпсувати стосунки з оточуючими.

Терези

Терези зможуть використовувати енергію, подаровану Марсом, дуже конструктивно. Завершать старі справи, налагодять стосунки з діловими партнерами та рідними людьми, зможуть насолодитися улюбленими захопленнями та творчістю.

Скорпіон

Представникам знака Зодіаку, через який і проходить транзит Марса, вдасться відчути його силу повною мірою. Прагнення до дій долатиме з кожним днем, і будь-яка перешкода на шляху здасться незначною.

Стрілець

Стрільці в період транзиту можуть страждати підвищеною напруженістю, все навколо викликатиме в них відчуття розчарування. Навчіться радіти з того, що маєте, і тоді життя заграє яскравими фарбами.

Козоріг

Звичний стан речей почне здаватися Козорогам вкрай невдалим і набридлим. Починаючи будь-які зміни в житті, ретельно подумайте план і правильно розподіляйте свої сили.

Водолій

Для водолія настане час неймовірних спокус, найсильніше вони відчують зміни в особистому житті. Дуже важливо встояти перед будь-якими згубними залежностями, щоб не завдати шкоди здоров’ю.

Риби

Найвірніший принцип дії для Риб під час транзиту Марса – спрямувати енергію всередину себе. Марс подарує можливість навчитися керувати руйнівними енергіями та брати їх під контроль.

Related Post

Гороскоп на 3 грудня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 3 грудня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп проти 3 грудня 2020 Овен День не несе ніякої негативної інформації. Можна планувати будь-які заходи. Але будьте стримані і коректні при спілкуванні з оточуючими людьми. Ви можете образити людину

Любовний гороскоп на 10 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіакуЛюбовний гороскоп на 10 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 жовтня 2021 року Овен Якщо у вас вперто не виходить чогось домогтися від вашої коханої людини, може бути, і не варто від нього

Любовний гороскоп на 20 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Любовний гороскоп на 20 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 20 вересня 2021 року Овен Сьогодні вас чекає якась велика і світла радість в області вашого особистого життя. Спеціально її готуватимуть для вас або