fbpx

З 5 ЛИСТОПАДА 2021 НОВИЙ МІСЯЦЬ У СКОРПІОНІ ЗАПУСТИТЬ ЗМІНИ ДЛЯ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

На нас чекає дуже трансформаційний Молодий місяць з Місяцем у Скорпіоні. Скорпіонові енергії превалюють, оскільки Місяць з’єднується із Сонцем саме у Скорпіоні, а потім до них також приєднується і Меркурій. У центрі уваги будуть фінанси (особливо чужі): позики, інвестиції та кредити.

На багатьох чекатимуть трансформації та кризи. У якихось сферах життя всім доведеться щось змінювати, глибоко переживати, перетворювати та долати. Опозиція з Ураном ускладнить ций планетарну ситуацію. З чимось чи кимось у цьому житті доведеться раптово розлучитися.

Плани несподівано змінюватимуться і руйнуватимуться. Дії оточуючих та власні вчинки можуть здаватися непередбачуваними. Щось запланувати та передбачити буде досить складно. Різні події відбуватимуться різко, трансформуватимуть життя та запам’ятовуватимуться надовго.

Зміни неминучі, до них потрібно підготуватися та прийняти. При цьому не виключено, що з’явиться жорсткий опір будь-яким змінам. Люди будуть схильні або маніпулювати, або жертвувати собою, або відігравати ролі рятувальників. У багатьох з’явиться відчуття, що вони живуть на вулкані, виверження якого може розпочатися будь-якої миті.

Також у цей час можлива поява нових ідей, протестів, розривів старих зв’язків та виникнення нових відносин. Не варто чинити опір, якщо життя складається не так, як ви запланували. Краще постаратися підлаштуватися під обставини. Намагайтеся усвідомлено змінити щось у своєму житті, щоб направити енергії Молодика собі на благо.

Це чудовий час, щоб загадати бажання та поставити цілі.

Овни

Вас, як і Скорпіонів, зміни торкнуться найбільше. Вони можуть стосуватися фінансової сфери вашого життя, здоров’я та інтимного життя. Це слушний час, щоб провести аудит або оформити банкрутство, у разі гострої необхідності. Зараз ви можете зненацька отримати спадок. Можна загадати бажання, пов’язане із грошима.

Тільці

Ваші ділові чи партнерські відносини змінюватимуться. Ви можете зустріти кохану людину, якщо досі самотні, укласти шлюб або розлучитися. Є шанс укласти вигідну угоду, але вона може зірватися. Заручини, весілля можуть не відбутися. Є сенс помріяти про те, як налагодити стосунки із партнерами.

Близнюки

У цей час ваші службові обов’язки, стосунки з товаришами по службі або підлеглими можуть змінитися. Також ви можете влаштуватись на роботу в інше місце. Зміни можуть торкнутися вашого здоров’я. Якщо ви мріяли одужати або купити машину, зараз саме час сконцентруватися на цих бажаннях.

Раки

Вам Молодий місяць принесе трансформації в особистому житті. Наразі варто загадати бажання, пов’язане з особистим життям. Якщо захочете виграти у лотерею чи налагодити стосунки з дітьми, бажання здійсниться.

Леви

Зміни можуть торкнутися вашої родини та будинку. Ви можете купити або продати квартиру, розпочати ремонт чи будівництво. Зараз варто мріяти про найголовніше погоду в будинку.

Діви

Зараз зміни можуть стосуватися вашого навчання, родичів, однокласників чи сусідів. Особливо уважно слід ставитись до оформлення документації. Якщо хочете вирушити у поїздку, бажання здійсниться.

Терези

У вас у цей час може змінитися матеріальне становище. Ви можете загадати, щоб гаманець поповнився.

Скорпіони

У вас зараз слушний момент, щоб змінити імідж або зайнятися саморозвитком. Варто побажати собі успіху, на цьому шляху.

Стрільці

Молодий місяць у Скорпіоні може принести вам зміни, пов’язані з вашим внутрішнім світом. Якщо захочете дізнатися про якусь таємницю, миру піде вам на зустріч.

Козороги

У листопаді можуть змінитись ваші стосунки з друзями. Якщо ви потребуєте свободи, бажання може здійснитися.

Водолії

Зміни в цей час торкнуться вашої професійної сфери. Тому найкраще побажати собі просування кар’єрними сходами.

Риби

Молодий місяць у Скорпіоні принесе вам зміни у світогляді. Краще, якщо ваше бажання стосуватиметься вашої освіти.

Related Post

Гості Тельців, думка Левів та поїздки Терезів: докладний гороскоп на 28 жовтняГості Тельців, думка Левів та поїздки Терезів: докладний гороскоп на 28 жовтня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня ОВНИ ОВНИ – у всіх аспектах життя зараз величезну роль відіграє ваше ставлення до своїх здібностей. Нове знайомство має тенденцію до розвитку: зараз

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 28.11.2021 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 28 листопада 2021 року Овен Перша половина дня загрожує небезпеками, травмами, великими проблемами, з’ясуванням стосунків у сім’ї. Уникайте перенапруги,

Гороскоп на 5 вересня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 5 вересня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 5.09.2021 року для кожного знака Зодіаку Гороскоп на 5 вересня 2021 року Овен Спокійний день. Провести його найкраще з близькими друзями за хорошим столом, де буде багато