fbpx

З 5 ЛИСТОПАДА 2021 ПРИЙДЕ УДАЧА ДО ЗНАКІВ ЗОДІАКУ: ЩО ВСІМ ПОДАРУЄ ВЕНЕРА У КОЗОРОЗІ?

5 листопада 2021 року Венера перейде в знак Козерога, тому ми стане практичнішим і реалістичнішим як у особистих відносинах, так і у всьому, що стосується фінансів. Багато хто знімуть рожеві окуляри і перестануть ідеалізувати своїх партнерів.

Ділові та романтичні відносини, які виникнуть у цей час, можуть виявитися серйозними та тривалими. Не виключено, що нас тягнутиме до людей старших за віком чи мудріше. Також вони можуть бути впливовими персонами або мати високий соціальний статус.

Козорогом управляє Сатурн, який сприяє прагненню створення стабільних і міцних спілок.

Тому він не схвалить несерйозного ставлення до кохання. У цей час відносини потрібно планувати та вибудовувати. Підходити до цього процесу потрібно з терпінням, виявляючи розумний розрахунок. Це дозволить з часом лише зміцнити відносини.

Овни

Транзит Венери до Козорога в листопаді 2021 року принесе вам удачу на роботу, успіх та гідну матеріальну винагороду. Ваші зусилля оцінять колеги та керівництво. Можливо виникне службовий роман. Також можливі особисті стосунки з начальником або людиною старшою за віком.

Тельці

Ви можете вступити в особисті стосунки з людиною, яка мешкає за кордоном. У листопаді 2021 року не виключені також і вигідні угоди з іноземними партнерами. Також можливий роман із релігійною людиною, юристом чи викладачем. Ваша близька людина може стати вашим духовним учителем.

Близнюки

У листопаді 2021 року вас можуть очікувати глибокі та пристрасні стосунки, які змусять вас страждати, ревнувати та трансформуватися. Готуйтеся до того, що у вашому житті буде багато пристрасті та близькості. Також можливе отримання спадщини.

Раки

Цього місяця на вас чекають щасливі партнерські відносини. Ви можете зустріти кохану людину, оголосити про заручини або укласти шлюб. Також можливі вдалі угоди та укладання вигідних договорів.

Леви

У листопаді 2021 на вас чекає багато приємних моментів на роботі: премії, бонуси та підвищення зарплати. Якщо ви скаржилися на здоров’я, цього місяця воно покращиться.

Діви

Листопад 2021 стане вам дуже приємним місяцем. На вас чекають романтичні побачення, освідчення в коханні, подарунки та багато розваг. Не виключено, що ви запустите новий проект або займетесь творчістю. Ваше хобі може принести гроші.

Терези

У цьому місяці ви зможете вирішити проблеми з житлом, продати або купити нову квартиру. Також з’явиться можливість красиво облаштувати свій будинок, наклеїти нові шпалери або купити витончені меблі.

Скорпіон

У листопаді 2021 року ви будете багато спілкуватися, їздити та переписуватись. Будь-які комунікації принесуть багато задоволення і принесуть гроші. У подорожі ви зможете завести нові відносини. Чим більше ви спілкуватиметеся, тим більше зможете заробити.

Стрілець

Цього місяця у вас з’явиться багато шансів змінити на краще своє матеріальне становище. На вас чекають виплати на роботі, премії та бонуси. Не виключено, що ви отримаєте вигідну ділову пропозицію або можете змінити місце роботи більш вигідне.

Козороги

У листопаді 2021 року ви зможете заробити власними зусиллями, тілом або особою. Це слушний час для того, щоб оформити самозайнятість або зареєструвати бізнес. Ви можете заробляти як спортсмен, масажист чи модель. Також не виключено, що ви зустрінете чоловіка своєї мрії.

Водолії

Джерела ваших доходів цього місяця залишаться незрозумілими для оточення. Також на вас чекає багато романтики та глибоких почуттів. Не виключені таємні любовні зв’язки.

Риби

У листопаді 2021 року у вас можливі особисті стосунки з людиною, яка була вашим другом. Також не виключено отримання грошей через колективні бізнес-проекти.

Related Post

“Пекучі пристрасті”: на 4 знаки зодіаку очікують любовні пригоди у ці 3 дні“Пекучі пристрасті”: на 4 знаки зодіаку очікують любовні пригоди у ці 3 дні

Хвиля блаженства з головою накриє представників цих сузір’їв Астрологи назвали знаки зодіаку, яких у найближчі 3 дні через, які пройде стріла Амура. Представники одразу чотирьох сузір’їв зможуть знайти свою другу

Для двох знаків Зодіаку 2021-й буде золотим: астролог Анжела Перл назвала щасливчиків рокуДля двох знаків Зодіаку 2021-й буде золотим: астролог Анжела Перл назвала щасливчиків року

Анжела Перл склала гороскоп на 2021 рік для кожного знака зодіаку. При цьому вона зауважила, що для 2 представників зодіакальної сім’ї наступає час, який буде дійсно золотим. Зазначене твердження стосується

“Відкрито джерело кохання”: 3-и знаки Зодіаку очікує новий “палкий” роман під кінець літа“Відкрито джерело кохання”: 3-и знаки Зодіаку очікує новий “палкий” роман під кінець літа

Від пристрастей представники цього знака втратять розум в кінці серпня. Астрологи назвали знаки зодіаку, яким зірки в кінці літа піднесуть запальні відносини. Представники цих сузір’їв виявляться в епіцентрі пекучих відносин.