fbpx

З 23 травня по 11 жовтня 2021 року Сатурн буде ретроградним! Вплив цієї планети вагомий на різні сфери життя, чим краще займатися в цей період

З 23 травня Сатурн змінить свій прямий шлях і відправиться назад, в ретроградний рух. Там він буде  до 11 жовтня, а потім з новими силами піде прямим шляхом.

Що ж означає цей шлях самої негативної і несприятливої ​​планети? Якщо чесно, нічого хорошого. Людина частина всесвіту і вона впливає і на життєдіяльність людей.

Ретроградні планети приносять в наше життя незручності.

Якщо планета хороша, добра, доброчинна, то її властивості зменшуються і приносять не благо, а неприємності в тій сфері, за яку відповідає планета.

А якщо планета сама по собі несприятлива, та ще знаходиться в ретроградному (зворотному) русі, то її негативні властивості посилюються і впливають також негативно на наше життя.

Так що ж нам обіцяє ретроградний Сатурн з 23 травня по 11 жовтня?

Рух назад – це повернення до минулого, переосмислення досвіду. Сатурн – планета обмежень і покарань, планета суворої дисципліни і противник веселощів і радості. Вона вимагає високої відповідальності і дотримання строгих правил і норм, як від себе, так і від інших.

Ретроградний Сатурн вплине на реорганізацію будь-яких держструктур, відомств, сприяє зміні керівництва.

Не слід починати нові справи і проекти під час ретроградного Сатурна.

Краще займатися поточними справами, займатися незакінченими планами.

Ретро Сатурн навіть допоможе вам прийняти правильне рішення і завершити розпочате з користю для справи.

Ретроградний Сатурн найбільше має вплив на життя соціуму, бізнесу, роботи державних структур.

Сатурн у Водолії має найсильніші позиції і змушує людину нехтувати своїми інтересами заради блага людства, громадської діяльності. Тобто в цей період багатьом доведеться відмовитися від особистої вигоди і задоволення, проявити завзятість, наполегливість і найголовніше – терпіння.

Якщо у вас в період з 23 травня по 11 жовтня виникнуть перешкоди в досягненні особистих цілей, реорганізація на роботі, перешкоди в любовних справах, скасування запланованого відпочинку та приємних розваг, то знайте – це вплив ретроградного Сатурна.

Що ж робити в такій ситуації?

Просто терпіти, не робити занадто активних дій для досягнення цих цілей, так як Сатурн не любить, коли починають ломитися через поставлені обмеження. Своїми активними діями, ви можете тільки погіршити ситуацію.

Якщо вам зробили дуже привабливу пропозицію, перенесіть її реалізацію на час після 20 жовтня, в такому випадку вам гарантована удача.

Подивіться свою натальную карту. Якщо у вас при народженні Сатурн стояв в ретроградному русі, то період з 23 травня по 11 жовтня буде для вас значущим.

Особливо випробують його вплив ті, у кого ретроградний Сатурн перебуває при народженні в 13 ° 31 ‘Водолія.

Що ще необхідно знати про ретроградний Сатурн?

У гороскопі людини він вказує на карму, яка накопичилася протягом декількох реінкарнацій і вам необхідно кинути всі сили на виправлення її негативу.

У минулому житті ви можливо були безвідповідальні, віддавалися задоволенням, помилкам.

Яким саме?

Це покаже будинок і Знак Зодіаку, в якому ретроградний Сатурн у вашій натальній карті.

Людині необхідно зробити все можливе, щоб виправити ці помилки, боротися проти спокус і не нарікати на долю. Адже ви самі в минулому житті підготували грунт для теперішніх нещасть. Прийшов час їх виправляти.

You cannot copy content of this page