fbpx

Загальний гороскоп на грудень для всіх знаків зодіаку

Розповідаємо, які планетарні події відбуватиметься впродовж останнього місяця цього року.

Астрологія — не точна наука і не варто ставитись до гороскопів надто серйозно. Кожна людина індивідуальна і, під яким би знаком зодіаку не народилася, приймає рішення та несе за них відповідальність самостійно.

23 листопада Юпітер почав рухатися в прямому напрямку в дуже комфортному для себе знаку Риб, де перебуватиме до 20 грудня. Тож до кінця року очікуйте чималих благословень і удачі, які несе Юпітер. Риби пов’язані з романтикою та фантазією, тож останній місяць року буде досить магічним і романтичним незалежно від того, самотні ви чи в стосунках. Вперше за досить довгий час життя стане більш оптимістичним, радісним і вільним.

Ускладнення в грудні принесе ретроградний Марс, який повернеться в нормальний стан лише в січні. Через те, що Марс перебуває в Близнюках, керованих інтелектуальним Меркурієм, наш розум може бути менш зосередженим і більш розпорошеним упродовж місяця. Нас цікавитимуть різні сфери та теми, а всидіти на одному місці й сконцентрувати свою увагу буде справді складно. У людей проявлятиметься схильність до дискусій і відстоювання своєї думки, що може виливатися у сварки. Але, оскільки Близнюки керують спілкуванням, письмом, мовою, маркетингом, брендингом, рекламою та медіа, усі ці сфери будуть акцентовані, й у декого — в позитивному ключі.

Сонце з кінця листопада і більшість грудня перебуватиме в знаку Стрільця, котрим також керує Юпітер, тож ця планета подвійно позитивно впливатиме на ситуацію. Стрілець — вогняний знак, відомий своїм зв’язком із наукою, духовністю та культурою. Це знак зодіаку, який завжди відкриває нові горизонти, тож усі ми будемо прагнути вийти із зони комфорту, вирушити в нові подорожі та віднайти своє місце в світі.

3 грудня Нептун, планета ілюзій і таємниць, повертається в пряме положення також у знаку Риб, де пробуде аж до 2025 року. Потужну енергію цієї планети можна направити в позитивні русла, якщо дослухатися до інтуїції, що принесе вам найкращий союз справжнього кохання зі спорідненою душею або надихне на блискучий шедевр, який зачарує світ.

Венера, планета любові та краси, з 9 грудня 2022 року до 2 січня 2023 року перейде в знак Козерога. Коли Венера рухається через цей земний знак, відчувається легкість у наших фінансових і ділових питаннях. Ми можемо знайти потрібних людей, які допомагають досягти наших професійних цілей. Це буде чуттєвий час у стосунках, оскільки люди захочуть бути сповільненими та стабільними, будувати зв’язки на довгострокову перспективу.

Коли 21 грудня Сонце перейде в земний знак Козорога, свідомість стане більш прагматичною та реалістичною. Козеріг не схильний бути емоційним знаком зодіаку, оскільки він більше зосереджений на амбіціях і досягненнях. Молодий Місяць у цьому знаку настане 23 грудня, відкривши можливість оцінити наші довгострокові цілі та амбіції та визначити стратегію їх досягнення. Молодик дає вам поштовх до дій, і оскільки Козеріг пов’язаний із професійним успіхом, це буде чудовий час для оцінки цих сфер.

20 грудня Юпітер на півроку перейде у вогняний знак Овна, що посилить наш вроджений вогонь, мужність і пристрасність. У цей період впевненість у собі зросте, що дасть мотивацію творити життя нашої мрії. Ризик, відкриття та інновації принесуть удачу та багатство. Використовуйте вищу вібрацію цієї енергії, щоб стати господарем своєї долі.

12 грудня Меркурій увійде у свою передтіньову фазу, тож деякі речі, зокрема комунікації, подорожі та навчання, почнуть сповільнюватися, втягуватися в плутанину та збиватися. Ретроградний Меркурій у Козерозі офіційно розпочинається 29 грудня 2022 року і триватиме до 18 січня 2023 року.

  • Важливі дати для кохання: 1, 9, 21, 22, 24, 28 і 29 грудня.
  • Важливі дні для планування: 6, 12, 17 і 21 грудня.
  • Складні дні: 1, 4, 6, 8, 9, 14, 22, 28, 29 та 30 грудня.

You cannot copy content of this page