fbpx

Загальний гороскоп на квітень 2022 року: чого чекати всім знакам зодіаку

Міжнародні відносини, економіка та фінанси – сфери, які будуть у великій напрузі. Інформаційна війна та зовнішньополітична криза загостряться, пік впливу – у квітні-травні та листопаді-грудні 2022 року. При цьому ближче до кінця червня 2022 року є велика ймовірність врегулювання ситуації в Українї.

Квітень починається з молодика в Овні, який відбудеться першого дня місяця. Місяць буде слабким – не бажано планувати важливі справи та події, вони не принесуть потрібного результату. Місяць, Сонце, Меркурій будуть перебувати у вогненному знаку Овен, що символізує агресивні, пригнічені, відчайдушні настрої людей у ​​всьому світі.

З 10 по 30 квітня почнеться зона статичності Плутона в негативному аспекті з Сонцем, даючи рівне тло наростаючої внутрішньої напруги, коли можна втратити самовладання через будь-яку дрібницю і наробити справ, за які потім буде соромно. Це травмонебезпечний період, будь-який екстрим краще виключити, особливо за три дні до затемнення, тобто з 28 по 30 квітня. Строго дотримуємось техніки безпеки!

Руйнівну енергію Плутона можна трансформувати на позитив через фізичні активності – спорт, медитації, йогу, інакше енергія може знайти вихід у необдуманих чи агресивних вчинках. Якщо ви займаєтеся фінансами чи бізнесом, із середини квітня можете зіткнутися з інтригами, негативом та проблемами. У спілкуванні з оточуючими переважатиме агресія, цинізм та непорозуміння. Будьте готові до цього і тоді вдасться згладити гострі кути.

12 квітня відбудеться з’єднання Юпітера з Нептуном, найпотужнішою планетою ілюзій та оман, яка впливає на колективну свідомість. Тому слід остерігатися обману, шахрайства, зрад. Велика ймовірність виникнення чуток, скандалів, викриттів.

Висновок: суворо фільтруємо потік інформації, що входить, не ведемося на провокації, не довіряємо незнайомим людям.
З 15 по 30 квітня – час для спокійної та методичної роботи. Особливо плідно працюватимуть творчі люди. Можливі прориви та прояв безмежної фантазії.

* Щоб досягти максимального успіху, слід важливі переговори та угоди проводити у сприятливі дні: 2, 3, 4, 5, 11, 13, 14, 21 квітня. Зірки допоможуть досягненню намічених цілей!
* Несприятливі дні, коли потрібно уникати запуску нових проектів, укладання контрактів та інших справ, розрахованих на перспективу та розвиток: 1, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 24, 25, 30 квітня.
* Особливо негативні дні: 1, 9, 16, 24 та 30 квітня. Ці дати категорично не рекомендується проводити планові хірургічні або косметологічні втручання.
30 квітня — небезпечне сонячне затемнення на статичному Плутоні, та ще й у 29 місячну добу. Можливі силові акції, конфлікти, катастрофи. На 30-ті та за два дні до нього нічого важливого не плануйте. Побережіть себе.

You cannot copy content of this page