fbpx
Цей день Гороскоп Загальний гороскоп на квітень 2022 року: чого чекати всім знакам зодіаку

Загальний гороскоп на квітень 2022 року: чого чекати всім знакам зодіаку

Міжнародні відносини, економіка та фінанси – сфери, які будуть у великій напрузі. Інформаційна війна та зовнішньополітична криза загостряться, пік впливу – у квітні-травні та листопаді-грудні 2022 року. При цьому ближче до кінця червня 2022 року є велика ймовірність врегулювання ситуації в Українї.

Квітень починається з молодика в Овні, який відбудеться першого дня місяця. Місяць буде слабким – не бажано планувати важливі справи та події, вони не принесуть потрібного результату. Місяць, Сонце, Меркурій будуть перебувати у вогненному знаку Овен, що символізує агресивні, пригнічені, відчайдушні настрої людей у ​​всьому світі.

З 10 по 30 квітня почнеться зона статичності Плутона в негативному аспекті з Сонцем, даючи рівне тло наростаючої внутрішньої напруги, коли можна втратити самовладання через будь-яку дрібницю і наробити справ, за які потім буде соромно. Це травмонебезпечний період, будь-який екстрим краще виключити, особливо за три дні до затемнення, тобто з 28 по 30 квітня. Строго дотримуємось техніки безпеки!

Руйнівну енергію Плутона можна трансформувати на позитив через фізичні активності – спорт, медитації, йогу, інакше енергія може знайти вихід у необдуманих чи агресивних вчинках. Якщо ви займаєтеся фінансами чи бізнесом, із середини квітня можете зіткнутися з інтригами, негативом та проблемами. У спілкуванні з оточуючими переважатиме агресія, цинізм та непорозуміння. Будьте готові до цього і тоді вдасться згладити гострі кути.

12 квітня відбудеться з’єднання Юпітера з Нептуном, найпотужнішою планетою ілюзій та оман, яка впливає на колективну свідомість. Тому слід остерігатися обману, шахрайства, зрад. Велика ймовірність виникнення чуток, скандалів, викриттів.

Висновок: суворо фільтруємо потік інформації, що входить, не ведемося на провокації, не довіряємо незнайомим людям.
З 15 по 30 квітня – час для спокійної та методичної роботи. Особливо плідно працюватимуть творчі люди. Можливі прориви та прояв безмежної фантазії.

* Щоб досягти максимального успіху, слід важливі переговори та угоди проводити у сприятливі дні: 2, 3, 4, 5, 11, 13, 14, 21 квітня. Зірки допоможуть досягненню намічених цілей!
* Несприятливі дні, коли потрібно уникати запуску нових проектів, укладання контрактів та інших справ, розрахованих на перспективу та розвиток: 1, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 24, 25, 30 квітня.
* Особливо негативні дні: 1, 9, 16, 24 та 30 квітня. Ці дати категорично не рекомендується проводити планові хірургічні або косметологічні втручання.
30 квітня — небезпечне сонячне затемнення на статичному Плутоні, та ще й у 29 місячну добу. Можливі силові акції, конфлікти, катастрофи. На 30-ті та за два дні до нього нічого важливого не плануйте. Побережіть себе.

Related Post

Знаки Зодіаку, яким раптово пощастить у вересні 2021 рокуЗнаки Зодіаку, яким раптово пощастить у вересні 2021 року

Вересень – час змін! Не варто витрачати час на осінні сльози, адже вересень буде радувати Вас сонечком ще трохи! Особливо приємний цей місяць буде для трьох обраних знаків Зодіаку. Дивіться,

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 травня 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 травня 2022 року Овен Сьогодні вашій коханій людині захочеться відчути себе захищеною у вашому суспільстві, тому вона вимагатиме від вас надійності та гарантій

2 знака Зодіаку витягнуть у Всесвіта карту удачі в ці 3-и дні2 знака Зодіаку витягнуть у Всесвіта карту удачі в ці 3-и дні

Представники цих сузір’їв відчують дотик руки долі Астрологи позначили знаки Зодіаку, які в найближчими днями витягнуть у Всесвіту білу мітку. Рука долі обдарує представників цих сузір’їв приємними сюрпризами, які приведуть