fbpx

Загальний гороскоп на тиждень для кожного знаку зодіаку з 6 по 12 лютого 2023 року

Овен – Вам може здатися, що тиждень починається легко і вдало, проте не варто вважати, що так воно і є. Краще дивитися на те, що відбувається з песимістичної точки зору. Так більше шансів, що тиждень принесе вам несподіване задоволення своїми приємними моментами. А якщо ні, то доведеться постійно спотикатися про якісь дрібниці, не виключені і розчарування в ділових і сексуальних партнерах. Середовище принесе цікаву інформацію, до якої необхідно уважно прислухатися, щоб не пропустити з уваги важливі деталі. У п’ятницю перед вами можуть відкритися блискучі перспективи, лише виявіть рішучість.

Телець – Зірки кажуть, що ваше життя стало спокійнішим, але гаманець значно тонший. Однак гнучко лавіруючи між людьми та ситуаціями, ви зможете багато чого досягти. Остерігайтеся спокус, які загрожують відвести вас з правильного шляху. У четвер доведеться розбиратися одразу з декількома невідкладними проблемами. У суботу не виключено конфлікт у сім’ї. Пам’ятайте, що розумний компроміс ніколи не шкодив.

Близнюки – Цього тижня вам представиться маса різноманітних можливостей – намагайтеся використати максимально повно. На вас чекає романтика, побачення та виконання бажань. Поруч із вами виявиться саме та людина, яка вам потрібна, з якою вам буде добре. Виявляйте ініціативу та творчу активність. У вихідні на вас чекає приємна подорож.

Рак – Наразі бажано співвідносити свої обіцянки з можливістю їх виконання. Можливі зміни, і вони виявляться на краще. Краще зосередитись на роботі, не виключено, що це тиждень підготовки до вирішального кидка. Зберіть усі сили, накресліть план дій, домовтеся з партнерами. Час сприятливий для самореалізації та прояву талантів. Ви легко зможете заручитися необхідною підтримкою. Налагоджуються стосунки із близькими людьми.

Лев – Всі роблять помилки, і мудрість життя полягає в тому, щоб їх не повторювати, не ходити по замкнутому колу, а отримувати позитивний досвід із життєвих труднощів. Відкрийте азарт: не вийшло з першого разу, спробуйте ще, тільки підіть іншим шляхом. Не сходіть з дистанції за перших труднощів.

Діва – Настав час для нарощування активності у сфері професійної діяльності. Також тиждень непогано підходить для творчих пошуків. По можливості, будьте уважними та обережними, оскільки успіх не терпить помилок та недбалості. Нині вам представиться можливість налагодити будь-які зв’язки та контакти, які тільки забажаєте. У вихідні не варто накопичувати негативні емоції. Вам необхідно розрядитись, тільки не на оточуючих. У неділю самота допоможе вам спланувати дії на найближче майбутнє.

Терези – Вам слід виявити деяку обережність, оскільки можливі провокації з боку конкурентів у справах та любові. Перш ніж приймати рішення, варто добре подумати, не дійте з гарячого. На роботі ви зможете довести оточуючим свою корисність і незамінність, але не захоплюйтеся, це не потрібно доводити всім підряд. У п’ятницю не виключені труднощі, але не поспішайте опускати руки і констатувати повну безпорадність, все має скластися дуже вдало.

Скорпіон – Цього тижня для вас настає сприятливий період у багатьох областях та напрямках. Вже в понеділок на вас чекає успіх і додатковий прибуток. Четвер принесе успіх невеликий, але важливий, і ви відчуєте, як світ любить вас. Для кохання зараз взагалі чудовий період.

Стрілець – Постарайтеся хоч цього тижня розвантажити себе від зайвих контактів і чужих справ. У понеділок несподівані проблеми можуть загальмувати вас, стомити та практично довести до стресу. Не опускайте рук – у вас все вийде, але потрібно буде на порядок більше зусиль. У середу варто залишити сили на вирішення старих проблем, і вам вдасться те, що раніше не виходило. У вихідні намагайтеся у всьому знати міру, інакше бажання як слід відпочити після важкого тижня загрожує вам нашкодити.

Козеріг – У понеділок краще промовчати, це позбавить вас непотрібних конфліктів, і не дасть шансу недоброзичливцям втрутитися в перебіг подій. У вівторок ви можете зіткнутися з різними бюрократичними проблемами, не приймайте це за поразку. П’ятниця – день для терплячої і кропіткої праці, не пропускайте з уваги навіть найменші дрібниці. У суботу відпочивайте та розважайтеся, але думайте про наслідки.

Водолій – У вашому житті настає гарний період, можна навіть сказати – новий етап. На початку тижня ймовірні цікаві зустрічі та перспективні знайомства. Для досягнення результатів на роботі вам потрібно виявити витримку та наполегливість. Трохи втомлює, але у вас вийде. Середовище може стати складним і напруженим днем, виявіть розсудливість, щоб не потрапити на вудку обману. У вихідні подбайте про своїх близьких, їм потрібна ваша увага.

Риби – Тиждень складний і досить емоційно напружений. У понеділок будьте обережні, намагайтеся не ризикувати. У середу бажано переглянути свої плани та виявити гнучкість. Рух кар’єрними сходами можливий лише за умови підвищення професійного рівня. Можуть відновитися нещодавно перервані ділові та особисті контакти. У п’ятницю вибачте людину, яка вас чимось образила.

You cannot copy content of this page