fbpx

Загальний гороскоп на тиждень з 13 по 19 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен – Концентруйтеся на найважливішому, відкиньте його в сторону всіх незначних дрібниць, і тоді ви не витрачаєте час. Здається, що інтриги перекидаються навколо вас. Погляньте і будьте надзвичайно уважні, тоді таємний ворог стане очевидним, і боротися з цим набагато простіше. Ви можете зіткнутися з старими проблемами в особистому житті, здається, що ваша ревнощі не є безпідставною. Проблеми, пов’язані з дітьми та батьками, можуть поглинати всю суботу. Отже, у вас буде шанс відпочити лише в неділю – скористайтеся ним.

Тельці – Місіс Фортуна посміхається вам. Спробуйте тонко зафіксувати зміни, що відбуваються, вам може знадобитися швидка реакція та нова тактика. Події будуть рости, як снігова куля. Ви повинні вирішити, коли вам потрібно проявити ініціативу та взяти на себе відповідальність за прийняття рішень, і коли ви чекаєте -і дивіться, і досягаєте блискучих результатів. Поширюйте вихідні з родиною.

Близнюки – Цього тижня може розпочатися важливий етап у вашій кар’єрі чи в особистому житті. Ви зрозумієте, що ви зробили правильний вибір і перед вами відкриваються блискучі перспективи. Допомога та підтримка близьких людей буде своєчасно. І разом ви вирішите всі проблеми. Можуть відбутися різкі зміни настрою, але врешті -решт ви будете відчувати радість і гармонію.

Рак – Цього тижня краще в розумінні відступлення назад, вкладаючи щось, взагалі відмовитися від чогось. Це дозволить уникнути проблем і, хоч і не відразу, але рухається вперед. Будьте розсудливими, в цей період ваш майбутній успіх та покращення умов життя закладається. І важливо не налякати удачу з марнославством, нетерпляістю, чіткістю. У неділю ваша поведінка може дратувати інших, і вам доведеться слухати багато докорів. Але не намагайтеся переробити себе, краще отримати трохи менш незадоволене очима.

Лев – Наведіть порядок у голові, все похмуре та песимістичне має бути нещадно викреслено з вашого життя. Сумніви також неприпустимі. Тільки залізна впевненість у своїх силах і урочистості мудрого, доброго і прекрасного допоможуть впоратися з тим, що чекає на вас цього тижня. Особливо напруженими будуть вівторок та четвер. Намагайтеся не пред’являти надто високих вимог до оточуючих. У вихідні відпочиньте на самоті, створіть для себе максимальний комфорт.

Діва – Ваш девіз зараз – гнучкість та вміння динамічно перебудовуватись у новій обстановці. Намагайтеся не переоцінити своїх можливостей, інакше є ризик залишитися без підтримки (у тому числі й фінансової). Подумайте про початок нового проекту, зараз ви зможете швидко поміняти роботу. Та й у особистому житті варто спробувати щось інше. Перед вами відкриються блискучі можливості.

Терези – Проблеми, що накопичилися, треба вирішувати – відкласти рішення на більш далекий термін вам навряд чи вдасться. Зараз варто віддати перевагу логіці перед чуттєвим сприйняттям світу. Постарайтеся відстоювати свою точку зору і не йти на поводу в інших, навіть дуже впливових людей. Єдине, чого небажано робити, це погано думати про людей і вони вас приємно здивують.

Скорпіон – Щоб досягти бажаного результату, вам необхідно виявляти ініціативу, вносити творчі пропозиції. До ваших порад прислухатимуться. Постарайтеся не впадати в крайнощі. Зайва жертовність ні до чого, це може викликати вибух емоцій, що накопичилися, тому краще триматися золотої середини. Скажіть «так» тому, хто вас любить та цінує.

Стрілець – Імовірний успіх у професійній сфері. Тільки постарайтеся не будувати грандіозних планів на цей тиждень, займайтеся звичайними справами, вони не менш важливі. Близькі люди можуть звернутися до вас за порадою. Постарайтеся бути завбачливішим, продумуйте кожну свою дію. Не робіть двічі ті самі помилки. Тиждень сприятливий для плідної роботи з великими обсягами інформації.

Козеріг – Цього тижня можливі ускладнення з діловими партнерами, шукайте розумний компроміс. Дотримуйтесь планів і задумів. Будьте обережні при спілкуванні з начальством, не всі ваші висловлювання прийдуть їм до душі, вони можуть внести розбрат серед колег і стати причиною досить серйозного конфлікту. У середу можлива цікава пропозиція від представника протилежної статі. У п’ятницю та суботу будуть сприятливі поїздки та подорожі. Не переносіть запланований відпочинок.

Водолій – Тиждень може бути активним і плідним за умови, якщо ви не дратуватиметеся і влаштовуватимете конфлікти. Варто виявити терпіння та ласку по відношенню до близьких людей. Вам просто необхідно вловити важливу ідею в середині тижня, яка, як за помахом чарівної палички, розширить ваші можливості. П’ятниця, а не понеділок, може виявитися днем важким. У неділю постарайтеся не витрачати багато часу на порожню балаканину.

Риби – Ви зумієте подолати будь-які труднощі і досягти чудових результатів у справах, але для цього доведеться діяти, а не лінуватися. Інтереси колективу можуть виявитися набагато більш значущими, ніж раніше. Чи стане очевидною користь спільних дій. А ось у особистому житті не виключені конфлікти і навіть розлучення.

You cannot copy content of this page