fbpx

Загальний гороскоп на тиждень з 14 по 20 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Овен
21.03 – 20.04

Цього тижня бажано уникати підвищеної активності у справах. Дійте спокійно та розмірено. У вівторок під час роботи з документами можливі помилки, друкарські помилки та інші неточності. У середу розраховуйте тільки на свої сили, шукати помічників навіть і не намагайтеся. Довіряючи власній інтуїції, ви зможете уникнути складнощів. У п’ятницю скористайтеся новою інформацією та вмінням переконувати. Також успішним може бути пошук додаткового заробітку. Неділя постарайтеся присвятити відпочинку та сім’ї.

Телець
21.04 – 20.05

Цього тижня вам, схоже, доведеться стримувати натиск надмірно настирливого та вимогливого оточення. Необхідність зберігати якусь таємницю може створити внутрішній дискомфорт, але це слово не варто порушувати. З-поміж самопочуття покращиться, підвищиться тонус, і ви зможете діяти активно і рішуче. У вихідні дні ніхто крім вас не підвищить настрій близьким людям. Намагайтеся самі зберігати життєрадісність.

Близнюки
21.05 – 21.06

Цього тижня ви закінчите якусь важливу справу, яка змінить на краще все ваше життя. Друзі та близькі виявлять розуміння та підтримають вас. На вас чекає успіх і в особистій, і у професійній сферах. Ви відчуєте радість та гармонію.

Рак
22.06 – 22.07

Цього тижня вам нададуть можливість виявити свої знання та вміння. Хтось звернутися до вас за порадою, а може, ви самі візьмете участь у чиїйось долі. Навколишні знайдуть у вашій особі справжнього друга, та й начальство буде достатньо вашою роботою.

Лев
23.07 – 22.08

Підходящий тиждень для демонстрації своїх талантів широкому загалу. Людям, чия сфера діяльності передбачає креативність, буде супроводжувати успіх у справах, гарний час для пошуку нової роботи. Важливим є оптимістичний настрій, і ви станете бажаним гостем у будь-якій компанії. У разі виникнення спірних ситуацій замість завзятості пустіть у хід всю вашу чарівність, тоді результат перевершить усі ваші очікування.

Діва
23.08 – 23.09

Ви зуміли подолати труднощі і можете зараз спочивати на лаврах. Постарайтеся порадувати себе, влаштуйте вечірку, купіть нову сукню. Вам зараз корисно знайомитися та зустрічатися з цікавими людьми. Вислуховуйте різні думки з приводу того самого питання і робіть свої висновки. Субота принесе у ваш будинок спокій та радість.

Терези
24.09 – 23.10

Деякі проблеми можу вимагати негайного вирішення, що змусить вас замислитися над ситуацією, що склалася. Ваш обранець може розчарувати, можливо, ви гідні більшого? Вам потрібен той, хто розумітиме, допомагатиме і піклуватиметься. Хороша думка, але краще її реалізувати наступного тижня.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Цього тижня вам все вдаватиметься. Навколишні зрозуміють, що ви неординарна особистість. Накопичені знання та досвід сприятимуть зміцненню професійного авторитету. У вас з’явиться шанс втілити у життя намічені плани та задуми. Імовірні позитивні зміни у особистому житті.

Стрілець
23.11 – 21.12

Те, чого ви прагнете, може виявитися протилежним тому, що вам необхідно зробити в реальності. Але все в результаті складеться добре. Просто виявіть терпіння. У п’ятницю вам, можливо, доведеться спілкуватися з далекими родичами чи давно забутими знайомими. Суботу варто присвятити виконанню свого бажання як слід відпочити.

Козеріг
22.12 – 20.01

Цього тижня бажано не послаблювати уваги, оскільки можуть статися важливі та несподівані події. Пропустити їх було б безглуздо і прикро. У жодному разі не лінуйтеся і не намагайтеся відливати від роботи. Зважайте на інтереси інших, пам’ятайте, що перетягування ковдри на себе загрожує лише ускладнити і без того не ідеальні стосунки. У середу ваші конструктивні пропозиції будуть гідно оцінені начальством. У неділю краще не піддаватися впливу спокус

Водолій
21.01 – 18.02

Справ ставатиме дедалі більше, а часу залишатиметься дедалі менше. Не переживайте, всі проблеми можна вирішити, якщо ви не панікуватимете, виявите зібраність, уважність і зосередженість. Діти порадують вас своїми успіхами та досягненнями. Знання, набуті у період, бажано почати застосовувати практично відразу ж, не відкладаючи.

Риби
19.02 – 20.03

Постарайтеся бути якомога конкретнішими у своїх мріях та бажаннях. Тоді вони мають реальний шанс здійснитись. Будьте морально готові до кардинальних змін у особистому житті. Вдавати, що нічого не відбувається, не вийде. Вівторок добрий для нових знайомств. А п’ятниця – вкрай невдала для суперечок. Неділя ризикує стати днем, коли розсипаються ілюзії.

You cannot copy content of this page