fbpx

Загальний гороскоп на тиждень з 15 по 21 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен – На цьому тижні вам необхідно твердо стати на ноги і постаратися менше залежати від інших. У четвер вас потішать новини в особистому житті. У суботу зірки пророкують вам тотальну зайнятість: ви самі не залишите собі жодної хвилини вільного часу, будуючи плани і ставлячи перед собою нові цілі. А ось неділя краще повністю присвятити повноцінному відпочинку на природі.

Телець – Апатія та розсіяність на початку тижня зміняться бадьорістю, оптимістичним настроєм та активною дружелюбністю наприкінці. Можливе велике робоче навантаження. Але ваша титанічна праця буде оцінена начальством та колегами. Можна розраховувати на премію. Подумайте про оволодіння новими професійними навичками.

Близнюки – Тиждень буде гармонійним і принесе вам багато радості, причому спонтанним. Ваша кохана людина може раптово влаштувати вам романтичне побачення і навіть порадувати вас пропозицією руки та серця. На роботі не соромтеся виявити свої організаторські та лідерські якості, а також творчі здібності. На вас чекає успіх і прибуток. Зірки обіцяють: ваші сподівання здійсняться в той момент, коли ви втомитеся сподіватися на диво.

Рак – На цьому тижні може виникнути деяка напруженість через проблеми, які не є вашими, але зачіпають вас. Намагайтеся впорядкувати свої думки та сконцентрувати увагу на своїх професійних питаннях. Справи, за які ви візьметеся, принесуть вам повагу колег та начальства. Настає добрий час для підвищення вашого інтелектуального рівня. У другій половині тижня ви з легкістю зможете налагоджувати контакти, розташовувати до себе потрібних та цікавих людей. У п’ятницю вам необхідно буде ухвалити серйозне рішення.

Лев – Цього тижня може розширитися коло спілкування. Можливо, з’явиться причина збиратися у дорогу. Цікаве знайомство сприятиме змінам у особистому житті. Середа принесе підйом сил, цього дня ви зможете багато встигнути та відчути почуття задоволеності від отриманих результатів. Вихідні краще присвятити відпочинку у сімейному колі.

Діва – Тиждень сприятливий для навчання та пошуку нової роботи. У понеділок ваш авторитет може врятувати від краху одну дуже важливу справу, будьте готові взяти на себе відповідальність. У вівторок і середу багато справ робитимуться самі собою, за інерцією. Не вступайте у суперечку, якщо не до кінця впевнені у своїй правоті. Наприкінці тижня приготуйтеся до несподіваної подорожі.

Терези – У вівторок вам захочеться додати таємничості та загадковості у ваше особисте життя. І ви притягуватимете оточуючих. У четвер життя може перевіряти вас на витримку та самостійність. Ваші плани на тиждень можуть раптово змінитись. Прислухайтеся до своєї інтуїції, виявіть ініціативу на роботі, і її буде винагороджено. Не забувайте про сімейні проблеми, які, якщо їх не вирішити зараз, переростуть із незначних у суттєві.

Скорпіон – Ваша рішучість, активність та ділова хватка не залишаться непоміченими. Гарний тиждень для кар’єрного зростання та нових ділових проектів. Надавайте підтримку тільки тим, хто для вас дійсно важливий і цікавий, постарайтеся не розпорошувати час і сили. Постарайтеся бути уважним і поблажливим до близьких людей, пробачте їм їхні маленькі недоліки та слабкості, і не кривдіть їх.

Стрілець – Ставтеся до всього простіше та спокійніше, не беріть на себе вирішення всіх завдань, які так чи інакше перед вами виникають. У вівторок плануйте свої дії до дрібниць, це допоможе уникнути небажаних ситуацій. У четвер уникайте різких слів та несподіваних поїздок. Наприкінці тижня вам представиться шанс зробити прорив у кар’єрі, але спочатку визначтеся з пріоритетами і вирішите, чи варто міняти долю або краще залишити все як є.

Козеріг – Бажано не відкладати на далеке майбутнє завершення важливих справ і нарешті ухвалити остаточне рішення в особистому житті. Вам знадобиться така якість як комунікабельність, вона допоможе вам досягти успіху. Постарайтеся реально оцінювати свої можливості і не засмучуватися у разі раптової невдачі. Просто виправте допущені помилки, і ви незабаром досягнете мети. А ось від авантюрних планів бажано відмовитись одразу.

Водолій – Небажано будувати грандіозних планів, зараз працюватиме теорія малих справ. Ймовірно, ви будете змушені вирішувати одночасно найрізноманітніші ділові проблеми. Можливо, вам доведеться виконувати роль посередника на прохання друзів або близьких. Ви зумієте швидко впоратися з безліччю питань, особливо у понеділок та суботу. У вихідні знайдеться час для розваг, поїздок чи візиту до родичів.

Риби – Цього тижня, допомагаючи іншим, ви зрозумієте, як краще впоратися зі своїми проблемами. З’явиться можливість вирушити в невелику поїздку, когось відвідати, зустрітися з кимось. А ось в особистому житті можливі негативні емоції, сварки та розрив стосунків. Також не виключені проблеми зі здоров’ям, тому не перенапружуйтесь.

You cannot copy content of this page