fbpx

Загальний гороскоп на тиждень з 5 по 11 грудня 2022 року для кожного знака зодіаку

Овен
21.03 – 20.04

Цього тижня успіх супроводжуватиме вас, але тільки якщо ви не лінуватиметеся і постійно не відкладатимете справи на завтра. Намагайтеся уникати конфліктних ситуацій. У вівторок краще не потрапляти на очі начальству, а важливу розмову бажано запланувати на четвер. У п’ятницю краще не ризикувати, побережіть здоров’я, постарайтеся бути обережними. У вихідні зустрічі з близькими людьми, похід у кіно з друзями потішать вас.

Телець
21.04 – 20.05

На цьому тижні ви ризикуєте стати об’єктом для пліток, особливо якщо ви маєте що приховувати. Можливі серйозні зміни у планах через фінансові проблеми. Понеділок буде дуже суєтним днем, все буквально валитиметься з рук. У четвер сім разів подумайте, перш ніж залазити у будь-які конфлікти. У п’ятницю вкрай небажано виявляти агресію, цей день є сприятливим для відновлення гармонії.

Близнюки
21.05 – 21.06

Цього тижня кар’єрне зростання вам забезпечить жага до різноманітності та новизни. Однак доведеться докласти деяких зусиль, щоб зосередитись на конкретній справі та постаратися довести її до кінця. При вдалому збігу обставин грошей побільшає, проблем набагато менше. Ви зараз йдете назустріч своїй мрії. Вас порадують кохання, сім’я, діти.

Рак
22.06 – 22.07

Цього тижня у вас з’явиться можливість зайнятися новим видом діяльності. Вам необхідно реалістично подивитися на багато речей, можливо, настав час приймати жорсткі рішення. У середу і четвер постарайтеся не створювати собі проблем, вважаючи будь-яку дрібницю, що не стоїть на увазі, непереборною перешкодою. Постарайтеся зосередитися на тому, що стосується ваших інтересів, і відсунути від себе настирливі думки, які вас постійно відволікають. Гарний тиждень для просування службовими сходами.

Лев
23.07 – 22.08

Не звертайте уваги на деякі дива у поведінці ваших знайомих, вони не змінилися, та й з вами все гаразд. Просто вам хочеться новизни відносин, ось ваша підсвідомість і підкидає вам інше сприйняття звичних речей. Ви зараз як ніколи проникливі, використовуйте цей стан для прояснення загадок та таємниць навколо вас. Схоже, ви можете здивувати своїх друзів та знайомих несподіваною поведінкою, але це лише приверне до вас підвищену увагу.

Діва
23.08 – 23.09

Тиждень сприяє підбиттю деяких підсумків. Не шкодуйте про втрачені можливості, цілком імовірно, що ви просто неправильно оцінюєте ситуацію. Змінити минуле ви можете тільки змінивши своє ставлення. Прислухайтеся до голосу. Розставте пріоритети. Приділіть більше уваги особистому життю, дітям необхідна ваша порада.

Терези
24.09 – 23.10

Цього тижня особливо яскраво проявиться ваша цілеспрямованість та самодисципліна. Вам легко буде реалізувати свої творчі задуми як у сольній, так і в колективній роботі. Результативними та приємними будуть далекі поїздки та відрядження. У четвер та п’ятницю виявите трохи більше уваги та доброти до оточуючих. У вихідні ви отримаєте справжнє задоволення від спілкування із друзями.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У вас з’явиться можливість реалізувати свої плани, навіть найбожевільніші. Тому не гайте часу, а дійте, не бійтеся ризикувати, якщо це необхідно. Вас порадують успіхи в роботі та приємні зміни в особистому житті. Оригінальність, жвавість та відкритий розум дозволять вам упоратися з багатьма проблемами, а вроджена дипломатичність допоможе здобути авторитет серед колег.

Стрілець
23.11 – 21.12

Цього тижня бажано з обережністю поставитися до нових знайомств, ще невідомо в які нетрі вони вас відведуть. Плануйте, дерзайте, не відступайте від наміченої мети, але реально поміркуйте свої можливості та взяті на себе зобов’язання. Ви звалили собі на плечі занадто великий обсяг роботи, можливо, краще його розумно скоротити, якість від цього тільки виграє. У четвер зберіться і блисніть усіма своїми талантами на публічному заході. У вихідні ваша товариськість зробить вас душею будь-якої компанії.

Козеріг
22.12 – 20.01

Настає час підбиття підсумків та переоцінки цінностей. Повірте у свої сили, зараз настає сприятливий момент для рішучих дій. Сумніви потрібно відкинути, і ви відчуєте бажане полегшення. Залежність від начальства бентежитиме вас, але її компенсують грошові надходження. У четвер можете розраховувати на допомогу друзів. У п’ятницю ввечері варто піти у бар із друзями. У вихідні завітайте на цікаву виставку.

Водолій
21.01 – 18.02

Постарайтеся утихомирити свої амбіції, інакше ваш авторитет може опинитися під загрозою. Вам необхідно перевіряти інформацію, що надходить, і не тягнути ковдру на себе. У середу може прийти гарна звістка, однак, не виключено, що вона буде трохи перебільшена. Зараз не час уникати дійсності і йти у світ ілюзій. Вам не варто виявляти сентиментальність та нерішучість.

Риби
19.02 – 20.03

Цього тижня не зайве замислитись про сенс життя і про своє місце в цьому світі. Не дрібніться, намічайте глобальні цілі. Настав час розбиратися зі старими проблемами і по-іншому будувати відносини з оточуючими людьми. У вихідні дозвольте собі повноцінно відпочити та набратися сил для наступного ривка.

You cannot copy content of this page