fbpx

Загальний гороскоп на тиждень з 8 по 14 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Овен – На роботі будьте щедрі з колегами, ділитеся ідеями та професійним досвідом. У середині тижня зростає ризик не розібратися в сімейних проблемах та ухвалити неправильне рішення. У суботу незначна помилка може спричинити цілий обвал неприємних наслідків. У неділю ви матимете гарну можливість підвищити самооцінку, не докладаючи до цього особливих зусиль.

Телець – Вам необхідно взятися за вирішення назрілих проблем. Ігнорувати їх не вийде, вони тільки посилюватимуться. На роботі сконцентруйтеся на головному, а другорядні справи поки що трохи почекають. В особистому житті можливі недомовки, ревнощі та образи. Намагайтеся прояснити ситуацію. У вихідні добре відпочити за містом.

Близнюки – Тиждень принесе творче натхнення, ви відчуєте приплив енергії, практично всі задуми вдаватимуться. Ви можете стати генератором нових ідей та проектів. Намагайтеся створити для себе оптимально зручний режим роботи та відпочинку. Добре було б тримати свої емоції під контролем. Кохана людина влаштує вам незабутнє побачення. Вам потрібні подорожі та нові враження. Вихідні постарайтеся провести за містом на природі.

Рак – Улюблена робота може стати джерелом не лише доходу, а й життєвих сил цього тижня, тим більше, що стосунки з колегами та начальством доброзичливі та гармонійні. На початку тижня найкращих результатів ви досягнете у тому, до чого буде розташована ваша душа. У середу при дрібних невдачах не впадайте у відчай і намагайтеся досягти своєї мети. У вихідні більше часу приділяйте відпочинку, тому що від цього залежатиме ваша душевна рівновага.

Лев – Тиждень буде досить напруженим, тому вам знадобляться терпіння та зібраність. У середу не провокуйте конфліктних ситуацій, краще взагалі не попадатися на очі начальству. У четвер не бажано вплутуватися в жодні авантюри. Ваш сумлінний підхід до роботи в п’ятницю буде гідно оцінений. Постарайтеся розповідати про своє особисте життя якнайменше, не викладайте нескінченно фотографії в соцмережах. У суботу відженіть геть усі страхи та сумніви, адже насправді немає жодних перепон для досягнення мети.

Діва – Початок тижня краще присвятити відпочинку на природі, а не гамірним заходам. У середу можуть виникнути проблеми з документами чи необхідних людей несподівано не виявиться дома. У четвер хороші результати дасть спільну творчість, але не варто багато часу проводити у великій компанії. Постарайтеся уникнути стресів.

Терези – Ви розумні та іронічні, ваші влучні вирази потрапляють прямо в ціль, правда, свою думку іноді краще залишити при собі, щоб не образити близьку людину. На роботі покажіть себе спокійним та врівноваженим професіоналом, який не дратується через дрібниці, але й не дозволяє сідати собі на шию. Вихідні присвятіть домашнім справам, їх вже накопичилося достатньо. Ваша працьовитість буде відзначена та винагороджена.

Скорпіон – Довіряй, але перевіряй, – ось одне з головних завдань тижня. Ви зможете досягти майже будь-яких вершин, але тільки за критичного ставлення до себе і ще більш критичного – до оточуючих. Цього тижня добре просуваються наукові дослідження, юридична та журналістка робота. Ви отримаєте пристойний прибуток, ваш авторитет зросте. Вихідні подарують вам нові враження.

Стрілець – Ви, схоже, спантеличили себе надто грандіозними планами. Можливо, краще їх скоротити, об’єктивно оцінивши свої сили? Імовірні відрядження в середині тижня, які дозволять вам відволіктися від деяких проблем. Ваші іронічні висловлювання загрожують спровокувати конфліктну ситуацію, тому слідкуйте за своєю промовою. У вихідні, вирішуючи сімейні питання, прислухайтеся до порад близьких і не відкидайте їхню допомогу.

Козоріг – Найближчими днями ситуація, що склалася, може вимагати від вас активності, тоді є велика ймовірність досягти успіху як в особистих справах, так і в бізнесі. У середу будьте гранично чесні та відверті з друзями та рідними. У п’ятницю будьте обережні, тому що ваші недоброзичливці здатні завдати шкоди вашій репутації, що може негативно позначитися на добробуті. До кінця тижня ваші інтереси будуть спрямовані у бік відпочинку. У вихідні вас можуть залучити театральні прем’єри та виставки.

Водолій  – Якщо на початку тижня ви поки що будуватимете трамплін, у другій її половині вже доведеться стрибати. Зберіться з духом – ви повинні зробити різкий стрибок вперед. Але, незважаючи на значний прогрес у справах, основні проблеми можуть залишатися невирішеними і, хоч і в м’якій формі, ще нагадають про себе пізніше. Не варто плести інтриги та діяти за спиною близьких людей. Все таємне стане очевидним.

Риби – На початку тижня ви можете отримати інформацію, яку доведеться зберегти в таємниці. У середу бесіда з начальством може піти на кілька підвищених тонах, що помітно послабить ваші позиції. Тоді за своє становище доведеться боротися. Якщо ви не готові до таких пригод, має сенс усіма правдами і неправдами від спілкування з вищими відвертатися. На міцне і тривале благоденство поки що розраховувати не доводиться, все швидко і досить ілюзорно.

You cannot copy content of this page