fbpx

Загальний гороскоп з 8 по 14 січня 2024 року для кожного знака зодіаку

Овен

Якщо свята вас втомили, а не зарядили енергією, то цього тижня вам буде нелегко. На вас чекає чимало зустрічей, справ та нових завдань. Телефон може дзвонити, не перестаючи, ви знадобитеся всім і відразу. Намагайтеся не давати зобов’язань, їх виконання буде пов’язане з великими труднощами. Найчастіше прислухайтеся до своєї інтуїції, вона є вашим вірним союзником.

Телець

Цього тижня ви можете виявити небувалу активність. Ви, мабуть, добре відпочили і готові знову в бій. Зростуть одночасно і ваші запити, і вимоги до себе, і претензії до оточуючих. Середа може виявитися вдалим днем для переходу на нову роботу. На п’ятницю не варто планувати нічого серйозного, ваші наміри навряд чи здійсняться у вигляді, в якому будуть задумані. У неділю очікується підтримки та приємних сюрпризів з боку родичів.

Близнюки

Ви знаходитесь у сприятливих умовах, хоча, можливо, самі цього і не відчуваєте. Починається новий період ділової та творчої активності, що дозволяє розкрити ваш творчий потенціал та реалізувати давно задумані плани. Гарне виявлятиметься непомітно: зустрічі з друзями, нові можливості на роботі, романтичні побачення, покращення самопочуття. Виявляйте ініціативу у професійних справах, ваш авторитет на роботі зросте.

Рак

Вам необхідно сконцентрувати свої зусилля на досягненні поставленої мети. Не бійтеся труднощів та перешкод, вам вдасться їх легко подолати. Відносини з діловими партнерами, колегами та начальствам покращаться. Четвер – чудовий день для початку глобальних проектів та перших кроків до великої мети. Важливо лише правильно її поставити. Постарайтеся бути терпимішими щодо близьких людей, стримуйте свої бурхливі емоції.

Лев

Виберете собі щось одне: спокій чи боротьбу власний авторитет. У першій половині тижня вам доведеться робити більше, ніж ви звикли. Більш емоційно насиченою може виявитися друга половина тижня. Середа обіцяє стати для вас досить продуктивним днем. Ви зможете відкрити нові перспективи. Без жалю розлучайтеся зі старим і рухайтеся вперед. Неділя, як не дивно, – чудовий день для навчання.

Діва

Цього тижня можна впевнено розпочинати виконання нового завдання, яке поставить перед вами життя. Навіть і не сумнівайтеся у повному успіху. Робота цими днями може вимагати повної самовіддачі. Пам’ятайте, якщо ви самі себе позитивно не оціните, ніхто не зверне на вас особливої уваги. Матеріальної вигоди на цьому тижні можна досягти завдяки посередницькій діяльності, тонко розвиненій інтуїції або вдалим подорожам. У вихідні не забувайте про близьких людей, їм потрібна ваша увага.

Терези

Цього тижня вам вдасться яскраво проявити свою індивідуальність, а свобода самовираження значно зросте. На вас чекає успіх у професійній сфері та в особистому житті. П’ятниця – вдалий день для тих, хто вирішив щось кардинально змінити. У вихідні знайдіть час для усамітнення, це дозволить вам відновити сили, витрачені на роботі.

Скорпіон

Цього тижня на вас чекає чимало приємних емоцій та хороших новин. Ваша діяльність може справити позитивне враження у суспільстві. Ви зможете підвищити свій авторитет та отримати прибуток. Можна розраховувати допоможе друзів, причому вони самі її запропонують. Якщо залишиться час для філософських роздумів, перегляньте свій погляд на сімейне життя.

Стрілець

Прекрасний тиждень для сміливих та енергійних дій. Складеться сприятлива ситуація для досягнень у професійній сфері. Вам навіть не доведеться особливо замислюватися над тим, що робити і як поводитися. Ви прекрасно знаєте, сумніви вас не потурбують. У вас виникне чимало ідей, важливо лише вибрати найбільш реалістичні. У вихідні можливі цікаві знайомства з протилежною статтю, отже, не варто проводити цей час на самоті.

Козеріг

Цього тижня дуже вдалими можуть виявитися відрядження чи переїзди. Ви багато чого зможете добитися за допомогою своєї чарівності, але зловживати ним все ж таки не варто, як і маніпулювати людьми. Будьте чесні з собою і з оточуючими, краще прямо сказати, що вас не влаштовує, ніж вдавати. Важливо не відволікатися на дрібниці та балаканину, а йти до наміченої мети.

Водолій

Тиждень буде сповнений суєти, вам доведеться одночасно вирішувати кілька завдань. Вам вдасться реалізувати свої давні плани. У вашому оточенні з’являться нові люди, тож будьте дружелюбнішими. У вихідні займіться всім, що душа забажає. Наприклад, сходіть у гості, відвідайте родичів, отримайте задоволення від зустрічі з добрими людьми. Діти потішать вас своїми успіхами.

Риби

Цього тижня не варто вам ґрунтовно поринати у мрії. Займайтеся справою, будувати райдужні плани буде після того, як з’являться результати вашої праці та вільний час. Зараз треба щільно зайнятися робітниками та фінансовими питаннями. Вам зараз варто підготувати базу, співвіднести плюси та мінуси, експромти краще виключити. У вихідні вирушайте на ковзанку чи на лижню, бажано всією родиною.

You cannot copy content of this page