fbpx

Захоплюючі можливості. 2 знаки зодіаку, які в лютому матимуть успіхи в кар’єрі

Змішаний сезон Водолія та Риб подарує двом знакам чимало удачі в роботі.

Лютий 2023 року обіцяє всім захоплюючі можливості для реалізації своїх планів і мрій. З лютого до квітня всі планети будуть прямими, тож час буде максимально сприятливим. Це чудовий момент для запуску нових проєктів, починань і стосунків без ускладнень, котрі приносять ретроградні періоди.

Окрім того, Юпітер наразі перебуває в Овні, посилюючи врождений вогонь, жагу дій і звершень, сезон Водолія, у свою чергу, розширить горизонти сприйняття. Усі ці фактори позитивно впливатимуть на всіх, однак, за словами астрологів, представникам двох знаків ці космічні обставини подарують чималий кар’єрний поштовх.

Близнюки

До цього знаку наближається досить визначний місяць у професійному житті. 5 лютого повня відбуватиметься у вашому секторі комунікацій, тож у цей період ви зможете досягти позитивних результатів через спілкування чи переписку. Посередництво Венери дарує цьому знаку чудовий час для презентацій ідей, дебютних проєктів або спілкування з керівниками.

Ця позитивна тенденція також отримає додатковий поштовх енергії після 20 лютого через прихід молодика у ваш сектор кар’єри. Тож плануйте професійні досягнення на останній тиждень лютого: подайте заявку на підвищення, спробуйте свої сили в конкурсі на якийсь грант чи запустіть давно придуманий стартап.

Раки

Раки наразі перебувають в одному з найважливіших періодів усього свого життя щодо кар’єрного зростання, оскільки Юпітер перебуває в секторі кар’єри представників цього знаку аж до травня. А позаяк усі ретроградності нарешті скінчилися, лютий дасть можливість розправити крила та буквально підлетіти по кар’єрній драбині.

Молодик 5 лютого відбувається у вашій зоні доходів і ресурсів, тож цілком можливими можуть бути покращення фінансового стану через певні премії чи підвищення зарплати. Після 20 лютого Венера переміститься у вашу сферу суспільного визнання, даючи вам можливість гідно представити себе і свою роботу широкому загалу.

You cannot copy content of this page