fbpx
Перейти до вмісту

Закінчення Меркурія 3 жовтня 2022: прогноз для Знаків Зодіаку

3 жовтня – найважливіший день місяця. Меркурій позбавиться ретроградності, чим запустить ланцюжок позитивних подій у житті багатьох людей. Астрологи розповіли, як планета змінить життя Знаків Зодіаку у найближчому майбутньому.

Енергетика Меркурія у жовтні буде домінуючою. Це стане можливим завдяки його знаходженню в Знаку Діви і прямому руху, який починається 3 числа. Наше з вами життя стане кращим, але для цього потрібно повірити у світле майбутнє.

Овен

Овнам Меркурій розв’яже руки. Ці люди зможуть досягти запаморочливих успіхів на любовній та фінансовій ниві, але при цьому можуть образити когось із найближчого оточення. Робити цього, ясна річ, не рекомендується. Важливо пам’ятати, що рух до мрії має бути спокійним і позбавленим будь-якої агресії.

Телець

Тельців приємні зміни чекають у всіх сферах одразу. Це будуть одні з найуспішніших людей жовтня. Меркурій допоможе їм забути про все погане у своєму житті. Всі неприємні спогади кануть у льоту, а Тельці стануть вільнішими, позитивнішими та готовішими до підкорення нових висот.

Близнюки

Для Близнюків найближчі кілька тижнів стануть чудовим часом для роботи над собою. Можна буде з більшою легкістю позбутися зневіри, шкідливих звичок. Корисно коригуватиме сон, харчування, режим дня. Не виключено, що Меркурій допоможе Близнюкам побачити перші наслідки нещодавно приємних рішень.

Рак

Раків чекає сприятливий час у коханні та справах, але їм важливо постаратися зберегти самовладання. Не варто змінювати в останню секунду плани, адже це може призвести до втрати удачі, до конфронтацій з колегами та начальством, або до сварок з близьким, якщо ці плани стосуватимуться сімейних справ.

Лев

Найближчим часом для Львова навряд чи буде ще один сприятливий період на кшталт цього. Починаючи з 3 жовтня Левам варто активізуватися у всіх сферах життя. Планета хоче, щоб люди цього Знака правильно розставили пріоритети та почали рухатися до своєї мрії. Настає ідеальний час для підвищеної активності.

Діва

Діви отримають від прямого руху Меркурія, та ще й у їхньому Знаку, максимум добра та позитивної енергії. Це буде найкращий час для нових починань, навчання, отримання нових знань та навичок. Ще планета підкаже Дівам, де ховається їхній найголовніший ворог. Інтуїція цих людей зросте багаторазово.

Терези

Терезам Меркурій допоможе досягти успіху в найважливіших і невідкладних справах. Всі робочі проекти підуть у гору, особливо якщо Терези почнуть приділяти їм максимум часу та уваги. Життя цих людей суттєво зміниться. Потрібно навчитися приймати ці зміни, навіть якщо вони спочатку будуть не найприємнішими.

Скорпіон

Скорпіонам Меркурій допоможе сподобатися самим собі та подолати чорну смугу у коханні. Настає ідеальний момент для того, щоб зайнятися спортом, змінити свою зовнішність, оновити гардероб. Також Меркурій допоможе Скорпіонам знайти нове натхнення та мотивацію у житті.

Стрілець

Стрільців чекають великі зміни у сфері кохання. Меркурій допоможе налагодити відносини, що вже існують, вивести їх на новий рівень. Також ця планета допоможе Стрільцям показати протилежній статі усі свої найкращі сторони у характері, що відкриє перед ними нові шляхи.

Козеріг

Козерогам Меркурій, який позбувся 3 жовтня ретроградного руху, допоможе поставити нові цілі в житті і знайти новий фарватер. Це буде ідеальний період для нових починань, самоаналізу та роботи над собою. Також планета підвищить красномовство Козерогів і загалом підніме рівень їхньої харизми.

Водолій

Меркурій відчинить для Водоліїв усі двері. Це буде дуже яскравий і сприятливий час для тих представників даного Знака, яким хочеться знайти нове хобі і в цілому отримати новий імпульс, заряд сил і бадьорості духу. Планета на їхньому боці, так що на них чекає велика удача.

Риби

Меркурій підвищить впевненість Риб у собі, а це означає, що жовтень стане відправною точкою у нове життя. Велике значення для цих людей гратиме спілкування з родичами та вміння взаємодіяти з людьми загалом. Планета дасть Рибам можливість знайти нових друзів та соратників.