fbpx
Перейти до вмісту

Закінчиться чорна смуга в лютому 2022 у 3-х знаків зодіаку.

Астролог розповіла, що деякі знаки зодіаку в лютому 2022 року виберуться з чорної смуги. Цього місяця життя стане кращим майже у всіх знаків зодіаку, але остаточно вибратися з чорної смуги вдасться лише деяким.

РАКИ

У лютому 2022 року вам вдасться вибратися з чорної смуги. Особливо сильні зміни на краще очікуються у другій половині місяця. На вас чекає успіх у професійній діяльності.

На роботі вас можуть підвищити на посаді, зробити співзасновником або нагородити. Також вам можуть виплатити премії чи бонуси. Ви можете вкластися в спільне підприємство і отримати прибуток.

Також вам може дістатись спадщина від батька або далекого родича. Ви можете отримати великий відкат, піти працювати у владу або досягти успіху в будь-яких силових структурах.

Великий прибуток можуть принести ремонтні чи будівельні роботи. Ви можете успішно працювати в податковій чи поліції, продавати антикваріат або випускати холодильні установки.

Щоб досягти більшого, намагайтеся працювати за планом. Прагніть досягти мети. Ви можете досягти успіхів у переговорах або укласти важливий контракт. Не виключено, що ви знайдете партнерів за кордоном і розвиватимете зв’язки за кордоном.

Також зараз слушний час для того, щоб вступити в щасливий шлюб. Друзі можуть надати підтримку та допомогу у реалізації ваших перспектив.

ТЕРЕЗИ

У лютому 2022 року ви зможете вибратися з чорної смуги. Позитивні зміни у вашому житті розпочнуться вже у першу половину місяця. У цей час ви зможете навести лад у грошових питаннях, заробити великі гроші або зміцнити своє здоров’я. У цей час вам може повернути борги.

Також ви можете влаштуватися на роботу у силові структури. У лютому ви можете зайнятися будинком, навести лад у речах, відремонтувати зламані речі. Ви можете знайти надомну роботу або створити сімейну атмосферу.

Не виключено, що ви влаштуєтеся працювати психологом, вихователем або сестрою. Цього місяця благополучно вирішаться і ваші проблеми в особистому житті. Ви зможете зустріти кохану людину, якщо досі самотні.

РИБИ

Лютий 2022 стане для вас дуже успішним. Ви зможете вирішити всі свої проблеми та вибратися з чорної смуги. Цього місяця ви багато спілкуватиметеся, читатимете, передзвонюватимете і переписуватиметеся. Ви станете залипати у всіляких чатах, тусуватися в пабликах, вести блоги та писати статті.

Це сприятливий час для того, щоб знайомитись у соціальних мережах та просувати себе в інтернет. Вас можуть запросити на марафон як спікера, опублікувати вашу статтю чи роман, відправити в цікаву подорож. У вас з’явиться можливість зібрати бібліотеку, освоїти гру на музичних інструментах, набути будь-яких цінних навичок або записатися на курси, про які ви давно мріяли.

Багато в чому вам допоможуть друзі та однодумці. Ви можете взяти участь у якомусь колективному проекті, організувати флешмоб або вийти із соратниками на мирну демонстрацію. Командна робота цього місяця допоможе вам зайняти лідерські позиції.

Наприкінці лютого ви зможете непогано заробити. Гроші прийдуть до вас через роботу у закритих чи секретних організаціях. Також ви можете заробляти мистецтвом чи місіонерською діяльністю. Щоб збільшити прибуток, непогано було б освоїти фотографію, програмування чи іноземні мови.