fbpx
Перейти до вмісту

“Запущено вертикаль удачі”: лише 3-и знаки зодіаку опиняться під захистом зірок з 1 січня

Небесні сили максимально підтримуватимуть представників цих сузір’їв

Астрологи розповіли, які знаки зодіаку будуть під захистом зірок вже з 1 січня нового 2022 року. Представники лише цих 3 сузір’їв запустять вертикаль удачі, а небесні сили надаватимуть максимальну підтримку та допомогу цим щасливчикам.

Риби

Вищі сили почнуть підтримувати всі починання Риб одразу після Нового року. У цей час у представників знака можуть з’явитися нові друзі та можливість заробити багато грошей на колективних проектах.

Астрологи пророкують, чим більше їздити з ділових питань, а також знайомитися та спілкуватися, тим вдаліше все складеться. Вас оберігатимуть ангели-охоронці і будуть допомагати у всіх починаннях.

Овни

Небесні сили максимально заступатимуть Овнам. У січні вони зможуть заробити багато грошей і просунутися кар’єрними сходами. Не виключено, що представники сузір’я вирушать за кордон, зустрінуться зі своїми далекими родичами або займуться будівництвом будинку.

Зірки кажуть, у цей час Овни зможуть розібратися у собі, зайнятися медитаціями чи мистецтвом. Незабаром розпочнеться фінансово стабільний період.

Тельці

Розширять світогляд і поглиблять світоглядні позиції Тельці. Представники цього знаку можуть почати навчатися, викладати чи прокачувати свої знання.

Знавці зірок уточнюють, що це сприятливий час для читання лекцій, публікацій та комерційної діяльності. Також вищі сили допоможуть знайти їм багато друзів.