fbpx

“Запущено вертикаль удачі”: лише 3-и знаки зодіаку опиняться під захистом зірок з 1 січня

Небесні сили максимально підтримуватимуть представників цих сузір’їв

Астрологи розповіли, які знаки зодіаку будуть під захистом зірок вже з 1 січня нового 2022 року. Представники лише цих 3 сузір’їв запустять вертикаль удачі, а небесні сили надаватимуть максимальну підтримку та допомогу цим щасливчикам.

Риби

Вищі сили почнуть підтримувати всі починання Риб одразу після Нового року. У цей час у представників знака можуть з’явитися нові друзі та можливість заробити багато грошей на колективних проектах.

Астрологи пророкують, чим більше їздити з ділових питань, а також знайомитися та спілкуватися, тим вдаліше все складеться. Вас оберігатимуть ангели-охоронці і будуть допомагати у всіх починаннях.

Овни

Небесні сили максимально заступатимуть Овнам. У січні вони зможуть заробити багато грошей і просунутися кар’єрними сходами. Не виключено, що представники сузір’я вирушать за кордон, зустрінуться зі своїми далекими родичами або займуться будівництвом будинку.

Зірки кажуть, у цей час Овни зможуть розібратися у собі, зайнятися медитаціями чи мистецтвом. Незабаром розпочнеться фінансово стабільний період.

Тельці

Розширять світогляд і поглиблять світоглядні позиції Тельці. Представники цього знаку можуть почати навчатися, викладати чи прокачувати свої знання.

Знавці зірок уточнюють, що це сприятливий час для читання лекцій, публікацій та комерційної діяльності. Також вищі сили допоможуть знайти їм багато друзів.

Related Post

З 18 жовтня почнеться біла смуга везіння для Знаків ЗодіакуЗ 18 жовтня почнеться біла смуга везіння для Знаків Зодіаку

18 жовтня о 8:30 Юпітер у Водолії повертається до прямого руху. Тим, хто має в своїх руках владу, в цей період слід бути максимально обережними. А тим, хто тільки намагається

“Зірвуть великий куш”: ці 2 знаки зодіаку отримають величезну суму грошей до 12 січня“Зірвуть великий куш”: ці 2 знаки зодіаку отримають величезну суму грошей до 12 січня

Представникам цих сузір’їв вдасться серйозно поправити своє матеріальне становище незабаром Астрологи назвали знаки зодіакального кола, яких з головою затягне за собою грошова вирва, вони отримають величезну суму грошей до 12

Гороскоп КОХАННЯ на 18 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 18 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні ви можете несподівано для себе закохатися. Зірки не обіцяють вам глибокого і сильного почуття, проте пронизливим воно буде точно. Тому краще за приготування їжі й