fbpx

Здоров’я, кохання і кар’єра. Астрологи розкрили вплив повного Місяця 6 січня на чоловіків та жінок

6 січня відбудеться повня. Вона ще називається Повнею після Різдва і Вовчою Повнею. Розповідаємо, на кого повний Місяць впливатиме найбільше.

6 січня відбудеться повня. Вона ще називається Повнею після Різдва і Вовчою Повнею. Розповідаємо, на кого повний Місяць впливатиме найбільше.

Астрологія — не точна наука і не варто ставитись до гороскопів надто серйозно. Кожна людина індивідуальна і, під яким би знаком зодіаку не народилася, приймає рішення та несе за них відповідальність самостійно.

Повний місяць у січні 2023 року — енергетично потужний період, який впливає на всі сфери життя. Люди давно вірять у те, що Місяць має особливий вплив не тільки на клімат Землі, а й на живі істоти. Зокрема, астрологи вважають, що повня має вплив на усі знаки зодіаку, на чоловіків та жінок.

Сайт Astrology повідомляє, що найпомітніші зміни очікуються на любовному фронті. Градус запалу нового роману буде досить високим, і не залишить байдужим до того, що відбувається. Незважаючи на перипетії, слід пам’ятати про головну цінність — сім’ю, її роль значно зростає. Це сприятливий час для спілкування, обміну думками та пошуку точки дотику. Варто звернути увагу на сімейні цінності.

6 січня — повний Місяць після Різдва

Із січневим повним місяцем пов’язано багато легенд та повір’їв. Американські індіанці дали йому назву «Вовчий повний місяць», вони вірили що шамани могли спілквватися із мертвими цього дня. Вважається, що січневі ночі такі холодні й довгі, що здаються нескінченними. Вовки, зайняті виживанням, стають небезпечнішими та агресивнішими. Інша назва цього природного явища — Місяць після Різдва, оскільки воно спостерігається в кінці грудневих свят. Також його називають Січневий Місяць, Крижаний Місяць.

6 січня повня буде у знаку Рака, тому збільшить чутливість, ніжність і ностальгія. Емоційний фон буде нестабільний. Рак відноситься до водних знаків, він підвищує чутливість та емоційність.

Вважається, що Вовча повня посилює сімейні зв’язки, тому час звернутися до спільних інтересів. Якщо в даний момент між вами і вашими близькими виникли якісь непорозуміння, обов’язково вирішіть це питання. Надалі ситуація буде тільки погіршуватися. Влаштовуйте домашні посиденьки, гортайте сімейний альбом, згадуйте своїх предків.

Козеріг та Сонце матимуть вплив на повний Місяць 6 січня. У цей період можна досягти важливих цілей та просунутися у кар’єрі.

Повня 6 січня 2023 ― вплив на чоловіків

Повня матиме значний вплив на чоловіків. Можливе відчуття неспокою і невпевненості в собі. Зростає потреба в увазі та компліментах, навіть якщо така поведінка вам не властива. Сім’я стає центром всесвіту, всі думки про близьких, а не про власне благополуччя. Емоції переповнюють, хочеться негайно діяти, зробити щось добре заради близьких. Це час випробувань, треба подолати себе, стати ще мужнішим і сильнішим.

Любовні стосунки в повний Місяць у січні 2023 року будуть особливо трепетними. Чоловіки в цей період потребують турботи і ласки, прагнуть створити навколо себе комфортну обстановку. Не чекайте гучних зізнань: любов потрібно доводити вчинками. Те, що відбувається, сприймається серцем, а не розумом: на першому плані інтереси сім’ї. Всі думки і дії спрямовані на благо близьких. Якщо ви ще не знайшли споріднену душу, сміливо знайомтеся. У січневий повний місяць люди чесні один перед одним, немає бажання прикидатися, здаватися кращими, ніж вони є насправді. Будьте романтичними і сентиментальними.

У кар’єрному плані повний місяць у січні ― сприятливий період, справи складатимуться найкращим чином. Однак не варто розраховувати на сліпу удачу, бо заради благополуччя доведеться попотіти. Активність, працьовитість, готовність до ризику ― головні складові успіху. Ви повинні мислити стратегічно, ретельно обдумуючи кожен свій крок. Будьте гранично уважні, складіть детальний план, а головне — об’єднайте зусилля з колегами. Поодинці ви нічого не досягнете: важливий дружній колектив. Цей період особливо сприятливий для психологів, тренерів з командоутворення, людей, зайнятих у сфері торгівлі та краси.

Вовча повня сприятлива для здоров’я ― саме час почати ходити в зал, однак навантаження повинні бути помірними, особливо вразлива грудна клітка. Можна тренувати ноги, робити вправи для зміцнення суглобів. Корисні піші прогулянки, заняття на велотренажері, катання на лижах. Повністю виключіть алкоголь. Знайдіть час для хобі, незалежно від сфери ваших інтересів: січневий повний місяць підходить як для творчості, так і для рукоділля.

Повня 6 січня 2023 ― вплив на жінок

Жінки у Крижану повню стають більш чутливими і вразливими. Материнський інстинкт настільки сильний, що межа між турботою та одержимістю змивається. Настрій буде нестійкий, зауваження і докори викличуть сльози. У цей період розкриваються найкращі жіночі якості: терпіння, ніжність, поступливість, співчуття.

Повний місяць у січні 2023 року сприяє знайомству. Для самотніх сердець ситуація вкрай сприятлива: люди стають більш чуттєвими і романтичними. Якщо ви шукаєте пару, обов’язково скористайтеся цим моментом, щоб звернути на себе увагу. Не сидіть на самоті. Величезну роль в облаштуванні особистого життя відіграє інтуїція. З її допомогою ви зможете побачити те, на що раніше не звертали уваги. Можливо, ваш обранець давно чекає. Для посилення ефекту можна проводити різні любовні ритуали

Благополуччя близьких ― головна цінність, у цю повню все робиться для того, щоб у домі панували мир і спокій. Необхідно проводити якомога більше часу з рідними. Жодна важлива справа не може служити виправданням: сім’я на першому місці, а все інше ― на другому. Якщо ви розриваєтеся між роботою та домом, будьте готові взяти на себе відповідальність за свій вибір. Зайнятість може призвести до охолодження стосунків. Що стосується дітей, то вони особливо потребують догляду та уваги. Не пропустіть можливість зміцнити довіру.

На повню можна починати дієту, але краще обійтися полегшенням раціону. Досить обмежити вживання жирної і смаженої їжі. Алкоголь під забороною, він підвищує рівень агресії. У січневий повний Місяць корисно робити процедури від целюліту: різні види обгортань, вакуумний масаж. Що стосується догляду за обличчям, то не варто проводити глибоке очищення, прикладати кубики льоду і робити перманентний макіяж.

You cannot copy content of this page