fbpx

Жертви Раків, енергія Дів і зв’язки Терезів: детальний гороскоп з 26 вересня по 3 жовтня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього тижня

ОВЕН

ОВНАМ – настав період інтенсивної діяльності, і при належному настрої можна зробити щось дуже корисне. У деяких Овнів з’явиться сильне бажання поміняти роботу, перейшовши в ранг більш високооплачуваних фахівців.

Вчіться бачити в проблемах можливості. Внутрішні процеси підштовхують до повної незалежності від оточення. У близькому колі можуть статися якісь перестановки, після чого ваше життя набуде нового значення.

ТЕЛЕЦЬ

ТЕЛЬЦІ – проаналізуйте події осені, щоб зробити перехід на нове коло розвитку. Настав сприятливий період для розширення сфери впливу і ризику в незвіданих областях.

Ви зараз дуже продуктивні як оратор і педагог. Час знайомства з сильними, неоднозначними людьми, які в майбутньому можуть стати цінними союзниками, якщо ваші відносини будуть розвиватися в правильному руслі. Постарайтеся захопити їх своїх ідеями.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКІВ – можлива удача у вигляді виходу на джерела інформації, недоступні раніше. Але не міняйте напрям руху завчасно! Рекомендується влити додаткову енергію в справу, важливе для всього робочого колективу.

Також рекомендується подумати про придбання, здатних змінити атмосферу житла. Радимо звернути підвищену увагу на якість вживаних продуктів.

РАК

РАКАМ – багато хто налаштований зараз на серйозну роботу, а хтось навіть готовий на жертви заради мети. Деякі можуть переоцінити свої сили і вплутатися в захід з непередбачуваним фіналом.

У соціумі цей час активних дій, показано об’єднувати зусилля. У справах, в яких ви розбираєтеся більш-менш добре, вас чекає успіх. Творчим особистостям цей період може піднести безліч оригінальних знайомств. Сприятливий час для переїздів, покупки і перестановки меблів.

ЛЕВ

У ЛЕВІВ – сприятливий період для громадської роботи, зміни форми діяльності, початку нових справ. Поїздка принесе успіх і безліч нових контактів.
Вдало складається спільний бізнес.

Колеги по роботі відчують всю силу вашої особистості, однак готовність йти по головах може зіграти не на вашу користь. Вам слід повчитися майстерності керування власними емоціями і пристрастями.

ДІВА

У ДІВ – сприятливий період для наукових досліджень, накопичення енергії і роботи з підсвідомістю. Не намагайтеся покінчити з усіма проблемами відразу: на рішення деяких з них потрібен певний час.

У той же час, важливо не кидати розпочату справу, підключати всі можливі резерви. Не забувайте про те, що у вас є не тільки обов’язки, а й права. Вдалими виявляться покупки для дому, спільні з родичами справи.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, добре користуватися вашими великими зв’язками і досвідом оточуючих. Тиждень сприятливий для прояву активності в областях, які “застоялись”: проведіть ревізію серед відкладених справ.

Важливо уникати розголошення своїх задумів і посвячення в них сумнівних осіб. Використовуйте можливість побувати на свіжому повітрі, відчути міць природних стихій.

СКОРПІОН

СКОРПІОНАМ – добре будувати плани на місяць. Для підвищення самооцінки рекомендується опанувати нові корисні навички. Ви зробите багато корисних і важливих справ, якщо подолаєте залежність від чужої думки.

Відповідний період для переговорів з далекої перспективою, спілкування з покровителями і однодумцями. Вдалими виявляться поїздки, вчинені в товаристві друзів.

СТРІЛЕЦЬ

СТРІЛЬЦЯМ – час прекрасний для подорожей, тривалих поїздок і активних громадських акцій; добре поєднувати особисту ініціативу і можливості колективу.

Мрії все грандіозніше, а роботи стільки, що без помічників не обійтися. Може статися знайомство з кимось, хто стане вашим союзником на довгі роки. Гарний час для спорту та інших фізичних навантажень, ігор з дітьми.

КОЗОРОГ

КОЗОРОГИ – якісно виконана робота спричинить за собою чудові наслідки. Ви будете відчувати на собі увагу оточуючих і вміло цією увагою управляти.

Йде трансформація партнерських взаємин на якісно новий рівень. Тут для вас найголовніше – у вирішальний момент залишитися самим собою. Вдале вкладення грошей принесе моральне задоволення.

ВОДОЛІЙ

ВОДОЛІЇ – зірки нададуть вам на вибір кілька варіантів подальшого розвитку ситуації, ваша справа – вибрати відповідний вашому теперішнього стану.

Спостерігається зростання життєвої енергії, тенденція до об’єднання з новими партнерами. Таємна сторона вашого життя може стати явною, але в кінцевому підсумку ви від цього тільки виграєте. Добре займатися спільною творчістю: це допоможе розсунути рамки, в які ви себе помістили.

РИБИ

РИБАМ – обставини будуть складатися таким чином, що ви захочете переглянути свої плани на майбутнє. Добре, якщо взаємодії цього періоду виявляться вигідними не тільки для вас, але і для тих, з ким ви будете спілкуватися.

Нові знайомства збільшать витрати, обіцяючи при цьому збільшити і якість одержуваних від життя задоволень. Гарний час для інтелектуальної праці і роботи з текстами, для ремонту, дизайну приміщень.

You cannot copy content of this page