fbpx
Цей день Гороскоп Жіночий гороскоп на тиждень з 10 по 16 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Жіночий гороскоп на тиждень з 10 по 16 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Середина квітня принесе чимало змін, причому не завжди позитивних. Проте в деякі дні енергетика зірок буде і планета буде дуже сприятливою, тому жінкам буде потрібна додаткова допомога і поради астрологів, щоб залишитися на плаву.

Починаючи з вівторка Венера перебуватиме у дуже невдалому становищі щодо зірок. Вона перейде в Знак Близнюків, який повністю позбавить її енергії, що вкрай негативно позначиться на успіхах та настрій багатьох жінок. Усім, кому зараз дуже потрібна удача, астрологи радять звернутися за допомогою до рослин-талісманів.

Жінка Овен

Овнам прекрасної статі бажано не живити ілюзій і бути обережними в особистому житті. Перед переходом Венери краще привести в порядок будинок. Можна не робити генеральне прибирання, але хоча би частково навести чистоту. Перехід жіночої планети в сузір’я Близнюків негативно позначиться на представниках цього Знаку. Очікуються деякі проблеми з грошима та самооцінкою.

Жінка-Телець

Астрологи радять дивитися на світ простіше, оскільки надто серйозне ставлення до життя в такі періоди може серйозно ускладнити ситуацію. Якщо представниці Тельця хочуть бути у відмінній формі, астрологи радять їм знизити інтелектуальні та фізичні навантаження. Зрозуміло, це не означає, що треба почати ледарювати.

Жінка-Близнюки

Близнюкам прекрасної статі варто визначитися з подальшими цілями і почати шлях, що веде до успіху. Робити це краще обережніше, адже підтримки з боку Венери не буде. Великою помилкою для цих жінок може стати марнотратство. Підвищену тягу до дорогих речей краще зменшити. Важливо врахувати ризик ілюзій і неправдивих надій у фінансовій сфері в цілому: можна вкластися в перспективний на перший погляд проект, а потім втратити гроші, або потрапити на вудку шахраїв.

Жінка-Рак

Під впливом ослабленої Венери представниці Раку можуть спробувати нехай усе на самотек, що астрологи назвали найневдалішою стратегією цього тижня. Буде набагато краще відкласти важливі справи до кращих часів, зайнявшись виконанням простих і зрозумілих обов’язків. Перспективи в любові та фінансовій сфері тимчасово згаснуть. Потрібно бути обережнішими, уважнішими і мудрішими. Довіряти зараз краще лише здоровому глузду.

Жінка-Лев

Необережне слово чи вчинок під впливом емоцій можуть неабияк нашкодити репутації Львів. Цього тижня треба бути обережнішими зі своїми діями. Насамперед це стосується спілкування з близькими та здоров’я. Важливо обмірковувати свої слова, не дозволяти емоціям брати гору. Крім того, Левам необхідно критично сприймати все, що відбуватиметься з ними цього тижня: багато проблем можуть бути надумані і перебільшені. Емоції переповнюватимуть, тож не завадить вилити душу комусь із близьких.

Жінка-Діва

Жінок цього Земного Знака чекає складний, але продуктивний час для вирішення питань робочого характеру, спілкування з сім’єю та дітьми, облаштування житла. Меркурій, який позитивно на них впливає, намагатиметься частково нівелювати негатив Венери. Астрологи відзначають схильність Дів до підвищеної емоційності і щедрості. Творчі заняття допоможуть зберегти і примножити сили в цей складний час.

Жінка-Терези

Терезам зараз не варто допускати безконтрольної поведінки в діловій сфері, інакше результатом можуть стати серйозні помилки, марнотратство. В любові є ймовірність того, що відносини зіпсуються. Краще не сваритися з близькими і улюбленим чоловіком. У разі, якщо вона необхідна, її бажано перенести на ранковий годинник. Цього тижня буде нелегко зосередитися на головному. Венера посилить розсіяність і перешкодити в набутті концентрації. Можливо, варто попросити про допомогу родичів.

Жінка-Скорпіон

Венера зіграє в цьому визначальну роль. Цим жінкам стане набагато складніше втілювати свої ідеї в життя. Якщо проігнорувати втому і проблеми, то успіх може не прийти взагалі, а справи не зрушити з мертвої точки на йоту. рішення зустрічатимуть опір. Найближчими днями напруга зростатиме, особливо в особистому житті, але вже ближче у вихідних вдасться знайти компроміс, згладити конфлікт і заспокоїтися. Особливо важливий день – п’ятниця. Виною тому є позитивний аспект Венери і Сатурна.

Жінка-Стрілець

Стрільцям прекрасної статі чекає чимало неприємних зустрічей цього тижня. Тихою гаванню цього тижня для жінок цього Знаку стане сімейне життя— там буде як і раніше тепло і затишно. Самотнім Стрільцям астрологи радять шукати кохання в інтернеті, але при цьому бажано остерігатися лестощів. Цього тижня можна легко піддатися почуттям, опинитися в полоні ілюзій, дозволити емоціям взяти гору над розумом.

Жінка-Козеріг

Цього тижня жінкам-Козерогам не вдасться швидко сконцентруватися на чомусь важливому. Складні справи краще поки що відкласти. Ними бажано зайнятися наступного тижня, коли енергетика Венери устаканиться. Астрологи відзначають підвищену можливість переоцінити свої сили. Ці жінки вміють обходити стороною критичні помилки, проте, обережність все не завадить.

Жінка-Водолій

Різка зміна енергетики Венери може вибити представниць цього Знаку з колії. Необхідно постаратися тримати себе в руках, щоб не зіпсувати відносини з близькими і важливими людьми. Це не найкращий час для самоаналізу. Якщо не думати про минуле, то ближче до кінця тижня з’явиться можливість розібратися зі страхами і комплексами, надихнутися на нові перемоги.

Жінка-Риби

Рибам буде потрібна підтримка зі сторони близьких: настрій часто змінюватиметься, а в особистому житті відбуватимуться дивні речі. Якщо піддатися емоціям і постаратися вирішити все самостійно, то можна потрапити в замкнене коло, тому найкраще зосередитися на порадах батька, матері, старшого брата чи сестри. Астрологи радять уникати непередбачених витрат і безглуздого шопінгу.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 15 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 15 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні вам буде досить самотньо в суспільстві вашого коханого. На жаль, в цей день ви будете налаштовані на різні хвилі й будете говорити про різні речі.

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 листопада 2023 року для кожного представника знаку зодіакуГороскоп на тиждень з 6 по 12 листопада 2023 року для кожного представника знаку зодіаку

Овен Слід звернути увагу до свої професійні обов’язки. Перекладати відповідальність і йти з роботи раніше зараз не варто. Тримайтеся традиційних способів організації трудового процесу. Пошук оригінальних рішень не принесе очікуваного

4-и знаки зодіаку очікує розрив відносин під кінець вересня4-и знаки зодіаку очікує розрив відносин під кінець вересня

Астрологи назвали знаки зодіаку, яких під кінець вересня очікують серйозні випробування у відносинах. Представникам 4 сузір’їв зірки готують розрив під самий кінець місяця. Тельці Тельцям в цей період часу варто