fbpx
Перейти до вмісту

Жіночий гороскоп на тиждень з 10 по 16 жовтня 2022 року для кожного знака зодіаку

  • від

Попереду на нас чекає самий розпал жовтня. Поради астрологів допоможуть представницям усіх Знаків Зодіаку прожити цей тиждень з 10 по 16 число правильно. Можливо, ви отримаєте порцію мотивації, щоб навести порядок у житті.

Знову найкращим днем ​​тижня стає понеділок через максимум потоку Драконіди, дзеркальну дату і переход Меркурія в Знак Терезів. Також варто відзначити середовище, в яке все той же Меркурій зійдеться в протистоянні з Юпітером.

Жінка Овен

Астрологи повідомляють, що для Овнів все розвиватиметься досить непогано, однак заздалегідь назвати конкретні обставини, коли вони відчують сильну підтримку зірок, складно. Помічниця жінок Венера все ще сильна, тому можна сміливо активізуватися у всіх сферах життя, закінчувати старі проекти та братися за нові. Весь тиждень в цілому буде дуже сприятливим для відпочинку, наведення порядку в мовах, покупок.

Жінка-Телець

Тельцям прекрасної статі астрологи радять сфокусуватися на вихованні дітей, спілкуванні з родичами та другою половинкою. Корисними стануть спільні справи з улюбленим чоловіком або нові знайомства — все увінчається успіхом. Якщо Тельці попрацюють над своєю впевненістю, то без зусиль зможуть завоювати увагу оточуючих. Це чудовий час для того, щоб навчитися чогось нового.

Жінка-Близнюки

Це буде досить спокійний тиждень, який жінки-Близнюки можуть сміливо присвятити відпочинку та релаксації, зміні обстановки. Найголовніше — перестати скаржитися на життя і на долю, що б не відбувалося. Меркурій втратить можливість постачати жінок цього Знака Зодіаку потужною позитивною енергією. Відбудеться це через його перехід у сузір’я Терезів у понеділок. З іншого боку, свідомість Близнюків прийде до рівноваги. На цих жінок чекає емоційна стабілізація.

Жінка-Рак

У сфері кар’єри і грошей все дуже туманно, але астрологи радять не зміщувати акцент з роботи на будинку, а ось менше переживати через дрібниці точно варто. Це стабілізує енергетичне тло і допоможе розібратися з тим, що робити далі. Також Раки прекрасної статі зможуть зрозуміти головні причини невдач. Можна спробувати виправити поточне становище вже зараз.

Жінка-Лев

Левам зірки з планетами допоможуть знайти вирішення всіх проблем і відчути себе впевненіше і сильніше ментально. Нічні світила намагатимуться допомогти жінкам цього Знака здобути успіх. Комфортний тиждень чекає на представниць цього Знаку в сфері кохання. Завдяки Венері Леви досі зможуть відчувати підтримку, гармонію. Не виключено, що сприятлива астрологічна обстановка підштовхне оточуючих на компліменти та інші приємні слова у Львів.

Жінка-Діва

Вільний час Дівам цього тижня краще відвести під сімейні справи: приділити увагу чоловікові, дітям, родичам. Фінансові проблеми бажано оминати. Енергетичні запаси будуть знижені через ослаблення Меркурія, тому, якщо не берегти себе, можна потрапити у воронку неприємностей. З іншого боку, Меркурій у Весах гармонізує свідомість Дів і зробить так, що вони стануть більш умиротвореними, спокійними.

Жінка-Терези

Астрологи радять обирати правильний одяг і формувати образ так, щоб він був позбавлений провокацій. Вдома, в сім’ї та на роботі можливі приємні і не дуже приємні зміни. Тиждень відзначиться поспіхом, коливаннями та сумнівами. Жінкам цього Знака, можливо, буде зовсім не до роботи, оскільки думки можуть бути зайняті пошуком вирішення побутових проблем.

Жінка-Скорпіон

Астрологи радять час від часу відволікатися від робочої рутини, займаючись домашніми справами або розважаючись. Це допоможе не накопичити неприємні емоції. Скорпіонам, можливо, доведеться навіть відмовитися від чогось на користь самих себе. Тим не менш, тиждень все одно може вважатися сприятливим. Найпозитивніший день, в який потрібно діяти максимально активно — понеділок. Це буде час, коли треба діяти рішуче і сміливо.

Жінка-Стрілець

Стрільці прекрасної статі зможуть втілити в життя свої найголовніші мрії. Потрібно більше думати про майбутнє і не згадувати про минулі невдачі. Це найголовніша умова щастя для Стрільців. Астрологи попереджають жінок Стрільців про те, що їм потрібно побоюватися інших жінок. Цього тижня від них можуть прийти проблеми через заздрість. Суперницям нескладно зруйнувати життя жінок-Стрільців. З цієї причини астрологи радять підтримувати добрі стосунки з подругами, колегами.

Жінка-Козеріг

Тиждень подарує Козерогам творче піднесення, удачу на роботі, успіх у пошуку нових вражень і почуттів. Меркурій заспокоюється, тож неспокійний час залишиться позаду. Цього тижня життя Козерогів стане стабільнішим. Внутрішня гармонія цих жінок опиниться під загрозою, але навіть незважаючи на це їм краще залишатися в строю, не піддаючись апатії. Варто провести цей тиждень у пошуках нового стимулу для розвитку.

Жінка-Водолій

Найбільш вдалими днями будуть понеділок і середа, але інші дні списувати з рахунків теж не варто. Усі ці сім днів потрібно використовувати для отримання нових знань і для ділової активності. Налаштуватись на трудові подвиги допоможе спілкування з позитивними людьми. Меркурій допоможе позбавитися від негативних установок, внутрішніх страхів. Також ця планета може спровокувати млявість і лінь.

Жінка-Риби

Рибам в період з 10 по 16 жовтня корисно буде здійснювати переїзди, вирушати в подорожі і змінювати обстановку. Астрологи пропонують також зайнятися Рибам плануванням та реалізацією поточних цілей. Нічні світила забезпечать їх усім необхідним: удачею, харизмою можливостями, мотивацією, силою. Тому, незважаючи на осінній настрій, астрологи радять зібрати волю в кулак і зосередитися на головному. Важливо зберігати почуття гумору у важких ситуаціях, а також прислухатися до порад близьких.