fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 11 по 17 квітня 2022 року для кожного знака зодіаку

Тиждень з 11 по 17 квітня буде порівняно складним етапом у житті жінок різних знаків зодіаку. Багато питань доведеться в цей час вирішити, а якісь завдання стануть просто справою номер один. Астрологи допоможуть вам розставити пріоритети та не розгубитися.

Буде одразу кілька важливих астрологічних подій. По-перше, весь тиждень пройде під егідою Меркурій, що переходить у Тельця 11 числа. 15 квітня, на жаль, Марс увійде в Знак Риб, чим зробить багатьох жінок менш зібраними та схильними до паніки. Щоб оминути всі можливі проблеми, астрологи радять жінкам якнайчастіше користуватися змовами на удачу. Це має їх врятувати від фіаско.

Жінка-Овен

Овнам настав час тимчасово перестати жорстко відстоювати свої інтереси, оскільки з 15 числа Марс позбавить їх заступництва ззовні. За Овнів можуть не заступитися їхні друзі та подруги. Насправді сам Всесвіт буде на їхньому боці, але тільки в тому випадку, якщо вони твердо знатимуть, чого хочуть від життя. На перший план вийдуть найзначніші речі. Не виключені приємні зміни у романтичній сфері.

Жінка-Телець

Тельцям належить розібратися зі своїм оточенням, у якому може бути багато прихованих ворогів та недоброзичливців. Жінкам-Тельцям зараз не можна підпускати до себе близько негативних особистостей та фальшивих союзниць. Відгороджуватися від усіх, само собою, не варто, хоча обережніше бути безперечно необхідно. Негативно налаштовані особи самі виявлять себе. Перша половина тижня ідеально підходить для подорожей та поїздок на автомобілі.

Жінка-Близнюки

Близнюки з 11 по 17 квітня можуть відмовитися не готовими до деяких важливих змін. Також Марс зробить їх уразливими для негативної енергетики оточуючих. Щоб мінімізувати негативний вплив, астрологи радять скоротити спілкування з енергетичними вампірами, дистанціюватися гострих на мову людей та відпочивати лише з тими, з ким добре та приємно перебувати.

Жінка-Рак

Жінкам цього Знака цього тижня вдасться за бажання розпочати нове життя. Позитивно на Раків вплине зміна енергетики Меркурія. Можна зав’язувати нові партнерські зв’язки, працювати пліч-о-пліч з колегами, радитися з подругами або зміцнювати стосунки з родичами. Також астрологи радять Ракам доробити справи, які збиралися і затягувалися довгий час. Настав час йти вперед.

Жінка-Лев

Справа в тому, що цього тижня Меркурій намагатиметься допомогти людям цього Знака досягти успіху у справах. Марс не завадить прекрасним Левам у вирішенні фінансових та робочих проблем. Представницям цього водного сузір’я відкриється те, що раніше було приховано від їхніх очей. Можливо, Леви побачать нові шляхи, що ведуть до багатства та кохання, а також таланти, про які самі не підозрювали. Це їхній час, їхній шанс стати кращим.

Жінка-Діва

Не виключено, що Діви прекрасної статі дізнаються про чиїсь секрети та таємниці. Важливо розпорядитися інформацією грамотно, хоч би якою вона була. Не треба поширюватися про це, щоб не ставати пліткарками. Так Діви зможуть зберегти та примножити свій авторитет. Це добрий тиждень для пошуків чоловіка мрії.

Жінка-Терези

Терезам варто перестати жити вчорашнім днем, позбавившись неприємних звичок, які змушують це робити. Спокій та вміння вчасно зупинити потік негативних думок – найкращий союзник прекрасних дам, що народилися під цим Знаком. Тиждень має пройти без особливих подій з огляду на негативний настрій Марса. Рутину і монотонність треба сприймати як щось хороше, адже у багатьох людей можуть початися величезні труднощі. Настав час взяти невеликий перепочинок, відпочинок.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам прекрасної статі треба присвятити тиждень пошукам істини, навчанню чогось нового. Скорпіонам варто також продемонструвати світові, що оточують і собі, що вони вміють тримати себе в руках. Важливо не йти на поводу емоцій, а також бути впевненими у своїй красі. Жінки-Скорпіони можуть відчути наближення чогось доброго. Це не випадковість, адже на них дійсно чекає багато позитивних змін.

Жінка-Стрілець

Астрологи рекомендують Стрільцям зайнятися відпочинком, відновленням сил та особистими справами. Щось глобальне поки що краще не планувати: Всесвіт все одно внесе у ваші плани свої корективи. Можна записатися на манікюр або в салон краси, купити новий одяг, а у вихідні зайнятися звичними та побутовими справами. Краще до настання вихідних розібратися з усіма рутинними справами.

Жінка-Козоріг

Дівчата, народжені під егідою цього сузір’я, нерідко страждають від зайвої скромності, що межує з невпевненістю у собі. Цьогорічний тиждень буде ідеальним часом для боротьби з сумнівами, страхами та комплексами. Багато Козероги стануть найкращою версією себе. Жіночність не позбавить їхньої сміливості. Навпаки, за її допомогою Козероги стануть сильнішими.

Жінка-Водолій

Через Марса в Рибах можуть утворитися несприятливі умови у спілкуванні з оточуючими. Жінкам цього Знака потрібно якнайменше розповідати оточуючим про свої плани, справи та амбіції. Водолії можуть сміливо розпочинати якісь нові справи. Попереду багато важливих відкриттів. Важливо вже з понеділка кинуться до гущавини подій. Наполеглива праця обов’язково принесе цим жінкам задоволення та удачу.

Жінка-Риби

Рибам, можливо, захочеться зробити вирішальний ривок у фінансовій та робочій сферах. Представницям цього Знаку тиждень з 11 по 17 число завдасть і чимало клопоту. Потрібно дещо доробити в останній момент, а десь взагалі попросити підтримки у близьких. Щоб тиждень завершився на позитивній ноті, Рибам важливо дбати про прості та базові речі: здорове харчування, своєчасний відпочинок і здоровий сон.

You cannot copy content of this page