fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 11 по 17 липня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Поради астрологів допоможуть представницям кожного Знаку Зодіаку заручитися підтримкою зірок і не втратити відмінний настрій. Це стане основою успіху в будь-якій справі.

Чим обережніше ви проведете цей тиждень, тим краще буде результат. Особливо несприятливими будуть середа та субота. Перша через супермісяця, а друга через негативний аспект Сонця і Меркурія. Ці сім днів зроблять прекрасних дам трохи більш креативними і сміливими, працездатними і активними. Головне, щоб на все вистачило енергії.

Жінка Овен
Щоб досягти успіху в роботі, цим дамам включитися в роботу доведеться якнайшвидше. Це ідеальний час для торгівлі, подорожей. Середина липня — слушний час для розкриття творчого потенціалу. Незвичайні побачення, новий незвичайний імідж, цікаві проекти— все в цих жінок. Якщо є якісь невирішені проблеми, краще не афішувати публіці, а займатися їх швидким рішенням.

Жінка-Телець
Тільцям, як і Овнам, Астрологи радять менше говорити і більше робити, мислити нестандартно і використовувати за максимумом свої таланти і можливості, не залучаючи сторонніх людей до своїх проблем. Життя Тельців змінюватиметься на краще, якщо їхня підсвідомість працюватиме коректно. Загальне енергетичне тло тижня сприятливе для представниць цього Знака, проте ніяких доленосних подій чекати не варто. Можливо, воно на краще: з’явиться можливість змінити обстановку, перевести дух.

Жінка-Близнюки
Близнюкам астрологи радять провести цей тиждень якомога спокійніше. Краще відмовитися від ділових поїздок, дорогих придбань, кардинальної зміни обстановки. Краще побути вдома, привести в порядок домашню обстановку. Тим жінкам, чия робота тісно пов’язана з роз’їздами, треба бути пильнішими. Зараз небезпечно поспішати з рішеннями, кидатися з крайності в крайність, оскільки вплив планет не схиляє до раціоналізму і аналізу. Знайти вірне рішення допоможуть поради коханого чоловіка чи родичів.

Жінка-Рак
У Раків був не найпростіший тиждень, тому їх життя могло різко змінитися як на кращу, так і в найгіршу сторону. Згідно з прогнозом астрологів, цей тиждень принесе Ракам зміни, але не обов’язково вони виявляться приємними. Бажано прислухатися до голосу розуму: цього тижня він допоможе жінкам даного Знака краще орієнтуватися в стрімко розвиваються подіях. Ці сім днів обіцяють бути насиченими та непередбачуваними.

Жінка-Лев
Позитивний настрій, авантюризм і частка цікавості допоможуть жінкам-Левам скористатися всіма можливостями і своїми навичками— як у роботі, так і в любові. Не виключено, що робота, бізнес та фінанси стануть для Львова найважливішими напрямками в житті. Інтуїція жінок-Львів трохи ослабне, тому краще фокусуватися на фактах і здоровому глузді. Події можуть підштовхувати до швидких та нестандартних рішень.

Жінка-Діва
У разі, якщо Діви пливтимуть за течією, вони ризикують втратити успіх. Отже, для них самих зараз буде краще, якщо вони зможуть взяти все в свої руки. Постійно зіштовхуючись із необхідністю вирішення складних завдань, прекрасні Діви можуть втратити впевненість у собі. Намагаючись знайти вихід із важкої ситуації, представницям цього Знаку потрібно продовжувати в себе вірити.

Жінка-Терези
Терезам необхідно остерігатися застою, щоб не втратити шанси на успіх. Важливо змусити себе рухатися вперед, але при цьому підстрахуватися. Азарт – це добре, але зайві ризики можуть призвести до фіаско. У любові цим жінкам краще скористатися елементом гри. Занадто серйозний настрій може злякати чоловіків. Важливо залишатися грайливими, веселими, оптимістичними. Це сподобається оточуючим.

Жінка-Скорпіон
Нічні світила, подарують Скорпіонам квиток у нове життя. На шляху до виконання бажань і досягнення намічених цілей представницям цього Знака знадобиться натхнення. Так Скорпіони прекрасної статі зможуть зрозуміти, в якому напрямку треба рухатися. Не виключено, що Скорпіони миттєво загорятимуться інтересом у нових справах, а також заряджатимуть своїм ентузіазмом оточуючих. Це ідеальний час для пошуків нової роботи, захоплень, спільної праці.

Жінка-Стрілець
Можливо, саме цього тижня у прекрасних Стрільців з’являться нові цілі, новий чоловік. Щоправда, астрологи попереджають про те, що зміни навряд чи виявляться стійкими: якщо їх не підживлювати, все дуже швидко згасне. У жінок цього Знаку відмінно пройде адаптація до нових життєвих умов, так що змін боятися точно не варто. Не виключено, що весь тиждень виникатимуть якісь спонтанні та невідкладні справи.

Жінка-Козоріг
Якщо є бажання змінити своє життя, треба діяти. Все вийде, адже Козерогам будуть підвладні будь-які зміни у всіх напрямках. Негативним моментом тижня стане відсутність вільного часу. Не виключено, що Козерогів почнуть критикувати оточуючі. Від колких висловлювань буде боляче, але краще просто не слухати все те, що говорять токсичні люди.

Жінка-Водолій
Прекрасним Водоліям астрологи радять зустріти проблеми із самоіронією. Своїх цілей вдасться досягти навіть у безнадійних випадках, якщо діяти м’яко, але наполегливо. Це ідеальний час для омолоджувальних процедур. Особливо в цьому плані корисними будуть перші два дні, оскільки саме в цей час зростатиме Місяць. Швидше за все, представниці цього Знаку зможуть частіше опинятися в потрібному місці в потрібен час, заводити потрібні знайомства і приймати правильні рішення.

Жінка-Риби
Астрологи радять Рибам залишити у своєму житті місце для нових змін, нехай навіть незапланованих. Зірки і планети змусять їх подивитись на багато речей під іншим кутом. Не потрібно робити нікому боляче, щоб цей біль не повертався назад. Починаючи з понеділка прекрасних риб можуть почати відвідувати геніальні думки. Астрологи радять відвести час для роботи над собою і знайти відповіді на важкі питання.

You cannot copy content of this page