fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 12 по 18 липня 2021 року

Завдяки гороскопам вийде прораховувати свої дії наперед і визначатися з планами на найближчий час. Рекомендації астрологів, зображені в жіночому гороскопі, допоможуть представницям всіх знаків Зодіаку провести черговий тиждень липня успішно.

На цьому тижні енергетика зірок і планет не завдасть великих клопотів, і експерти рекомендують представницям знаків Зодіаку вірно розставляти пріоритети, щоб виконати заплановані справи в строк і не шкодувати про даремно витрачений час.

У період з 12 по 18 липня удача буде на боці активних особистостей, які не бояться брати долю в свої руки.

Жінка-Овен

У жінок-Овнів на цьому тижні буде прекрасна можливість встигнути все і відразу. Астрологи вказують на сприятливий тиждень, коли сил буде в надлишку, і жінкам цього Знака варто заздалегідь скласти план дій, щоб не випустити з уваги нічого, що завадило б втіленню в життя найсміливіших планів та ідей.

Пощастить вогненним дамам і в любові, але для цього доведеться потрудитися: поспіх і натиск можуть злякати потенційних партнерів, які будуть просто боятися активності.

Жінка-Телець

Жінкам-Тельцям астрологи рекомендують налаштуватися на хвилю оптимізму. Енергетика зірок і планет на цьому тижні нічим не зашкодить, а значить, починається період, коли будь-які складнощі будуть по плечу. Дамам важливо тренувати інтуїцію, щоб чути внутрішній голос в потрібну хвилину і виявлятися в потрібному місці в потрібний час.

Жінкам цього Знака можна сміливо йти назустріч мрії і не сумніватися в тому, що доля буде до них прихильною. Зміни на краще не змусять себе чекати, якщо бути до них готовими.

Жінка-Близнюки

Жінки-Близнюки відчують вітер змін, і астрологи рекомендують їм не боятися змінювати себе і своє ставлення до подій. На цьому тижні з’явиться можливість звільнитися від проблем і турбот і знайти в собі сили для розв’язання складних питань.

Астрологи рекомендують представницям цього Знака налаштуватися на успіх, щоб гарний настрій супроводжував їх щодня і дарував їм сили для залучення в життя позитивних подій. Завдяки вмінню знаходити взаємовигідні рішення Близнюки зможуть досягти успіху в будь-якій сфері життя.

Жінка-Рак

Жінкам-Ракам астрологи рекомендують почати тиждень з вправ, які допоможуть захиститися від злих людей і їхньої пильної уваги. Цей тиждень буде не найпростішим, проте залучити успіх не складе труднощів, якщо вірити в свої сили і не засмучуватися через дрібниці.

Запорукою позитивних змін стане вміння зберігати плани в таємниці від усіх, а також увага до деталей. Досягти успіху в обраній справі вийде і завдяки передчуттям – інтуїція буде на висоті, і жінкам-Ракам не варто ігнорувати підказок внутрішнього «я».

Жінка-Лев

У Левів на цьому тижні не буде причин для розладів, проте енергетика планет буде раз за разом повертати думки до не найприємніших подій з минулого, що може не кращим чином позначитися на настрої. Астрологи рекомендують Левицям працювати над собою, щоб настрій був відмінним.

На хвилі позитиву буде набагато простіше боротися з мінливістю долі та добиватися успіхів не тільки в справах, але і в особистому житті. Пощастить і тим представницям Знака, які вміють тримати себе в руках.

Жінка-Діва

У Дів починається період, коли зірки й планети даруватимуть їм творчу енергетику. Направляти її варто в річище поліпшень, і астрологи рекомендують почати боротьбу з поганими пристрастями.

Діви зможуть отримати контроль над обставинами, якщо перестануть піддаватися бажанню відкласти розв’язання складних питань на безвік і будуть уважні до того, що відбувається навколо. Знаки Всесвіту допоможуть не помилитися з вибором шляху і вкажуть напрямок до успіху.

Жінка-Терези

У жінок-Терезів на цьому тижні з’явиться прекрасна можливість позбутися від будь-якого негативу. Астрологи рекомендують працювати по всіх фронтах: очищати свідомість від блоків і створювати захист від токсичних людей.

Така тактика допоможе впоратися з неприємностями в рази швидше, відчути впевненість в собі і своїх силах і без праці давати відсіч кривдникам. Жінкам цього Знака пощастить і в особистому житті, особливо якщо мова йде про пошук другої половинки. Сильні амулети допоможуть залучити любов і щастя в короткий термін.

Жінка-Скорпіон

У жінок-Скорпіонів тиждень буде наповнений приємними подіями, якщо вони перестануть принижувати свою гідність і притягувати невдачі недоречними фразами. Впевненість в собі й гарний настрій допоможуть подолати тимчасові перепони на шляху до щастя.

Астрологи рекомендують жінкам цього Знака не відкладати важливих справ – будні дні прекрасно підходять як для фізичної, так і для розумової праці. На вихідних Скорпіони відчують бажання побути в затишній атмосфері, а значить, можна провести час в колі рідних.

Жінка-Стрілець

Представницям цього сузір’я астрологи рекомендують зосередитися на своєму внутрішньому світі. На цьому тижні у них з’явиться можливість переосмислити багато чого, завершити токсичні відносини та знайти для себе шлях, який приведе до особистого щастя.

Шлях не буде тернистим, якщо не слухати думки з боку і довіряти своїй інтуїції. Внутрішній голос, посилений впливом зірок і планет, допоможе не тільки розв’язувати складні питання, але і знайти гармонію з собою і зовнішнім світом.

Жінка-Козеріг

У жінок-Козерогів почнеться період, коли увагу можна зосередити на сфері відносин. Астрологи рекомендують не втрачати часу дарма, зміцнювати відносини в парах або активно залучати в життя любов. Не промахнутися з вибором другої половинки Козерогам допоможе увага: так буде простіше визначити характер вподобаного чоловіка.

Остерігатися жінкам-Козерогам варто лише заздрісників і недоброзичливців, від яких, втім, не важко захиститися завдяки техніці «Вогняний щит».

Жінка-Водолій

На цьому тижні головними ворогами жінок-Водоліїв будуть негативні установки. Астрологи рекомендують попрацювати над собою, щоб позбутися від блоків свідомості, що заважають залученню щастя. Впоратися з поганим настроєм або стресом допоможуть не тільки духовні практики, але і творча активність.

Завдяки арт-терапії вийде знайти внутрішню гармонію, а також генерувати нові ідеї, які в майбутньому можуть принести не тільки прибуток, але і славу.

Жінка-Риби

На цьому тижні жінки-Риби зможуть знайти гармонію і щастя, якщо перестануть йти на поводу оточення. Енергетика зірок і планет допоможе звільнитися від уваги маніпуляторів, заглянути в себе і зрозуміти, що ж насправді потрібно зробити для залучення в життя позитивних змін.

Астрологи рекомендують щодня працювати над самооцінкою, щоб вміти давати відсіч надмірно нахабним людям. Підтримку жінки-Риби зможуть знайти серед близьких і відданих друзів.

You cannot copy content of this page