fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 березня 2023 року для кожного знака зодіаку

Весна ще минулого тижня повністю вступила в свої права. Це означає, що настає найсприятливіший час для жінок. Рекомендації астрологів допоможуть представницям прекрасної статі провести цей тиждень вдало та продуктивно.

Вдалим цей тиждень буде не тільки через весну. 16 березня Березня, нарешті, перейде в союзний їй Знак Тельця, чим істотно підвищить свою енергетику. Жінки відчують приплив сил, причому деякі раніше, ніж 16 числа. Цей час можна сміливо назвати періодом розквіту сил, енергії та появи натхнення.

Жінка Овен

Ці жінки зможуть вийти на новий рівень у плані продуктивності. Незважаючи на позитивний перехід Венери, Меркурій все ще слабкий, тому астрологи наполегливо радять бути дуже уважними у всіх починаннях. Овнам потрібно планувати всі важливі справи, виконувати дані обіцянки та уникати необдуманих витрат. Не рекомендується поспішати з висновками і займатися самоїдством. Це до добра не доведе.

Жінка-Телець

Прекрасним Тельцям треба пам’ятати, що в плані внутрішнього стану тиждень виявиться дуже сприятливим. Відмінно пройде робота над собою і пошуки захоплень, нових джерел доходу. Гострі переживання підуть самі собою ближче до 16 числа, а, можливо, навіть трохи раніше. Цього тижня важливо виглядати максимально презентабельно і красиво. Це вкрай позитивно позначиться на представницях даного Знаку і на із успіхах в любові, справах роботи. Венера забезпечить Тельцям шанси на успіх практично у всіх сферах життя.

Жінка-Близнюки

Планети допоможуть Близнюкам знайти рівновагу і знайти правильний напрямок у житті. Такі люди з високою ймовірністю дадуть Близнюкам прекрасної статі найкорисніші поради, причому щиро і без лестощів, брехні та негативного підтексту. Найбільш сприятливий день для ривка вперед – четвер. Венера в Тільці подарує можливості для покращення життя та виправлення будь-якої неприємної ситуації, що сталися раніше.

Жінка-Рак

Прекрасним Ракам астрологи рекомендують планувати на цей період важливі справи і нові починання, щоб забезпечити собі щасливі зміни цієї весни. Друга половина тижня пройде під заступництвом сильної Венери. Вона подарує жінкам цього Знака удачу та успіхи в найважливіших для них сферах. На шляху до досягнення бажаного представницям цього Знака може знадобитися підтримка коханої людини.

Жінка-Лев

Левиць чекає тиждень удачі та істотних ривків у роботі та бізнесу. Разом з успіхами можуть з’явитися і нові недоброзичливці, вороги і заздрісники. Все, що потрібно від Львів зараз, так це просто зберігати спокій, звичний ритм життя та підхід до справ. Уважність до деталів та обережність у словах допоможуть заручитися підтримкою фортуни. У будь-якій, навіть найскладнішій ситуації.

Жінка-Діва

Ключовий період для Дів на цьому тижні – з 16 по 19 березня. Ці дні позначені активністю Венери. Враховуючи стан планети, астрологи прогнозують зміни у стані життя. Не варто переживати, адже всі зміни зараз до кращого: зміни спричинять поліпшення життя у всіх напрямках.

Жінка-Терези

Цього тижня астрологи рекомендують цим жінкам якнайменше говорити і якомога більше робити. Пообіцявши і не зробивши, Терези ризикують відштовхнути від себе близьких і надовго зіпсувати відносини з колегами, друзями. Присвятити тиждень краще одній, але важливій справі. Так вдасться просунутися далеко вперед і забезпечити собі успіхи в найближчі місяці. Прийняті в цей час рішення матимуть підвищену важливість. Астрологи радять знайти стимул і мотивацію для руху вперед.

Жінка-Скорпіон

Для кохання та романтики цей час підходить найкращим чином. Цього тижня для Скорпіонів прекрасної статі також підвищиться ймовірність грошової удачі, однак, може з’явитися бажання витратити більше грошей на марні речі. У цей час утримаються від спокуси буде важко, тому Скорпіонам бажано запастися витримкою і навчитися контролювати свої пориви. Це допоможе зберегти гроші.

Жінка-Стрілець

Цього тижня жінкам даного Знака можуть снитися пророчі сни. Багато хто з них допоможе зрозуміти, в якому напрямку потрібно далі рухатися по житті, а інші допоможуть відповісти на важливі питання в любовній сфері. У ці дні про себе можуть нагадати помилки минулого, тому прекрасним Стрільцям бажано сфокусуватися на теперішньому, щоб відпустити минуле і поліпшити майбутнє. Цього тижня жінкам-Стрільцям не рекомендується поспішати з новими починаннями. Чим спокусливіші плани, тим краще відкласти їх реалізацію як мінімум до четверга.

Жінка-Козоріг

Астрологи радять Козерогам прекрасної статі запастися витримкою та старанністю. Астрологічна ситуація на початку тижня може сплутати плани. Представницям цього Знаку необхідно стежити за тим, щоб їх дії не завдавали шкоди оточуючим. Деякі пориви загрожують обернутися чимось неприємним. Якщо в недавньому минулому почалася чорна смуга, то цього тижня від неї вдасться позбутися. Необачність може завести Козерогов у тупик, позбавивши шансу змінити життя на краще.

Жінка-Водолій

Астрологи вважають, що прекрасним Водоліям в період з 13 березня по 19 березня доведеться більше спілкуватися з людьми. Це допоможе заздалегідь розуміти, яким є той чи інший співрозмовник. Це один із найвдаліших періодів для нових починань. Жінки-Водолії знайдуть потужну підтримку зірок у будь-якому починанні. Якщо вони мають намір кардинально змінити своє життя, то кращого моменту просто не придумати. Потрібно діяти, поки не стало пізно.

Жінка-Риби

У фінансовій та робочій сферах підвищиться конкуренція, але не так сильно, як в амурних справах. Меркурій буде слабким аж до неділі, тому астрологи радять заздалегідь спланувати всі покупки і не піддаватися емоційним поривам у роботі та справах. Це може призвести до матеріальних збитків. Головне завдання жінок-Риб цього тижня— не давати нікому порожніх обіцянок і не стверджувати того, в чому вони самі не впевнені.

You cannot copy content of this page