fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Щотижневий жіночий гороскоп допоможе вам не тільки правильно спланувати свої справи на кілька днів вперед, але також дізнатися, на що краще витратити час і сили. Дотримуйтесь порад експертів, щоб залишатися ефективним.

Перше, що варто відзначити – це продовження сприятливого періоду без ретроградних планет. Жіноча планета Венера також все ще сильна, але цього тижня очікується два дуже небезпечні дні: 15 і 16 лютого. У ці дні утворюються два негативні аспекти – з’єднання Венери з Нептуном 15 числа і з’єднання Сонця з Сатурном в четвер. І перший, і другий негативно вплинуть на жіночу енергетику і приведуть представниць більшості Знаків до апатії.

Жінка Овен – Для Овнів цей тиждень року може початися з суєти і дрібних побутових проблем, але ці жінки з цим легко впораються. Астрологи радять не драматизувати: хоч тиждень, а особливості її середина, видасться напруженою, вже до п’ятниці багато проблем підуть. Астрологи наголошують, що перед прекрасними Овнами відкриються нові дороги. Цей тиждень варто провести, демонструючи Всесвіту самостійність, зацікавленість та активність.

Жінка-Телець – Практично всі починання Тельців набудуть позитивного заряду і завершаться успіхом у майбутньому. Також у середині тижня через негативні аспекти цим дамам, можливо, доведеться в терміновому порядку вирішувати багато проблем вдома і на роботі. Не потрібно фокусуватися на поганих новинах і подіях. У ці дні жінки даного Знака вправі розраховувати на те, що їм належить по праву. Всесвіт дасть їм багато бонусів. Успіх допоможе обійти стороною проблеми кохання.

Жінка-Близнюки – Хоч до весни ще більше двох тижнів, але вже зараз бажано згадати про те, які незакінчені справи вимагають завершення. Початок весни — це новий рубіж і відмінний шанс розпочати нове життя за умови, що ознаки минулого не відволікатимуть від переслідування цілей. Астрологи радять покінчити з усім, що відволікає: довести до кінця незавершені справи, поговорити на важливі теми з улюбленими і близькими, виконати дані раніше обіцянки і роздати борги.

Жінка-Рак – Астрологи не радять Ракам в період з 13 по 19 число лукавити, особливо перед самими собою. Венера поки сильна, а значить у представників даного Знаку триває сприятливий час для активних дій і спроб досягти поставлених раніше цілей. Важливо не перегинати ціпок у спорах, діяти коректно, без ризиків та агресії. Жінок-Раків чекають на сюрпризи та подарунки долі, оскільки тиждень, в цілом, обіцяє бути дуже сприятливим, хоч і незвичайним.

Жінка-Лев – Різка зміна енергетики в середу і четвер загрожує несподіваними новинами, неприємними відкриттями і складними життєвими моментами. Динамічний розвиток подій може вибити Львів із колії, але не потрібно панікувати. У пріоритеті тонкий розрахунок і ретельне планування кожного кроку.

Жінка-Діва – Представниці даного Знаку з 13 по 19 число будуть у дуже вигідному положенні. Там, де інші Знаки змушені будуть підкорятися правилам під загрозою проблем, Стрільці зможуть дозволити собі робити те, чого вони хочуть. Якщо занадто зволікати з рішеннями і важливими справами, то можна змарнувати багато часу, оскільки в середу і четвер нові починання успіхом увінчаються навряд.

Жінка-Терези – На думку експертів, цим жінкам краще витратити свій час на пошуки нових способів самовираження, розваги: навіть найнезначніші зміни та успіхи в цьому напрямку допоможуть розпочати нове життя і підняти настрій. Доведеться діяти, причому рішуче, а для цього потрібно багато енергії. Жінки цього Знака будуть здатні на багато, але для досягнення успіху доведеться поглянути на речі під іншим кутом і, швидше за все, змінити тактику.

Жінка-Скорпіон – Планети та зірки запустять механізм змін та переоцінки цінностей для прекрасних Скорпіонів. Швидше за все, зміни трапляться навіть у тому випадку, якщо Скорпіони не захочуть їх відчути. З перших хвилин понеділка важливо адаптуватися до нових умов і взяти кермо влади в свої руки. У любовних справах Скорпіонам дуже щаститиме, особливо на вихідних. У середу краще не ходити на побачення, а в четвер краще не знайомитися. В інші дні Скорпіони вільні робити те, що захочуть.

Жінка-Стрілець – Зараз представницям даного Знаку абсолютно точно не варто витрачати весь свій час на справи. Краще частіше розважатися і спілкуватися з подругами, родичами і улюбленим чоловіком. Творча активність, релаксація та приємні дрібниці принесуть масу позитиву. Настає час, що підходить для кардинальних змін у житті. З’являться нові перспективні можливості, але поки краще просто придивлятися.

Жінка-Козеріг – Цей тиждень для прекрасних Козерогів може стати дуже неоднозначним. Астрологи та експерти сайту dailyhoro.ru настійно радять бути обережнішими і не приймати рішень з гарячого. Бажано прислухатися до внутрішнього голосу. Потрібно навчитися довіряти своїм відчуттям. Прийняті цього тижня рішення неодмінно позначаться на подальшій долі, тож імпульсивність і поспішність бажано залишити за бортом.

Жінка-Водолій – Жінкам цього Повітряного Знаку доведеться змиритися і з несподіваними поворотами. Удача не залишить Водоліїв, але допомагатиме їм трохи рідше, ніж минулого тижня. Важливо думати про добре і уявляти собі сприятливий результат. Ці жінки ризикують провести тиждень у клопотах і побутових справах. Астрологи наполегливо рекомендують дотримуватись уважності та обережності, не виносячи плани на суд громадськості і не довіряючи свої справи будь-кому. Нині краще покладатися тільки на надійних і перевірених людей.

Жінка-Риби – Ці сім днів стануть багатими на події. Це буде дуже сприятливий час, який принесе з собою спонтанні зустрічі, підвищену увагу протилежної статі та успіхи в роботі та бізнесі. Всесвіт підкаже, як діяти, даючи знаки жінкам Рибам через інтуїцію. Усі затяжні проекти обіцяють закінчитися успіхом, а в особистому житті настануть приємні весняні зміни. Астрологи рекомендують приділити увагу справам, які довго відкладалися потім.

You cannot copy content of this page