fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 14 по 20 березня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Жіночий гороскоп на тиждень з 14 по 20 березня 2022 року.

Якщо у вас опускаються руки і ви не знаєте, де знайти мотивацію, щоб зібратися з силами та йти далі, то жіночий гороскоп допоможе виправити це. Астрологи розповіли, як провести цей тиждень жінці кожного Знака Зодіаку максимально ефективно.

У середині березня вдасться інакше подивитись деякі аспекти життя. Вже у понеділок розпочнеться позитивний період, повний надій та відкриттів. Цей тиждень чудово підходить для пошуку себе, а також для створення сприятливої ​​атмосфери в будинку. Вийде наблизитися до гармонії з сім’єю та зарядитися енергією радості.

Жінка-Овен

Ситуація на роботі або в особистому житті може викликати бурхливу негативну реакцію, але ці почуття є тимчасовими, тому не потрібно щось змінювати під їх впливом. Астрологи радять Овнам себе в руки – так їм вдасться прийняти вірне рішення. Події цього тижня будуть прямим відображенням минулих вчинків, а також думок та почуттів. Якщо жінки-Овни будуть налаштовані агресивно, життя відплатить їм тієї ж монетою. Першорядне значення має сильне біополе.

Жінка-Телець

Оптимізм цих жінок та їхнє позитивне мислення не залишаться непоміченими: добро повернеться до представниць цього Знаку сторицею майже відразу. Доброта і чуйність допоможуть не лише у залученні удачі, але й у залученні чоловіків. Сильній статі сподобається прояв великодушності з боку прекрасних Тельців. Жінки цього знаку зараз на піку можливостей.

Жінка-Близнюки

Прекрасним Близнюкам вдасться запрограмувати себе на удачу. Зірки їм у цьому допоможуть, причому майже одразу. Цього тижня не буде жодного поганого дня, але це не означає, що можна розслаблятися. Успіх буде супроводжувати лише активним Близнюкам, які мають на меті. Не виключено, що з’явиться почуття, що вони заблукали і не знають, як бути далі. Це лише ілюзії, які мають під собою жодної серйозної основи. Згідно з гороскопом, жінки-Близнюки повинні йти своїм шляхом, незважаючи на перепони.

Жінка-Рак

Жінкам цього Зодіаку важливо навчитися чути самих себе. Інтуїція буде дуже потужною та корисною в період з 14 по 20 березня. Раків очікують приємні дні, але незважаючи на це, все одно астрологи радять продумати запасний план: що робити, якщо несподівано зміняться умови, і події набудуть непередбачуваного обороту. Цього тижня варто бути особливо уважними у сферах, де може чекати каверза. Великий успіх чекає прекрасних Раків, які на роботі багато спілкуються з людьми та працюють із цифрами. Потрібно уникати поспіху.

Жінка-Лев

Жінкам цього Знака цього тижня вдасться знайти своє справжнє призначення. Життя цих представниць прекрасної статі зміниться на краще, але важливо пам’ятати, що Всесвіт не вирішуватиме все за них. Вона просто дасть їм сил та впевненості в собі. Цього тижня у справах можуть виникнути ситуації, які поставлять їх у глухий кут, але Леви зможуть знайти вихід. Представниці цього Знаку ризикують не помітити щось важливе. Щоб уникнути неприємностей, астрологи радять цим жінкам спокійно сприймати зміни.

Жінка-Діва

Самотні Діви з високою ймовірністю зможуть знайти нове кохання, але це лише півсправи. У роботі та справах прекрасних Дів чекає досить складний тиждень, коли можуть руйнуватися плани та скасовуватися домовленості. Астрологи радять наперед налаштуватися на позитивний лад, щоб прийняти всі зміни. Не варто конфліктувати з людьми та намагатися долати труднощі за допомогою хитрощів та обману.

Жінка-Терези

Планети створять сприятливі умови для того, щоб Терези здійснили задумане, незважаючи на перепони. Цілеспрямованість, інтуїція та наполегливість принесуть свої плоди. Це сприятливий час для кар’єрного зростання, навчання, а також підвищеної фізичної активності. Жінки цього Знаку можуть присвятити час створенню нового образу, оновлення гардеробу, відпочинку.

Жінка-Скорпіон

Астрологи вважають, що Скорпіонам варто бути обережнішими з почуттями близьких, щоб уникнути сварок. У досягненні своїх цілей на роботі та в бізнесі не потрібно скористатися обманом. Це загрожує проблемами з кармою. Навіть найскептичніша представниця цього Знаку має шанс зіткнутися з низкою дивних збігів і випадковостей. Ці збіги при більш детальному розгляді виявляться ознакою чогось доброго.

Жінка-Стрілець

Найкраще рішення для прекрасних Стрільців зараз – зайнятися своїм емоційним та фізичним здоров’ям, а не грати з долею у кішки-мишки. Можна взятися за роботу та справи, але краще не витрачати на це весь свій час, щоб не втратити удачу в коханні. Астрологи закликають жінок-Стрільців бути обережнішими зі своїми емоціями та бажаннями. Краще уникати безглуздого шопінгу. Нові знайомства теж поки що будуть не особливо приємними.

Жінка-Козоріг

Козерогам зараз не можна розповсюджувати чутки. Корисною буде творча активність, уміння дослухатися до голосу серця, спілкування. Астрологи радять прекрасним Козерогам записувати свої ідеї та по можливості приступати до їх реалізації вже зараз. Тижневий гороскоп для прекрасних Козерогів обіцяє рівне емоційне тло. Апатія, дратівливість — все це, як рукою, зніме вже в понеділок.

Жінка-Водолій

Цього тижня жінки-Водолії почуватимуться набагато краще далеко від звичного місця: у відпустці, у відрядженні, у гостях. Зірки благоволіючи навчанню, новим знайомствам, активній роботі. Щоправда, є ризик прийняти бажане за дійсне, тож найкраще утриматися від спонтанних кроків. Лейтмотив цього тижня для жінок цього Знака – партнер, сім’я та діти.

Жінка-Риби

Рибам потрібно шукати вирішення конфліктів та продумувати варіанти перемир’я. Це особливо важливо для тих, хто давно хоче упорядкувати сферу відносин. Активні планети допоможуть досягти бажаного. Астрологи повідомляють, що в більшості випадків простий шлях буде кращим за складний і хитромудрий. Якщо виникнуть гострі розбіжності з кимось із близьких, бажано прямо заявити про свої почуття: головне, щоб вимоги були чіткими, зрозумілими та обґрунтованими.

You cannot copy content of this page