fbpx
Перейти до вмісту

Жіночий гороскоп на тиждень з 14 по 20 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Наступний тиждень принесе представницям зодіакального кола як масу нових можливостей, так і деякі труднощі. Про тому, які саме зміни чекають жінок за Знаком Зодіаку, можна дізнатися з нашого гороскопа.

Головною проблемою всіх жінок на планеті в цей період стане ослаблення Венери через переход у Знак Стрільця 16 листопада. Це означає, що в перші пару днів після такого транзиту планети фізичні і, можливо, інтелектуальні сили будуть значно знижені. Також варто зазначити, що 17 числа Меркурій стане сильнішим. Це допоможе жінкам, але вже в сфері роботи і фінансів.

Жінка Овен

Ці сім днів Овнам прекрасної статі доведеться приймати серйозні рішення і, цілком можливо, займатися інтелектуальними справами. Це означає, що Овнам знадобиться сильна пам’ять. Якщо раніше все було кристально ясно, то вже в середу жіноча планета напустить туману. Астрологи пропонують причаїтися і не приймати важливих рішень хоча б до п’ятниці.

Жінка-Телець

Нічні світила пробачать Тільцям жіночої статі багато- навіть невелика легковажність. Також проглядається шанс покращити відносини з сім’єю — Меркурій допоможе домовитися і знайти компроміс у кінці тижня. Зараз цим жінкам взагалі не варто обривати зв’язок із будинком: від близьких людей можна отримати підтримку, яка дозволить утриматися на плаву в складний момент. Тільці відчують вітер змін. Буде багато різних подій — як приємних, так і не дуже. Це допоможе подивитися на світ під правильним кутом.

Жінка-Близнюки

Близнюки можуть повернутися в минуле в своїх думках. Через надмірну ностальгію вони, цілком можливо, зіткнуться з неприємними ситуаціями та проблемами, які їм уже зустрічалися на шляху раніше. Минулий досвід разом із потужною інтуїцією дозволять знайти вихід. Слід уникати спірних ситуацій, не говорити «так» на туманні пропозиції і не влазити в авантюри.

Жінка-Рак

Найбільш актуально це 16 і 17 листопада — в перші дні перебування Венери в Стрільце. Ця планета обіцяє неприємні перевороти у сфері любові. Вона намагатиметься позбавити Раків доброти, але до п’ятниці ситуація відновиться. Жінкам даного Знаку слід стати розбірливішим і звертати увагу лише на серйозних чоловіків. Якщо в понеділок і вівторок у них будуть усі шанси отримати корисний і позитивний досвід, то в середу і четвер передбачити результат знайомства стане практично неможливо.

Жінка-Лев

Леви прекрасної статі можуть закінчити тиждень переможницями у сфері любові. Сімейним жінкам планети теж нададуть деяку підтримку. Флірт зараз допоможе Левам підняти свою самооцінку. Це буде важливо для них, оскільки Венера намагатиметься позбавити цих жінок віри в себе.

Жінка-Діва

Дівам цього тижня бажано зайнятися здоров’ям, омолодженням. Для збереження успіху і гарного настрою потрібно більше посміхатися, спілкуватися з добрими і приємними людьми. Ще цього тижня жінкам-Дівам рекомендується уникати рутинних справ і нудьги. Друга половина тижня буде неймовірно вдалою для роботи і творчості, оскільки Меркурій, який опікується цим Знаком, стане сильнішим завдяки переходу в Знак Стрільця.

Жінка-Терези

У період слабкої Венери Терезам астрологи радять усіма силами утримувати контроль над емоціями. Скинути напругу допоможе спорт, дихальна гімнастика, медитація, танці. Терезам поки що не вдасться розширити сферу свого впливу, покращити відносини або знайти джерело прибутку. Бажано зайнятися духовним розвитком і простіше дивитися на світ. Жінок, народжених під цим сузір’ям, чекає на сприятливий тиждень для планування справ на майбутнє.

Жінка-Скорпіон

Через слабку Венеру цей тиждень точно не підійде для роботи і нудних справ. Період з 14 по 20 листопада краще присвятити самим собі. Астрологи радять виділити пару днів для усамітнення, щоб зменшити інформаційний шум. Це допоможе прислухатися до свого серця, думок, бажань і правильно розставити пріоритети. Нічні світила допоможуть Скорпіонам виправити допущені раніше помилки і змінити ставлення до минулого. Меркурій принесе приємні новини та вигідні пропозиції у четвер і п’ятницю з вихідними.

Жінка-Стрілець

Найбільш небезпечний день – середа. В цей час вплив ослабленої Венери послабить віру прекрасних Стрільців у себе. У цей день і в наступні пару-трійку днів не варто закриватися від людей, демонструвати байдужість. Висока можливість відчути таку тривогу. Цього тижня жінка даного Знака можуть зустріти людину, з якою захочуть пов’язати життя. Тим, хто зараз самотній, це обіцяє тривалий роман.

Жінка-Козеріг

Жінки цього Знаку Зодіаку ризикують провести цей тиждень у глибокій задумі, і багато в чому це станеться з Венери, ослабленої з 16 числа Стрільцем. Зірки попереджають, що Козерогам доведеться зустріти на своєму шляху чимало проблем у середині тижня через перебудову енергетики нічних світил. Щодо важливих справ та рішень, то астрологи радять перенести їх на четвер чи п’ятницю.

Жінка-Водолій

Вільний час Водоліям варто присвятити сім’ї та домашнім справам. Жінок цього Знака чекає тиждень навчання та саморозвитку. Меркурій починаючи з 17 числа дасть їм імпульс допитливості. Інформація, отримана в цей період, може стати основою майбутнього успіху. Астрологи повідомляють, що в ці дні вдасться інакше поглянути на своє життя, знайти натхнення, побачити віщі сни. Ахіллесовою п’ятою цього тижня стане сфера роботи. Жінкам Водоліям буде складніше вести переговори.

Жінка-Риби

Швидше за все, цього тижня домочадці багато сперечатимуться, тому доведеться стати миротворцями. Венера, яка 16 числа увійде в сузір’я Стрільця, наділить Риб занепокоєнням і тривогою. Подвійно вразливими перед ударами долі вони будуть якраз у середу. У четвер ситуація частково згладиться через Меркурія, який наздожене Венеру в тому ж Знаку. Астрологи пропонують зібратися з думками і правильно розставити пріоритети.