fbpx
Перейти до вмісту

Жіночий гороскоп на тиждень з 17 по 23 січня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Жіночий гороскоп на тиждень з 17 по 23 січня 2022 року

Середина січня пройде під впливом Урана, який 18 числа позбавиться ретроградності. Це призведе до великого сплеску позитивної енергії та сприятливих змін, причому не лише для представниць прекрасної статі. Минуле над сьогоденням уже не буде настільки владним. Астрологи вважають, що цього тижня потрібно дослухатися інтуїції.

Жінка-Овен

Хаос зміниться порядком, тому Овнам буде набагато простіше приймати рішення у роботі та справах. Уран подарує насичений тиждень, повний відкриттів. Ці жінки з повним запасом сил та енергії зможуть змінити сьогодення та правильно спланувати майбутнє.

Жінка-Телець

У спілкуванні з близькими Тельцям знадобиться трохи більше терпіння. Цього тижня можуть виникнути невеликі, але важливі розбіжності, які варто використовувати як привід для сварки. Нічні світила в ідеальному становищі для ворожіння на майбутнє, а також планування справ. Тиждень забезпечить Тельцям гарний настрій. Щоб зберегти його, не варто забагато думати про минуле. Зараз важливо показати близьким, що їх люблять та цінують. А ось бажання відстояти свою думку за будь-яку ціну може призвести до проблем.

Жінка-Близнюки

Цим жінкам варто якнайменше брехати, адже обман може обернутися проти них. Тільки щирість допоможе прокласти дорогу до нових перемог у коханні, справах, роботі. Тиждень ідеально підходить для духовних практик. Будь-які складні завдання можуть принести бажане, тому астрологи радять жінкам цього Знака підкріплювати свіжі ідеї діями і не боятися змін. Більше обережності та стриманості знадобиться спілкування з близькими: є ризик наговорити зайвого.

Жінка-Рак

У період з 17 по 23 число в жодному разі не можна розкривати чужі секрети, видавати конфіденційну інформацію. Стриманість краща за товариськість і імпульсивність для жінок цього Знака. Уран допоможе Ракам прекрасної статі виявити проблеми зі здоров’ям та біополем. Ракам необхідно стати ніжнішими і дбайливішими до другої половинки та близьких людей.

Жінка-Лев

Тиждень подарує Левицям свободу та оптимізм, а отже, саме час покращити свої стосунки з близькими, колегами, друзями. Також у цей період можливі нові знайомства. Перед тим, як розпочинати нові відносини, варто дізнатися про характер людини краще. Потрібно більше спілкуватися, ставити правильні питання та аналізувати характер. Можна підключити інтуїцію, адже вона також буде на висоті. Обережність Левам зараз точно не завадить.

Жінка-Діва

Діви цього тижня можуть стати дуже романтичними. Своєю природною чарівністю вони здатні будуть перетворити на свято будь-якого дня тижня. Не варто виглядати ворога в кожному знайомому – так можна розгубити всіх друзів. Великий плюс для цих жінок полягає в тому, що вони можуть дізнатися про щось дуже важливе.

Жінка-Терези

Період з 17 по 23 число принесе Терезам проблеми, викликані сильними негативними почуттями – ревністю, образою і заздрістю. Важливо з перших хвилин понеділка боротися з цими почуттями, щоб не накликати на себе лихо. Також представницям даного Знаку астрологи радять не наступати на старі граблі та продумувати свої кроки на кілька днів уперед.

Жінка-Скорпіон

Цей тиждень ідеально підходить для боротьби зі шкідливими установками. Уран відкриє перед жінками цього Знаку нові дороги, тому багатьом із них доведеться зіткнутися з необхідністю зробити вибір. Можливі сумніви у любовній сфері, а також перспективні бізнес-пропозиції. Астрологи радять аналізувати те, що відбувається, зважувати всі плюси та мінуси, оскільки голосу інтуїції буде точно недостатньо, щоб ухвалити вірне рішення. Не варто падати духом, зіткнувшись із неприємностями.

Жінка-Стрілець

Стрільцям жіночої статі доведеться переконувати людей у ​​своїй правоті, але займатися цим краще лише в тих випадках, коли це буде справді доречним. Не треба робити це заради маніпуляцій та досягнення своїх особистих цілей. У спілкуванні з корисливими та злими людьми можна буде обпектися. Спілкування з такими людьми може заразити користю і Стрільців. Астрологи рекомендують рідше приймати допомогу оточуючих, не розповідати нікому про свої секрети.

Жінка-Козоріг

Прекрасним Козорогам поки що краще не вірити снам і не покладатися на інтуїцію. Згідно з прогнозом, період з 17 по 23 січня варто провести, демонструючи Всесвіту раціональність та логіку. У такому разі всі починання цих жінок обернуться позитивом. У фінансовому напрямку астрологи рекомендують звертати увагу на рекомендації близьких, друзів.

Жінка-Водолій

Можливі несподівані радикальні зміни, особливо у діловій сфері. Правда, велика кількість великих і дрібних завдань, які виникатимуть буквально з нізвідки, заповнить дні цих жінок зранку і до самого вечора. Зараз краще не кидати справи на півдорозі до успіху.

Жінка-Риби

Рибам прекрасної статі важливо пам’ятати, що на перше місце виходить концентрація уваги. Не варто витрачати час і сили на другорядні відносини. Потрібно виконати свої обіцянки. Заняття улюбленою справою, релаксація та безтурботне проведення часу – краще, ніж можна зайнятися на вихідних. Енергія планет підштовхуватиме Риб до легкості, свіжих ідей та яскравих емоцій.