fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 17 по 23 жовтня 2022 року для кожного знака зодіаку

Цей тиждень обіцяє бути насиченим та яскравим періодом для жінок усіх Знаків Зодіаку. Астрологи поділилися рекомендаціями про те, як взяти найкраще від цих семи днів і подолати можливі проблеми.

Цей час відзначиться впливом Меркурія в Весах, який заспокоїть жінок і дасть їм можливість зробити своє життя більш упорядкованим. Планета також сформує високу ймовірність позитивних змін.

Цей тиждень — ідеальний період для радикальних змін у житті: переїздів, зміни роботи, завершення відносин і початку нових. Постарайтеся направити свою жіночу енергію в правильне русло. На вихідних потрібно бути максимально обережними, тому що 22 та 23 число – небезпечні дні, особливо для жінок, адже поганим настроєм відзначиться Венера – їхній головний покровитель.

Жінка Овен

Настав час мріяти, думати про найкраще і намагатися мислити оптимістично. Весь тиждень відзначений позитивним енергетичним тлом. Астрологи радять усім прекрасним Овнам діяти виключно за планом — це допоможе не стати заручницями обставин, що швидко змінюються, і умов. Особливої ​​уваги вимагатиме сфера відносин. Важливо бути дбайливішим і ніжнішим з членами сім’ї та зі своїм чоловіком.

Жінка-Телець

Тельці прекрасної статі сильно потребуватимуть схвалення, компліментів, підтримки словами. Саме тому їм потрібно частіше спілкуватися з людьми, які не сумніваються в собі і оточуючих. Через сильну Венеру Тільці мають високу емпатію, що дозволить їм краще відчувати настрій оточуючих. Головне не заряджатися негативними емоціями. Астрологи наполегливо рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі — це дасть Тельцям енергію та сили.

Жінка-Близнюки

Меркурій у Вагах спровокує зростання позитивних думок. Близнюки прекрасної статі почнуть бачити в цьому світі і навколо себе тільки найкраще. Не виключена поява на життєвому шляху дрібних, але важливих випадковостей, кожна з яких нестиме певний зміст. Тиждень з 17 по 23 жовтня може виявитися дуже яскравим, пам’ятним і продуктивним часом. Головне – не примушувати свого коханого ревнувати.

Жінка-Рак

Шукати нові джерела сил і натхнення — ось основне завдання жінок-Раків у період з 17 по 23 число. Нові знайомства з приємними людьми, особливо протилежної статі, вкажуть шлях до жіночого щастя. Чарівність представниць цього Знака виявиться на висоті, так само як і інтуїція. Це означає, що Ракам буде набагато простіше приймати важливі рішення в житті. Це важливий життєвий етап для прекрасних Раків, адже вони матимуть змогу побачити красу цього світу.

Жінка-Лев

Справа в тому, що а их шляхи можуть з’явитися нові вороги і недоброзичливці, які намагатимуться перешкодити здобуттю щастя. Через невдачі у сфери роботи може з’явитися почуття невдоволення собою, але благо, що в робочій та діловій сфері все має бути спокійно через Меркурія у Весах. Не виключено, що в ці сім днів у Львові з’явиться потужний стимул до духовного розвитку. Можна сміливо відвідувати найцікавіші місця, читати молитви, займатися медитацією.

Жінка-Діва

Астрологи радять Дівам будувати нові плани і займатися їх реалізацією. Якщо внутрішній голос змушує їх здатися, потрібно проігнорувати цю «пропозицію». У цей час легко відмовитися від успіху через помилкове відчуття своєї неспроможності. Це властиво всім сферам, у тому числі й любовній. Правильний настрій стане головним провідником Дів від темряви до світла. Меркурій захистить Дів від чужої заздрості, а пік активності зорепада Драконіди дасть енергії та сил.

Жінка-Терези

У другій половині жовтня жінки-Терези не відчуватимуть ні занепаду сил, ні апатиї. Тим не менш, може зникнути бажання займатися певними справами. Це буде пов’язано з перерозподілом енергії та пріоритетів. Меркурій в них знаку допоможе їм краще відпочивати. Тиждень стане дуже сприятливим місяцем для розваг та знайомств.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам можна сміливо займатися інтелектуальною працею, реалізацією планів та створенням нових знайомств. Якщо на перший план вийде робота, потрібно буде швидко вирішувати поставлені завдання. Астрологи радять налаштуватися на позитив і контролювати свій настрій. Краще не зриватися на крик під час полеміки і не переносити справи і плани на майбутнє.

Жінка-Стрілець

Робочий тиждень обіцяє бути насиченим подіями, тому на вихідних прекрасним Стрільцям варто як слід відпочити. Тим, хто вже отримав щастя в любові, астрологи рекомендують присвятити більше особистого часу спілкуванню з улюбленим чоловіком, сім’єю, дітьми. Всесвіт посилатиме жінкам-Стрільцям багато успіхів у всіх їхніх починаннях. Нове становище Меркурія сприятливо позначиться на поїздках та знайомствах.

Жінка-Козеріг

Планети намагатимуться зробити життя Козерогів кращим. Тиждень найкраще присвятити важливим справам, які не можна відкладати потім. Також з 17 по 23 жовтня можна сміливо вкладати сили в нові проекти та плани, що стосуються кар’єри, саморозвитку та освіти. У стосунках з протилежною статтю Козероги можуть зустріти попутний вітер. Ці сім днів сприятливі для влаштування особистого життя. Якщо виникне інтерес до когось, важливо виявити ініціативу.

Жінка-Водолій

У Водолеїв прекрасної статі все буде добре, але астрологи відзначають, що їм потрібна частка обережності в спілкуванні з оточуючими людьми, оскільки серед них може з’явитися чимало прихованих недоброзичливців. Тиждень принесе представницям цього Знаку нові надії та гарний настрій. І замість того, щоб чекати біля моря погоди, краще ловити момент і діяти. Можна сміливо братися за справи, в яких Водолії не мають великого досвіду. Це чудовий період для пошуку свого призначення.

Жінка-Риби

Астрологи радять розставити пріоритети правильно, причому не тільки на цей тиждень, але і на кінці місяця в цілому. Це допоможе Рибам залишатися зібраними та продуктивними. Їхня душевна гармонія може бути під загрозою, особливо якщо вони постійно ризикуватимуть і змінюватимуть плани. Дуже важливо зараз надавати посильну допомогу своїм близьким. Добро, яке жінки-Риби принесуть оточуючим, подарує їм щастя та удачу. Важливо остерігатися егоїзму, злості та невдоволення.

 

You cannot copy content of this page