fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 18 по 24 квітня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Кожній жінці потрібно мати кілька козирів на будь-який випадок життя. Жіночий гороскоп стане в цьому вірним соратником: він підкаже, коли слід бути м’якшим, а коли необхідно виявити твердість характеру, прислухатися до шостого почуття.

Цього тижня сильний негативний вплив Марса, який знаходиться в Рибах, трохи згасне. Щоб пом’якшити складний період, астрологи рекомендують не розпочинати нових справ та не приймати важливих рішень. Планети можуть підігрівати у вас дух авантюризму.

Жінка-Овен

Становище планет не ідеальне, але примхлива фортуна все одно буде на боці Овнів: багато справ цих жінок складуться найкращим чином і змінять життя на краще. Астрологи радять скористатися шансом та зробити вирішальний ривок у своїх справах. Зараз найвідповідальніший і важливіший час, в який Овни зможуть завершити довгі справи, які не дають спокою.

Жінка-Телець

Тільцям важливо проявляти активність: можливий успіх у роботі або спілкуванні з протилежною статтю. На увагу зараз заслуговує кожна дрібниця. Астрологи радять витратити частину вільного часу на самоаналіз. Позитивні та негативні емоції, проблеми, що затягнулися — пропрацювавши все це, Тельці зможуть отримати цікаві висновки і зрозуміти. як їм варто діяти у майбутньому.

Жінка-Близнюки

Цілком можливо, що минулого тижня жінки-Близнюки витратили надто багато енергії на виконання різних планових та позапланових завдань. Нічні світила внесуть у життя цих прекрасних жінок ряд корективів, тому з 18 по 24 квітня представницям даного Знака краще нікуди не поспішати і бути гранично уважними. Обережність убереже від необдуманих рішень та стресу.

Жінка-Рак

Ракам прекрасної статі варто рідше критикувати близьких людей, позбавившись бажання посилати різкі зауваження на їх адресу. Важливо взяти себе під контроль, щоб уникнути недомовленості. Потрібно дивитися на світ через призму оптимізму, щоб привертати увагу приємних людей і удачу. Жінкам, народженим під егідою Раку, зараз не можна сидіти на місці: шанси на успіх у справах та роботі дуже великі.

Жінка-Лев

Левам прекрасної статі буде корисно вибратися із зони комфорту, струснутись. На енергетиці це позначиться позитивним чином. Гарний настрій і впевненість у собі, властиві цим жінкам, стануть їхньою головною зброєю. Також астрологи радять частіше виходити у світ і спілкуватися: спілкування теж зарядить Львів удачею та позитивом. У відносинах можливі труднощі через активність інших жінок.

Жінка-Діва

Звісно, ​​це негативно позначиться спілкуванні та формуванні довірчих відносин із оточуючими. Нічні світила вказують на те, що у представниць цього Знака немає приводу шукати оточуючих ворогів. Будь-які емоції, почуття та передчуття, які виникнуть цього тижня, є вкрай важливими. Потрібно враховувати все, що народжується у свідомості.

Жінка-Терези

Також чудовим помічником стане зорепад Ліриди. Він допоможе розпалити азарт у серці жінок цього знаку. З цієї причини астрологи радять Терезам підвищити присвятити тиждень тренінгам та самовдосконаленню, покупкам та укладання угод. У коханні всі негаразди можна буде вирішити спокійною розмовою. Не варто витрачати енергію на агресію.

Жінка-Скорпіон

Цього тижня жінки цього Знака будуть занадто занурені в себе. У такі моменти доведеться насильно витягувати себе із цього неприємного сонного стану. Можна взяти невеликий відгул на роботі, попрацювати над своєю усвідомленістю та налаштуватися на оптимістичний лад. Навколо буде багато людей, які підкажуть найкоротший шлях на щастя.

Жінка-Стрілець

Нічні світила говорять про те, що чарівність Стрільців цього тижня буде на висоті, а вони самі — у центрі уваги. За ними уважно стежитимуть та відзначатимуть їх успіхи. Така увага обов’язково принесе задоволення і розпалить азарт у коханні та справах. Астрологи радять використати цей тиждень, щоб досягти важливих цілей та вирішити важливі завдання. Піддаватися спокусам зараз не варто.

Жінка-Козеріг

Козерогам прекрасної статі дуже знадобиться успіх. Зірки і планети дадуть їм її, але мало. Вірно розподіливши сили та справи в кожній із сфер, прекрасні Козерога зможуть уникнути пасток, розставлених Марсом минулого тижня. Такий підхід додасть сил і допоможе впоратися зі стресом та проблемами, знайти вихід із найнепростіших ситуацій. Це дуже важливий та доленосний час.

Жінка-Водолій

Жінкам, народженим під керуванням Водолія, необхідно зосередитись на вбиранні нових знань, спробах покращити свої навички. ТПланети дають зелене світло у всіх сферах. Жінкам-Водоліям може почати везти по-крупному. Вони будуть успішні на роботі, у коханні та творчості. Рішення досягти успіху відразу у всіх справах принесе їм багато щастя. Небагато шарму в поєднанні з хитрістю – ось ідеальний рецепт досягнення цілей у другій половині квітня.

Жінка-Риби

Зорепад Ліриди пробудить у прекрасних Рибах логіку та загострить почуття міри. Це допоможе впоратися із зайвою емоційністю та хворобливою чутливістю. Рибам вдасться взяти під контроль своє життя. На цьому тижні особливо важливо, щоб усі рішення були правильними та обдуманими. Також астрологи радять вчасно лягати спати, стежити за режимом і перед сном поменше використовувати гаджети, адже вони негативно впливають на енергетику та погіршують відпочинок. Активність у справах окупиться.

You cannot copy content of this page