fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 18 по 24 липня 2022 року для кожного знака зодіаку

Цей період можна назвати часом сюрпризів. Ці сюрпризи, на щастя, мають бути позитивними. Астрологи розповіли, які можливості подарує вплив планет жінкам різних знаків зодіаку.

Це буде важливий і знаковий час. Астрологи впевнені: на всіх чекає активний і плідний тиждень, який підходить для пошуків і початок нових звершень, спільних справ, роботи, ділових зустрічей, справ по дому. Жінкам варто звернути увагу на все, що в довгостроковій перспективі може зробити їх щасливішим. Все пройде відмінно, якщо підготувати грунт правильно, позбавившись усього непотрібного.

Жінка Овен
Найважливіше зараз — це гарне самопочуття. Експерти наполегливо радять представницям цього Знаку дбати про те, щоб почуватися чудово. Цей тиждень пройде під впливом посиленої енергетики Венери. Потрапивши у сузір’я Раку, вона вселятиме впевненість у Овнів, вказуватиме їм на їх сильні та вразливі місця. Хаос у голові зійде на ні, емоційне тло стабілізується. Цей час ідеально підходить для виправлення помилок.

Жінка-Телець
Тільцям прекрасної статі варто максимально гнучко реагувати поведінку оточуючих людей і на зміни навколо, не втрачати обережність і пам’ятати про почуття міри, щоб у житті збереглася позитивна динаміка. Жінки-Тільці нерідко є магнітами для негативу, але зараз може все змінитися, причому кардинальним чином. Всесвіт допоможе Тельцям стати кращим у будь-якому життєвому аспекті.

Жінка-Близнюки
Представницям Близнюків важливо знайти точку опори і розібратися у власних бажаннях. Як тільки вони розберуться з метями та бажаннями, в їх життя тут з’явиться маса позитивних емоцій і можливостей. Щоб не втратити віру в себе під пресингом нових завдань і проблем, Близнюкам рекомендується проводити більше часу з сім’єю, друзями. Дуже важливе значення цього тижня гратиме їхній зовнішній вигляд. Потрібно одягатися яскраво, привабливо. Це допоможе привернути увагу чоловіків і удачу.

Жінка-Рак
Планети врятують Раків від енергетичного виснаження та хибних сумнівів, а також подарують заряд позитивних емоцій, який стане міцним фундаментом для майбутніх змін. Це буде динамічний час через активну Венеру та Меркурію. Прекрасним Ракам потрібно це, оскільки прохолоджуватись зараз не можна. Мрії збудуться, якщо правильно їх сформувати. Мрієте про відпустку – вперед. Хочеться знайти кохання—негайно знайомимося з новими людьми. Нові зміни прийдуть до самих натхненних Раків. Цього тижня можна чекати нових відчуттів.

Жінка-Лев
Левам важливо зберегти в собі емоційну легкість до кінця тижня. У такому стані їм буде забезпечений успіх у справах і прихильність удачі в любові. В моменти прийняття важливих рішень краще використовувати інтуїцію, оскільки планети її значно посилять. Астрологи пропонують втомленим і позбавленим сил жінкам-Левам на секунду зупинитися і запитати себе про те, чи потрібно їм те, за що вони так завзято борються. Все таємне цього тижня стане явним. Якщо хтось обманював Львів, це спливе на поверхню.

Жінка-Діва
Впевненість не завжди грає Дівам на руку, але зараз, в момент активізації Меркурія і Венери, від неї буде тільки користь. Небесні покровителі схилятимуть до швидких рішень і змін у життя. З одного боку, добре, коли проблеми вирішуються на льоту, з іншого — велика небезпека зробити помилку. Найкраще, що можна зробити цим дамам стати більш спостережливими. Також важливо не зациклюватися на невдачах і продовжувати йти вперед.

Жінка-Терези
Тиждень розпочнеться зі з’єднання переходу Венера в Знак Раку, а це означає, що потрібно заздалегідь правильно розставити пріоритети. Недоліки в удачі у прекрасних Терезів, швидше за все, не буде, але якщо раптом фортуна буде неприхильною до ними, вони можуть скористатися сімома швидкими ритуалами на удачу. Передостанній тиждень липня подарує жінкам-Вагам шанс розібратися з проблемами у всіх сферах життя. Активні планети — запорука успіху в багатьох сферах, щоправда, є одне «але»: не варто йти на все заради мети. Відстоювати свою думку необхідно, але без агресії.

Жінка-Скорпіон
Скорпіонам прекрасної статі потрібно мислити позитивно, приділяючи більше уваги тому, що налаштовує їх на оптимізм. Корисно спробуватиме увійти в стан потоку, щоб стати успішнішим у справах і любові. У такому стані Скорпіони стануть найпомітнішими жінками для сильної статі. Меркурій буде дуже позитивний, тому прояснить плутанину у справах, допоможе уникнути неприємностей, звільнитися від тривоги. Через зміну енергетики Венери цим жінкам вдасться твердіше стати на ноги і досягти душевної рівноваги.

Жінка-Стрілець
Стрільцям краще прислухатися частіше до розуму, ніж до інтуїції. Трохи більше логіки — і все тут стане на свої місця. Головне – не перестаратися з цим: важливо зберігати внутрішній баланс. Події цього тижня виявляться дуже сприятливими, але деякі позитивні сторони Стрільці можуть просто не помітити. Успіх чекає на тих жінок, які зможуть бути трішки уважнішими. Можна сміливо займатися улюбленою справою. Це гарантовано зніме будь-яку напругу.

Жінка-Козеріг
Нині не найбільш підходящий час для зривів і суперечок з улюбленим чоловіком, родичами. Для формування вдалих подій, Козерогам варто користуватися важливими хитрощами, про які ми розповідали раніше. Це безперечно сприятливий час для роботи, справ по дому, покупок. Не зайвим буде навчитися отримувати користь з будь-яких подій. Астрологи частіше знайомитись, більше фліртувати, спілкуватися— такі пригоди підуть цим жінкам на користь. У цей період можна почути про себе брехливі чутки, але не варто на це звертати ніякої уваги.

Жінка-Водолій
Цього тижня астрологи радять Водоліям бути трохи більш відкритими в плані спілкування. Меркурій допоможе справити найкраще враження на чоловіків і в цілому на людей. Зараз як ніколи важливо бути серед людей, особливо серед тих, яким можна беззастережно довіряти. Можна приймати важливі і долеві рішення. Якщо прислухатися до інтуїції, багатьох прикрих промахів вдасться уникнути. .

Жінка-Риби
Щоб справи йшли благополучно, прекрасним Рибам необхідно зберігати силу духу і програмувати себе на успіх. Не час опускати руки. Зараз той момент, коли потрібно бути максимально зібраною і сильною. Венера і Меркурій допоможуть вирішити внутрішні конфлікти і подолати помилкові сумніви. Якщо жінки цього Знаку запаляться якоюсь метою на початку тижня, їм потрібно буде йти до переможного. Наприкінці літа це принесе приємні бонуси.

You cannot copy content of this page