fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня 2021 року

Жіночий гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня 2021 року

Жіночий гороскоп на цей тиждень допоможе представницям прекрасної статі знайти спосіб досягти успіху в кожній із сфер життя. Дотримуйтесь рекомендацій експертів, щоб не потрапити в складну ситуацію і наповнитися жіночою енергією.

Часом жінки самі притягують неприємності за допомогою токсичних установок. На цьому тижні потрібно мислити оптимістично і намагатися обходити стороною погані думки, тому що зірки і планети можуть їх значною мірою посилити. Наслідки безцільних переживань будуть найнеприємнішими.

Жінка-Овен

Настає дуже сприятливий час для боротьби зі шкідливими звичками, які позбавляють щастя. Жінки цього Знака стануть набагато сильніше ментально, тому їм вдасться змінити своє життя на краще в усіх аспектах. Важливо лише дотримуватися планів на тиждень і не відмовлятися від мрії. Це той самий час, коли величезну важливість має кожна дрібниця.

Жінка-Телець

У понеділок від ретроградності позбудеться Юпітер, а для жінок-Тельців це означає, що вони зможуть перемогти свої найгірші риси характеру. Починається дуже сприятливий період для представниць цього Знака, оскільки вони зможуть стати успішніше, продуктивніше. Зірки і планети зроблять їх більш привабливими для протилежної статі.

Жінка-Близнюки

У всіх нас є свої слабкі і сильні сторони. Близнюкам потрібно намагатися показувати світу тільки краще в собі, а також займатися тим, що вони довго відкладали. Ці жінки зможуть досягти успіху в кожній із сфер життя. Це час Близнюків, їх вихід на сцену, тому їм категорично не можна витрачати час даремно. Також зірки допоможуть їм зміцнити енергетику, стати сильніше психологічно.

Жінка-Рак

Сила слова – це те, на що прекрасним Ракам варто сподіватися на цьому тижні найбільше. Якщо хочеться знайти любов, потрібно говорити про любов. Якщо хочеться розбагатіти, потрібно обговорювати роботу і бізнес. На даному етапі астрологи радять жінкам цього Знака вкладати всі свої сили в те, що вони вважають важливим. Це може бути все, що завгодно. З 18 по 24 число потрібно займатися тим, що гріє душу і надихає.

Жінка-Лев

Закінчення ретро Меркурія і Юпітера 18 числа покладе край чорній смузі. Не виключено, що зараз цим жінкам, навіть найспритнішим, доведеться звернутися за допомогою до когось із рідних чи друзів. Зайва самостійність не доведе до добра. Також корисно сподіватися на силу інтуїції.

Жінка-Діва

На цьому тижні дуже важлива гармонія в будинку. Якщо раптом щось піде не так, не варто гнівити долю. Потрібно бути мудрішими і витягати корисні для себе уроки.

Жінка-Терези

Жінкам цього Знака астрологи радять починати кожен день цього тижня з любов’ю до світу і до себе. Це допоможе їм привернути більше удачі і позитиву в своє життя, а також підвищити і без того високу привабливість і харизму. Експерти радять в період з 18 по 24 число навчитися відокремлювати важливе від удаваного. Потрібно правильно розставити пріоритети в житті.

Жінка-Скорпіон

Зірки і планети допоможуть прекрасним Скорпіонам виконати їхні мрії. Медитація на виконання бажання допоможе прискорити процес досягнення цілей. Найголовніше – налаштуватися на потрібну хвилю і не слухати думку оточуючих з цього приводу. Люди можуть бути песимістичними і недоброзичливими, тому краще спілкуватися з тими, кому Скорпіони повністю довіряють.

Жінка-Стрілець

Стрільцям прекрасної статі потрібно стати енергійніше й активніше, щоб встигнути зробити всі свої справи, впоратися з обов’язками і роботою рівно в строк. Всім, хто перебуває у відносинах, потрібно остерігатися суперниць. Навколо буде багато заздрісних жінок.

Жінка-Козоріг

Зараз дуже до речі початок прямого руху Меркурія і Юпітера. Ці планети допоможуть жінкам даного Знака виконати свої бажання і стати кращою версією себе. Тиждень непогано підходить для романтичного відпочинку з коханим чоловіком. Всім, хто знаходиться в пошуках, варто пам’ятати про те, що удача не посміхається двічі.

Жінка-Водолій

Прекрасним Водоліям варто перестати мислити негативно і лаяти себе за минулі помилки. Інакше це призведе їх до самосглазу. Найнебезпечнішим днем, в який негативні думки можуть швидко стати реальністю, астрологи називають 20 жовтня. У цей Повний місяць краще не залишати своєї зони комфорту, не витрачати багато грошей, не затримуватися на роботі. В інші дні дані заборони не працюють.

Жінка-Риби

Можливо, що жінки цього Знака Зодіаку зіткнуться з деякими труднощами на шляху. Не виключено, що в кінці тижня ці жінки втратять інтерес до поставлених раніше завдань і цілей. Їх може здолати внутрішній неспокій, тривога. Не треба багато думати про минуле, щоб цього не відбувалося.

Related Post

Астролог назвав 3-и знака Зодіаку, які розбагатіють в жовтніАстролог назвав 3-и знака Зодіаку, які розбагатіють в жовтні

Знаменитий астролог розповів, кому з представників астрологічного кола пощастить у фінансовій сфері в жовтні. Експерт дав кілька порад про те, як витратити несподівані багатства, щоб в результаті примножити їх. У

Гороскоп на 11 вересня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 11 вересня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 11.09.2021 року для кожного знака Зодіаку Гороскоп на 11 вересня 2021 року Овен Чудовий день для розв’язання будь-яких питань, для будь-яких справ. Можливі приємні контакти. Дуже вдалий

Сюрпризи Овнів, завзятість Терезів та визнання у Стрільців: докладний гороскоп на 25 листопадаСюрпризи Овнів, завзятість Терезів та визнання у Стрільців: докладний гороскоп на 25 листопада

Астрологи розповіли, що варто очікувати від цього дня ОВНИ ОВНИ можуть отримати звістку, яка вплине на їхнє майбутнє. У сім’ї та особистих справах можливі несподівані обставини та сюрпризи. Відповідний період