fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 19 по 25 грудня 2022 року для кожного знака зодіаку

Жінкам дуже потрібна підтримка планет-покровителів та сузір’їв. За допомогою щотижневого гороскопу представниці зодіакального кола зможуть дізнатися, які сюрпризи їм приготували зірки і як досягти успіху цього тижня.

У цілому період з 19 по 25 число стане прекрасним часом для пошуку відповідей на важливі питання. Дякувати варто поверненню Юпітера в знак Овна 20 числа у вівторок. Планета зробить мислення глибшим, підвищить інтуїцію. 21 грудня — найнебезпечніший день тижня. Це буде день сонцестояння, в який краще не приймати поспішних рішень, або звертатися за допомогою до родичів і коханого чоловіка.

Жінка Овен

Найближчі сім днів Овнам прекрасної статі буде вкрай корисно займатися роботою над собою та самоаналізом. Також не варто забувати вчасно відпочивати. Справи справами, але тілу і розуму потрібна релаксація. Слабка енергетика Венери не надасть потрібної підтримки в сфері любові. Відтік сил не дозволить цим дамам покращити відносини всередині сім’ї. Обережності вимагатимуть справи, пов’язані із закордонними поїздками. Астрологи рекомендують стежити за здоров’ям і витрачати більше часу на аналіз і перевірку фактів.

Жінка-Телець

Тельцям буде непросто цього тижня, але Юпітер дасть їм можливість досягти успіху в деяких сферах життя. Наприклад, жінки даного Знака зможуть розпочати нові справи в роботі та бізнесі. Вдалий початок тижня і настільки ж сприятливе її завершення Водоліям обіцяє енергетична підтримка активного метеорного потоку Урсіди. Весь тиждень він оберігатиме Тельців, підштовхуючи їх до досягнення цілей. Астрологи наполегливо радять цим жінкам менше говорити і більше робити.

Жінка-Близнюки

Тиждень сприятливий для всіх, хто зможе діяти м’яко, говорити делікатно, маніпулювати непомітно. Астрологи рекомендують жінкам-Близнюкам використовувати свій вроджений дар переконання, що дозволяє добиватися свого в ситуаціях різної складності. Астрологи радять представницям цього Знаку не чекати зручного випадку для ініціативи, адже він може не наступити. Якщо є можливість, варто розібратися із незавершеними справами, погасити заборгованості.

Жінка-Рак

У ці сім днів в оточенні прекрасних Раків буде чимало людей, які бажають їм насолити. Ракам прийде на допомогу Юпітер. Перехід планети в вогненний Знак Овна посприяє позитивним змінам і успіхам в сферах, що цікавлять. Цього тижня жінкам-Ракам можна сміливо планувати відповідальні справи, заводити нові знайомства. З впевненістю можна сказати, що в житті будуть серйозні зміни, але ці процеси знаходяться поки в зародковому стані.

Жінка-Лев

Цього тижня найнебезпечніший день — 21 грудня. У середу ні в якому разі не можна ризикувати, починати нових справ, займатися шопінгом. Вплив Меркурія, ослабленого в Козерозі, цього тижня не відчуватиметься так сильно, але на досягненні важливих цілей це все одно позначиться. Жінкам-Левам краще поки що зосередитися на собі: своїй красі, сім’ї, здоров’ї та особистісному зростанні. Їм слід спробувати реалізувати намічені плани і вирішити фінансові проблеми.

Жінка-Діва

Важливо пам’ятати, що все хороше народжується спочатку у нас у голові. Період фінансового невдачі продовжується, але Меркурій вже не так негативний. Астрологи радять підвищувати активність і перемикатися на робочі проблеми. Інші сфери життя також потребують активності. У кінці тижня змістити фокус уваги слід на особисте життя — тут проглядаються приємні перспективи. Енергетика Венери теж на нулі, тому жінкам-Дівам варто грамотно розподілити свої сили.

Жінка-Терези

Терезам варто чекати енергетичного підживлення, яке прийде зі сторони Урсід — активного на даний момент потоку. Особливо сприятливими днями для побутових справ та нових починань стане 22 квітня та в цілому друга половина тижня. На думку астрологів, друга половина тижня стане оптимальним часом для позитивних змін, сміливих проектів, самореалізації та пошуку нових можливостей. Крім того, в цей час до Ваги може прийти в голову геніальна ідея.

Жінка-Скорпіон

На жінок, народжених під цим Знаком, на тижні з 19 по 25 грудня благотворно впливатиме Юпітер. Найбільша планета не зазнає агресії в адресу близьких людей і друзів. Це може викликати внутрішній розлад і доставити масу дрібних неприємностей, причому як на роботі, так і в особистому житті. Меркурій продовжить приносити проблеми, викликавши у Скорпіонів бажання пустити справи на самоплив. Астрологи радять цим жінкам ретельно аналізувати усі свої дії.

Жінка-Стрілець

Наступний тиждень принесе багато цікавих подій, деякі з яких можуть спочатку засмутити, але потім принесуть щастя. Найнебезпечніший день — 21 грудня, адже це буде зимове Сонцестояння. Знижена енергетика Сонця призведе до того, що успіх може залишити Стрільців. Не потрібно поспішати — в будь-якій новій справі краще спочатку промацати ґрунт, а потім уже робити якісь важливі кроки. Подібна стратегія буде найкращою та ефективною.

Жінка-Козеріг

Прекрасним Козерогам цього тижня варто присвятити більше часу сфері кохання. Астрологи вважають, що сильний Юпітер допоможе цим дамам знайти другу половинку, закохати в себе чоловіка. Сильна позиція Юпітера також подарує жінкам-Козерогам мотивацію та наснагу. Це штовхатиме їх вперед протягом майже всього тижня, що допоможе завершити важливі справи перед Новим роком.

Жінка-Водолій

Астрологи радять розпочати тиждень із позитивної ноти, щоб у поганого настрою не було шансів зіпсувати такий продуктивний період. Щоб уникнути розладів і негативу, краще не приймати все близько до серця, а замість напору використовувати м’яку силу. Також, можливо, варто звернутися за допомогою до когось із близьких людей. Це час, коли не можна сумувати і залишати важливі справи незакінченими.

Жінка-Риби

Представницям даного Водного Знаку слід керувати своїми емоціями. 21 грудня негативна енергія Місяця може викликати гостре бажання йти на ризик, що загрожує великими невдачами. Поточні положення планет може зробити прекрасних риб менш схильними до імпульсивності, але тільки з 22 грудня. У відносинах краще уникати ревнощів, а в роботі неробства і імпульсивності. Конфлікти з оточуючими, особливо в середу, можуть обернутися величезними проблемами, відлуння яких відчуватиметься навіть у наступному році.

You cannot copy content of this page