fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 2 по 8 січня 2023 року для кожного знака зодіаку

Астрологи розповіли, які сюрпризи та неприємності приготувала для представниць різних Знаків Зодіаку перший тиждень 2023 року. Жіночий гороскоп допоможе вдало провести ці сім днів і досягти поставлених цілей.

Найважливішою планетою цього місяця для жінок буде Венера, яка затишно розташувалася в Знаку Водолія з 3 січня. Планета кохання і краси допоможе прекрасній статі стати трохи ніжнішою, так що багатьом у квітні найкраще відмовитися від енергетичних прив’язок, надмірної емоційності, а також звичок, що забирають щастя. Зайва наполегливість точно не піде вам на користь. Будьте спокійнішими, щоб не залучати на себе біду.

Жінка Овен

Перший повноцінний тиждень 2023 року для Овнів пройде в приємних справах і турботах. Стати щасливішим буде набагато простіше. Це чудовий час для спроб перетворити себе, свій зовнішній вигляд і внутрішній світ. Будь-яка подібна ініціатива вітається, щоправда, лише до 20 квітня. Також астрологи радять Овнам зберігати спокій і холодну голову, інакше вони ризикують викликати зайві проблеми.

Жінка-Телець

Весь цей тиждень, за винятком Повного місяця 7 січня, варто присвятити собі коханим. Також корисно буде налагоджувати нові зв’язки та зв’язки та знайомства. Зараз Тільцям прекрасної статі квітня краще націлитись на збереження та покращення старого, ніж на придбання нового. Для Тиждень може виявитися досить сумбурним, але цікавим. Астрологічні тенденції вказують на те, що багато змін у житті приймуть позитивне забарвлення.

Жінка-Близнюки

Уважність і обережність допоможуть прекрасним Близнюкам утриматися на провідних позиціях у роботі та бізнесу. Особливу пильність слід виявити жінкам, чия робота пов’язана з точними розрахунками та цифрами. Для цього бажано перестати думати про минуле. Доленосних поворотів чекати не слід. Можливо, це на краще, оскільки Близнюки самі зможуть вибрати шлях подальшого розвитку. Головне — впроваджувати зміни плавно.

Жінка-Рак

У Раків прекрасної статі після бурхливого новорічного святкування можуть почати проблеми зі здоров’ям. Тим Ракам, які більшу частину тижня відпочиватимуть, бажано робити це максимально спокійно, уникаючи конфліктних ситуацій та ризиків. Це дозволить не вибитися зі звичного і розміреного життя. Іноді Раків відвідуватимуть негативні емоції та сумніви. Виключити часті перепади настрою допоможе слідування планам.

Жінка-Лев

Левам потоки сприятливої енергетики цього тижня забезпечать представниць цього Знака везінням і гарним настроєм. Жінки цього Знака зможуть досягти всього, якщо перестануть слухати чужі поради і продовжать вірити в себе. Період з 2 по 8січня, за версією астрологів, той саме час, коли можна ставити в пріоритет сімейні справи.

Жінка-Діва

У Дів може не задатися 7 січня через небезпечний Повний місяць. Більшу частину тижня жінкам-Дівам належить розраховувати тільки на себе і свої сили. Щоб справи зрушили з мертвої точки, астрологи радять гнати геть погані думки. Проблеми та неприємності можна буде подолати без особливих проблем. Настав час подумати про матеріальний та професійний розвиток та отримання нових знань. Саме в цих сферах Дів очікує успіх.

Жінка-Терези

Цілий тиждень сприятливий для фінансових справ та операцій з грошима: покупок, придбання валюти, розширення бізнесу. Завдяки хорошому впливу Венери в Водоле Ваги зможуть вирішити багато проблем. Ще Терезам з високою ймовірністю вдасться вирішити проблеми у відносинах з дітьми та батьками. Важливо виявити трохи більше терпимості.

Жінка-Скорпіон

Цього тижня представниці даного Водного Знаку зможуть зрозуміти, яка основна причина їхньої самотності та безуспішності в амурній сфері. Дії, слова і навіть думки жінок цього Знака безпосередньо вплинуть на подальше життя. Якщо в останній час Скорпіони відчували себе пригнічено і переживали невдачі в різних сферах, то зараз морок розвіється, а горизонт виявиться чистішим, ніж будь-коли.

Жінка-Стрілець

Ці сім днів особливу цінність представляє вміння Стрільців прислухатися до інтуїції. Нічні світила нададуть жінкам цього Знаку підтримку. Їхня енергетика битиме через край, що дозволить вийти з тіні і зайнятися найважливішими справами. Астрологи радять приготуватися до зльоту — на них чекають кардинальні зміни в житті, незалежно від того, хочуть вони цього чи ні. З’являться перспективні можливості в роботі та бізнесу.

Жінка-Козеріг

Прекрасні Козероги зможуть досягти успіху, якщо збережуть свою вроджену старанність і захопленість робочим процесом. Найголовніше в період з 2 по 8 січня — не відштовхнути від себе коханої людини і друзів байдужістю. Робота – це добре, але про спілкування і розваги забувати теж не варто.

Жінка-Водолій

Жінок цього Знака чекає на час активності. Вплив Венери принесе із початок початку періоду, коли потрібно діяти і боротися з миттєвими поривами. Прекрасних Водоліїв чекає час відповідальності, рішучих дій та приємного усвідомлення, що життя змінюється на краще. Астрологи радять налагодити теплі відносини з близькими, бути дбайливішими, намагатися гасити потяг до егоїзму.

Жінка-Риби

На початку і середині тижня представницям цього Знаку вдасться вирішити всі заплутані справи і налагодити стосунки з сім’єю, дітьми та улюбленим чоловіком. Надмірна активність може виявитися безрезультатною, тому потрібно знаходити час для відпочинку. У Риб будуть усі шанси розпочати нове життя.

You cannot copy content of this page