fbpx
Перейти до вмісту

Жіночий гороскоп на тиждень з 20 по 26 грудня 2021 року

Цього тижня планети та зірки будуть відносно спокійними, але це не означає, що жінкам варто розслаблятися. Необхідно слідувати порадам астрологів, щоб не втрачати успіху, уникати проблем і не втрачати успіху.

Зірки і планети у відносно сприятливому становищі, але їхні сили можуть бути недостатніми для успішного і якнайшвидшого подолання перешкод на своєму шляху.

Жінка-Овен

Жінки цього Знака стануть успішнішими у творчості та в інтелектуальній роботі. Астрологи відзначають підвищену активність зірок і планет, тому Овнам вдасться позбавитися основних негараздів і не допустити нових проблем. Цього тижня представницям цього Знаку рекомендується уникати темних тонів в одязі. Яскравий стиль допоможе їм стати більш привабливими та впевненими в собі.

Жінка-Телець

Період сприятливий для того, щоб сфокусуватися на майбутньому та сьогоденні. Краще відпустити минуле і зосередитись на чомусь актуальному. Ностальгія та жаль про минуле стануть важким і непідйомним якорем, який тягне їх униз. У вільний час астрологи пропонують прекрасним Тельцям зайнятися найважливішими домашніми справами. Вони допоможуть відволіктися від переживань.

Жінка-Близнюки

Близнюкам прекрасної статі варто пам’ятати про те, що щастя – це не лише гроші чи кохання. Щасливими стають ті жінки, які дотримуються семи фундаментальних правил його набуття. У період з 20 по 26 число можна займатися духовними практиками, аналізувати своє життя і намагатися знаходити лазівки для набуття нової мотивації перед початком нового року. У процесі прийняття важливих рішень краще не поспішати. Особливо це стосується нових знайомств.

Жінка-Рак

У ці сім важливих днів прекрасним Ракам варто бути трішки обачнішими. Можливо з’явиться новий шанувальник. Спочатку потрібно спробувати дізнатися людину краще, а потім приймати рішення. Якщо чоловік дійсно стоїть, то можна скористатися порадами про те, як одружити з собою чоловіка за Знаком Зодіаку. Нічні світила загострять інтуїцію Раків, тому у питаннях кохання та фінансів можна сміливо сподіватися на внутрішній голос.

Жінка-Лев

Жінкам цього Знаку в період з 20 по 26 грудня можна зайнятися здобуттям нових знань та досвіду. Щоб життєва енергія не закінчувалася у відповідальний час, Левам варто бути ближче до джерел сили: людям, місцям. Настає також сприятливий час для релаксації, приємного спілкування та шопінгу. Все це допоможе відновити ауру та зміцнити біополе. Головне – не витрачати більше грошей, ніж треба. Зараз дуже важливою є помірність у всьому.

Жінка-Діва

Представницям цього Знака бажано відкласти на потім важливі та дорогі покупки. Краще зосередитись на роботі та домашніх справах, а також очистити будинок від негативної енергії за допомогою генерального прибирання. У рідних стінах можна буде ефективніше відпочивати та працювати. Діви відносяться до найнедоступніших жінок за Знаком Зодіаку, але цього тижня астрологи радять їм бути дипломатичнішими. Це допоможе якнайшвидше знайти чоловіка мрії.

Жінка-Терези

У середині тижня можлива поява негативних думок та переживань, а також поганих снів. Раніше ми розповідали, як залишити негатив від поганого сновидіння у минулому. Зараз не вдалий час для самоаналізу. Не треба давати негативним емоціям брати гору над розумом. Астрологи радять якнайчастіше спілкуватися з приємними людьми, займатися приємними справами. Можна побалувати себе невеликими подарунками, шопінгом. Також важливо більше рухатись, бувати на свіжому повітрі.

Жінка-Скорпіон

У жінок, народжених під цим знаком Зодіаку, може з’явитися сильне бажання допомагати людям. Це добре, але краще не брати на себе чужу відповідальність і не бути надмірно альтруїстичним. Астрологи радять більше відпочивати та залучати фінансові потоки. Цього тижня Скорпіонам варто більше працювати, оскільки всі зусилля окупляться практично відразу. Також астрологи радять прагнути позитивного мислення. Воно допоможе стати успішнішим у будь-якій сфері.

Жінка-Стрілець

Прекрасним Стрільцям варто бути джерелом натхнення для близьких та коханого чоловіка. Це найважливіші умови набуття щастя у цей непростий період. На життєвому шляху може з’явитися чимало неприємних людей. У випадку із прекрасними Стрільцями такий підхід буде максимально правильним. Також цей тиждень підходить для фізичної активності та зміни обстановки.

Жінка-Козоріг

Козорогам жіночої статі перед початком нового року необхідно набути внутрішньої гармонії. Цілком можливо, що декому це вже вдалося. Перевірити себе можна за допомогою семи ознак емоційної гармонії. Це чудовий час для зміни образу, покупки нового одягу. Можна займатися спортом, сідати на дієту. Зірки допоможуть Козорогам підвищити свою самооцінку. Це привабить чоловіків і загалом сприятиме щастю.

Жінка-Водолій

Жінкам цього Знаку з 20 по 26 грудня варто зайнятися пошуками нових цілей у житті. Початок тижня – чудовий час для роботи та справ по дому. Під час здійснення покупок Водоліям варто бути обережнішими. Бажано ходити магазинами з подругою, мамою або коханим чоловіком.

Жінка-Риби

Рибам настав час задуматися про підготовку до наступу Нового року. Вступити в новий час їм допоможе чищення будинку та душі. Цей тиждень підходить для зміни обстановки, подорожей, шопінгу, нових знайомств. Жінки цього Знака нині успішні як ніколи. Нічні світила на їхньому боці.