fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 21 по 27 березня 2022 року для кожного знаку зодіаку 

Жіночий гороскоп на тиждень з 21 по 27 березня 2022 року.

Цей тиждень обіцяє бути насиченим і яскравим. Дотримуючись підказок астрологів, представниці різних Знаків Зодіаку зможуть провести ці сім днів з максимальною користю та змінити своє життя на краще.

Планети та зірки почнуть схиляти жінок більшості Знаків до миролюбності, гармонії та поступок. Цей тиждень дуже сприятливий для благих справ та взаємної допомоги. Налаштувавши жінок на позитивний лад, нічні світила допоможуть їм обійти стороною чвари та сварки, а також показати світові свої головні зодіакальні переваги. Втім, у вас є вибір: стежити за тим, що відбувається, як сторонній спостерігач або зіграти головну роль.

Жінка-Овен

Не виключено, що Овни прекрасної статі багато втомлюватимуться, оскільки їм доведеться займатися справами і одночасно багато працювати. Можливі деякі негаразди в робочому процесі та в коханні. Але наприкінці тижня ситуація виправиться і стане дуже сприятливою. Тиждень також ознаменується містичними та несподіваними осяяннями для прекрасних Овнів. Астрологи застерігають Овнів від надмірної недовірливості.

Жінка-Телець

Тельцям не варто бачити у всьому сірість та гнітючі знаки. Інакше, на зміну підозрілості та зневірі прийде необґрунтоване роздратування. Так прекрасні Тельці будуть реагувати на з’єднання Меркурія та Нептуна у середу. Дуже важливо у сварках зберігати нейтралітет, щоб не дійти серйозних конфліктів. Особливого успіху чекає Тельцов, які хочуть спокусити чоловіка.

Жінка-Близнюки

Зірки вдихнуть у Близнюків творчу енергію, тож можливі успіхи на роботі та у справах. Роблячи вибір між рутиною і складними, але цікавими планами, краще вибрати друге. При ретельному складанні планів сил вистачить на все. Не варто забувати про відпочинок та релаксацію. Це дуже важливо.

Жінка-Рак

Сприятлива активність планет зробить представниць цього Знака дуже привабливим для сильної статі. Це чудовий час для любовних зустрічей, знайомств та флірту, перекладу на новий рівень вже створених стосунків, а також для любовних зізнань. За невдалих знайомств Ракам не варто думати, що на них лежить вінець безшлюбності, адже це доля оберігати їх від неправильного вибору. Потрібний чоловік обов’язково знайдеться. В це треба вірити, особливо зараз.

Жінка-Лев

Жінкам цього знаку астрологи наполегливо радять сфокусуватися на фінансовій сфері. Головне — просто правильно спланувати справи і дотримуватися цих планів. Леви можуть із 21 по 27 березня зіткнутися з дилемами. Покровительствующие їм планети досить сприятливої ​​позиції, тому вирішити спірні ситуації вийде досить швидко. Також у прекрасних Львів очікується часткова чи повна зміна курсу.

Жінка-Діва

До Дів прийде відчуття того, ось-ось почнеться новий період у житті. Астрологи радять не плисти за течією, а правильно розставити пріоритети та взяти ситуацію у свої руки. Діви відносяться до найчарівніших знаків зодіаку, але цього тижня жінкам, народженим під цими зірками, варто сфокусуватися більше на роботі, а не на флірті. Цього місяця особливу увагу вимагатимуть домашні справи. Бажано придивитися до свого здоров’я. Потрібно скоригувати харчування, зайнятися спортом.

Жінка-Терези

Не виключено, що представниці цього Знаку отримають відповіді на свої питання, що стосуються сьогодення та майбутнього. Цього тижня нічні світила у відносній гармонії, тому вони подарують Терезам нові можливості. Астрологи радять остерігатися пліток. Не треба звертати увагу на те, що кажуть оточуючі. Не виключено, що у понеділок та середу з’єднання планет принесуть цим жінкам шкідливі ностальгічні думки.

Жінка-Скорпіон

Скорпіонам варто пам’ятати про те, що щастя — це не лише якісь матеріальні предмети, а й стан душі. Це ідеальний час для духовного зростання, переосмислення всього сущого. Астрологи вважають також, що період з 21 по 27 березня – вдалий момент для кардинальних зовнішніх метаморфоз: зміною зачіски, стилю, оновлення гардеробу. Ці зміни притягнуть масу позитивних змін.

Жінка-Стрілець

Безпричинне занепокоєння, яке супроводжуватиме Стрільців на початку тижня, вже до четверга може змінитися чимось приємним. Планети змусять цих жінок відчути, що настає час діяти та боротися з песимістичними думками. Це буде чудовий час для духовних практик та отримання нових знань, медитацій, рефлексії.

Жінка-Козоріг

У жінок цього Знака різко зростуть шанси залагодити минулі образи та створити нові зв’язки – дружні чи романтичні. Козерога відносяться до найнедоступніших жінок за Знаком Зодіаку. Їм потрібно хоча б на цей час виправити цей факт, ставши більш відкритими для чоловіків. Шанси знайти кохання максимально високі. Навіть слабкий прояв егоїзму та закритості може виявитися перешкодою, що заважає досягти мети. Бажано стати м’якшими та уважнішими до близьких, а також тримати під контролем свої емоції. Астрологи пропонують Козерогам розбудити у собі жіночність.

Жінка-Водолій

Настає ідеальний час для спорту, фізичної активності, прориву в кар’єрі, палких романів, пошуків нових захоплень. При цьому важливо скоротити спілкування з негативними людьми і по можливості уникати з’ясування стосунків: висока ймовірність витратити занадто багато енергії на непотрібні чвари. Кінець тижня для жінок цього знака стане часом щастя.

Жінка-Риби

Найскладніший день тижня для прекрасних риб – понеділок. Тепер краще братися лише за посильні завдання. Довести свою правоту токсичним людям практично неможливо. Краще навіть не витрачати час і сили на цю непотрібну справу. Нічні світила будуть кликати до сміливості, чесності та доброти. Все це допоможе прекрасним Рибам стати кращим і продуктивнішим.

You cannot copy content of this page