fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 21 по 27 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Астрологи розповіли, що чекає на представниць різних Знаків Зодіаку в період з 21 по 27 число цього місяця. А корисні поради експертів допоможуть кожній жінці досягти успіху у всіх сферах життя, підказавши, як у будь-якій ситуації залишатися на висоті.

Головний тренд задаватиме ослаблена Венера. Жіноча планета в Знаку Стрільця, в якому вона вкрай слабка. Це означає, що всі справи краще відкласти до кращих часів. Астрологи не радять жінкам давати волю емоціям у ці сім днів.

Жінка Овен

Прекрасним Овнам доведеться багато спілкуватися і працювати. Тиждень буде дуже активним, тому доведеться постійно адаптуватися до змін. Ці сім днів серед жінок усіх Знаків Зодіаку Овни стануть лідерами за кількістю заплутаних ситуацій. Наприкінці тижня Овни жіночої статі відчують пробудження внутрішньої сили та інтелекту.

Жінка-Телець

Астрологи дають Тільцям цінну пораду: важливо ретельно зважувати кожен крок, адже Венера схиляє до необдуманих рішень. Жінки цього Знаку отримають можливість кардинально змінити життя і стати щасливішим. Найбільшою помилкою цього тижня стане гонитва за недосяжним ідеалом. Щоб не витратити даремно час і свої сили, не варто орієнтуватися на поради оточуючих, чужу думку і стереотипи. Важливо послухати внутрішній голос.

Жінка-Близнюки

Невеликі хвилювання чекають на Близнюків прекрасної статі у сфері грошей. Позитивний вплив Меркурія допоможе втриматися на плаву і обернути проблеми і негаразди собі на благо. Головне – не пускатися в сумнівні авантюри. Ретроградний Юпітер у четвер позбавиться зворотного руху. Це вказує на те, що на представниць цього Знаку чекають позитивні зміни.

Жінка-Рак

За прогнозами астрологів, дами цього Знака з легкістю залишать за бортом все, що заважає їм насолоджуватися життям і розвиватися. У той же час вони зможуть виправити помилки минулого і зробити правильні висновки, наблизитися до реалізації планів. Ракам слід розставити пріоритети правильно. Юпітер відкриє перед цими дамами цікаві можливості в кінці тижня, а також запустить деякі важливі процеси в сфері любові.

Жінка-Лев

Астрологи рекомендують Левам дотримуватися обережності, не розповідаючи нікому про свої справи і плани на тиждень. Тиждень, за прогнозами астрологів, принесе спонтанні зустрічі, несподівані дзвінки, двозначні пропозиції. Основне завдання жінок-Львів зараз – відкритися чогось нового, щоб знайти нову мотивацію. У спілкуванні з людьми варто остерігатися шпильок і в цілому намагатися обходити стороною неприємних співрозмовників.

Жінка-Діва

Дівам прекрасної статі належить дуже багато спілкуватися з незнайомими людьми. Важливо заздалегідь впізнавати характер тієї чи іншої людини, щоб не допускати помилок у спілкуванні. Меркурій допоможе Дівам в активізації інтуїції, яка стане в нагоді на початку тижня увійде. Це буде не дуже простий період, який потребуватиме повної концентрації. В цей час жінки-Діви можуть спалахнути новими ідеями, причому дуже корисними.

Жінка-Терези

Терези можуть з 21 по 27 число зустріти на своєму шляху нової важливої ​​людини. Головне зараз — не вірити тому, хто цього не заслуговує. Можна переключити увагу з любові на роботу, але не навпаки. Присвятивши час справам, Терези зможуть отримати подарунок від долі, причому в той момент, коли його найменше чекатимуть. Чекати, що ситуація в житті зміниться сама собою, не варто. Не можна більше чекати і відкладати справи на потім. Венера слабка, тому про відпочинок теж забувати не варто.

Жінка-Скорпіон

Жінкам, народженим під Знаком Скорпіона, цього тижня варто прислухатися до своєї інтуїції. З 21 по 27 число настане найсприятливіший час для ремонту, домашніх справ, зміни зовнішності. Доведеться взяти всю свою волю в кулак. Прийняті рішення неодмінно вплинуть на подальшу долю, тому краще бути максимально відповідальними.

Жінка-Стрілець

Потрібно думати про добре і вірити в себе. Активний Меркурій у Стрільці вказує на те, що пробив зоряний час для жінок цього Знака. Ці сім днів вони нарешті зможуть досягти того, про що давно мріяли: нове робоче місце, увага чоловіка. Все це стане реальним за умови, що Стрільці перестануть сумніватися в собі і ховатися за маскою байдужості. Виконання планів і реалізації цілей вимагають від цих жінок активності.

Жінка-Козеріг

Цілком можливо, що цього тижня Козероги прекрасної статі відчуватимуть напругу і психологічний дискомфорт. Причиною стане тривога та втома. Цього тижня Козероги спочатку втратять оптимізм і мотивацію через негативний аспект Венери і Меркурія в понеділок, а потім до них повернеться ентузіазм через припинення ретроградного руху Юпітера 25 числа.

Жінка-Водолій

Нічні світила дадуть цим жінкам важливі зміни. Для цих жінок настає час активності, але тільки з вівторка. У понеділок краще не робити різких кроків. У кінці тижня можна витратити час на сім’ю. Це чудовий час для виховання дітей, зустрічей із родичами. У кінці тижня корисно робити дорогі покупки. Меркурій додасть Водоліям енергії, сміливості, активності, напору та цілеспрямованості.

Жінка-Риби

Будуть цього тижня щасливі моменти— наприклад, у справах і роботі. Астрологи радять бути обережнішими в конфліктних ситуаціях. Дотримуючись нейтралітету, можна уникнути проблем. Представницям даного Знаку не варто відмовлятися від поставлених раніше цілей: все найкраще починається з малого, тому, здійснюючи ті чи інші кроки, Риби стануть успішнішими. Не потрібно витрачати сили і час на марні заняття.

You cannot copy content of this page