fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 21 по 27 лютого 2022 року для кожного знаку зодіаку

Жіночий гороскоп на тиждень з 21 по 27 лютого 2022 року

Астрологи уважно стежать за рухом планет, щоб давати інформацію про те, чого чекати від того чи іншого тижня жінкам різних знаків. Кого чекають труднощі, кому потрібно ризикнути, а кому краще виявити обережність – все це ви можете дізнатися з гороскопу.

Ми плавно підійшли до кінця зими. Астрологи радять приготуватися до невеликих перепадів настрою. Нічні світила обіцяють нам невелике порушення стабільності, але це не означає, що зміни будуть негативними. Навпаки, багатьом жінкам вдасться перемогти дратівливість, зміцнити біополе. Кінець зими – чудовий час для проведення оздоровчих практик.

Жінка-Овен

Цього тижня Овнам прекрасної статі захочеться запастися всім і більше, щоб вражень вистачило надовго, але астрологи радять утихомирити бажання. На ситуацію, до якої зараз підштовхують зірки із планетами, важливо дивитися об’єктивно: не обов’язково мати все, щоб бути щасливими. Також бажано визначитися з пріоритетами та отримувати цінний життєвий досвід.

Жінка-Телець

Жінкам цього Знака варто зайнятися розширенням кругозору та отриманням знань. До деяких зовнішніх умов доведеться пристосуватися: з кимось погодитись, щось смиренно прийняти. У будь-якому випадку мотивації буде багато, тому треба діяти. У міру наближення березня жіноча сила Тельців тільки зростатиме.

Жінка-Близнюки

Цього тижня під впливом Місяця 24 та 25 числа представниці цього Знаку ризикують оступитися. Також Місяць може обдарувати Близнюків відчуттям тотальної втоми. На поводу у емоцій цим жінкам йти зараз небезпечно, а ось логіка цього тижня послужить Близнюкам гарну службу. Щоб негативні почуття не перешкоджали справам, потрібно менше перевтомлюватись та спілкуватися з токсичними людьми.

Жінка-Рак

У жінок цього Знака настає період, коли вони самі зможуть отримати те, що хочуть, а також допомогти комусь іншому. Нічні світила вказують на те, що часом компроміс набагато важливіший за перемогу. Зірки закликають зважати на думку оточуючих. Також буде корисно змінити образ. Не варто просто плисти за течією. Так можна потрапити у пастку чужого впливу.

Жінка-Лев

Левам прекрасної статі астрологи радять стежити за інтуїцією. Шосте почуття допоможе цим жінкам не проґавити свою вигоду. Багатьом жінкам цього знаку вдасться запрограмувати себе на успіх. Все, про що мріють Леви, цього тижня нарешті почне втілюватись у життя. Найголовніше – не прогаяти момент і почати вчасно діяти. Виявивши м’якість там, де потрібна рішучість, можна сильно здати позиції.

Жінка-Діва

Загалом астрологи вважають, що можна активно проводити робочий тиждень, але краще залишити частину сил на вихідні, щоб добре повеселитися. Благотворний вплив планет у тому, що Діви зможуть точно визначити, хто їм ворог, хто друг. Астрологи також радять думати про почуття оточуючих, підключивши емпатію.

Жінка-Терези

Тиждень буде вдалим для любовних пригод, проведення часу у приємній компанії. Астрологи попереджають, що нове кохання може виявитися дуже швидкоплинним. Це не привід для скепсису, але краще заздалегідь оцінювати ризики та не прив’язуватися до людей. У фінансових справах важливо відійти від азарту і користуватися своїм особистим досвідом, дотримуючись голосу розуму.

Жінка-Скорпіон

Цілком ймовірно, що багатьом Скорпіонам прекрасної статі захочеться піти в себе і насолодитися самотністю. Це хороший варіант, але краще при цьому не йти з головою в самоаналіз. Астрологи радять не піддаватися на провокації з боку оточуючих. Планети у разі сприяють якнайшвидшому вирішенню спірних питань.

Жінка-Стрілець

У спілкуванні з оточуючими Стрільцям варто поводитися стриманіше, ніж зазвичай, щоб не нажити зайвих ворогів. У ці сім днів усі нерозв’язні завдання набудуть рішення, а заздрість і негатив оточуючих обернуться проти них самих. У Стрільців з’явиться можливість для розвитку у роботі, бізнесі.

Жінка-Козоріг

Козероги вдасться цього тижня розібратися зі своїми бажаннями і зрозуміти, в яку точку необхідно прийти. Астрологи радять цим жінкам не йти по головах заради цілей, тому що подібним чином можна нажити багато заклятих ворогів. Не варто впадати в крайнощі, потурати лихим звичкам, щоб не допустити руйнування біополя.

Жінка-Водолій

Цього тижня буде чудовий момент для налагодження контактів та нових зв’язків. Спілкування з людьми подарує радість. Головне – не робити поспішних висновків. Думки цих жінок набудуть особливої ​​сили, тому їм варто думати тільки в позитивному ключі. Краще приділити час саморозвитку: прочитати книгу, знайти нові навички.

Жінка-Риби

Риб чекає насичений подіями тиждень. Нічні світила пророкують зростання впевненості, успішну боротьбу із сумнівами та ілюзіями. Астрологи радять частіше прислухатися до внутрішнього голосу після прийняття важливих рішень. Спонтанність принесе лише проблеми, як і чужі непрошені поради.

You cannot copy content of this page