fbpx
Перейти до вмісту

Жіночий гороскоп на тиждень з 22 по 28 листопада 2021 року

  • від

Жіночий гороскоп на тиждень з 22 по 28 листопада 2021 року

Ми виходимо на фінішну пряму. Залишається один повноцінний тиждень осені, після якого починається зима і наближається Новий рік. Щоб в житті жінок будь-яких Знаків все йшло гладко, їм потрібно слідувати порадам астрологів. Це допоможе їм побудувати свої плани правильно.

Зараз не варто переживати з приводу нездійснених бажань і невирішених проблем. Астрологи радять жінкам всіх Знаків ставитися до життя простіше, частіше розслаблятися. Зараз краще зосередитися на романтиці і любовній сфері в цілому. Зірки допоможуть жінкам у розвитку інтуїції.

Жінка-Овен

Нічні світила схиляють більше до чуттєвого сприйняття світу, ніж до вирішення проблем і нескінченної роботи. 22 і 23 листопада краще якомога більше відпочивати, намагаючись уникати образ, які шкодять енергетиці.

24 числа Меркурій перейде в Знак Стрільця, це пробудить в жінках-Овнах пристрасть і нові бажання. Настане час, коли можна буде істотно досягти успіху в будь-якому новому починанні. Прийшов час розібратися з рутинними справами, щоб полегшити підготовку до прийдешніх свят.

Жінка-Телець

Жінкам цього Знака даний тиждень краще витратити на пошуки можливостей зміцнення відносин з родичами, подругами і другою половинкою. Тельців часто відносять до Знаків Зодіаку, які не прощають образи, так що цим жінкам доведеться зробити над собою зусилля.

Важливо залишити все погане в минулому. Зараз такий час, коли потрібно думати про майбутнє і не зациклюватися на тому, що відбувалося раніше. Необхідно тримати себе в руках, намагаючись не тиснути на близьких людей.

Жінка-Близнюки

Під кінець місяця життя жінок цього Знака заграє яскравими фарбами. Складно сказати, що саме буде мати місце, але представниці Знака повинні бути готові до змін в будь-якій сфері. Їм буде потрібно багато енергії, у відновленні якої дуже добре допоможуть вправи з йоги.

Якщо з понеділка вони кинуться в бій, то програють. Починати діяти краще з середи. На вихідних на них чекають приємні сюрпризи. Потрібно залишатися на хвилі позитиву, що б не трапилося.

Жінка-Рак

Енергетика нічних світил ідеально підходить для того, щоб проаналізувати минуле і задуматися про майбутнє. Корисними стануть сучасні ворожіння, які допоможуть дізнатися, що таїться за зачиненими дверима. Представниць Знака Рака в останній тиждень листопада чекає доленосна зустріч з важливою людиною, яка відкриє очі на те, що відбувається і зробить їх мудрішими.

Позитивна енергетика небесних покровителів допоможе набути впевненості і повірити в те, що зараз немає нічого неможливого.

Жінка-Лев

Любовна сфера для представниць даного Знака стане найважливішою в період з 22 по 28 листопада. Сильні ритуали на любов допоможуть привернути увагу чоловіків і зміцнити недавно розпочатий зв’язок. Астрологи радять жінкам, народженим під егідою Лева, утриматися з’ясування відносин і не видавати нікому своїх секретів.

На цьому тижні є небезпека зустріти на шляху фальшиву людину. Відгороджуватися від людей через це, звичайно, не варто, але і довіряти всім підряд теж не можна.

Жінка-Діва

Дівам варто сфокусуватися на фінансовій сфері життя. Дуже важливо позбутися від звичок, що призводять до бідності, а також якомога менше лінуватися. Старанна праця принесе обов’язково принесе свої плоди. Потрібно лише трохи почекати і наповнитися терпінням.

В такому випадку листопад завершиться без пригод і різких потрясінь. Астрологи настійно радять поки не витрачати багато грошей, особливо на речі, користь яких сумнівна. Краще проявляти трохи більше обережності.

Жінка-Терези

Нічні світила допоможуть прекрасним Терезам зробити своє життя кращим, знайти жіноче щастя і зміцнити своє біополе. Цього тижня можуть відбуватися важливі стихійні та непередбачувані зміни, до яких жінки цього Знаку можуть виявитися не готовими.

Зараз дуже важливо не переживати через дрібниці, пам’ятаючи, що половина проблем — лише наслідок негативного мислення.

Жінка-Скорпіон

Прекрасним Скорпіонам варто обходитися без порад оточуючих. Цього тижня краще якомога рідше спілкуватися з незнайомими чи неприємними людьми.

Меркурій буде в ударі, тому будь-який накопичений раніше негатив вдасться нейтралізувати. Зірки будуть на боці цих жінок — але лише доти, доки ті будуть готові приймати реальність такою, якою вона є.

Жінка-Стрілець

Нічні світила дуже гармонійні для прекрасних Стрільців, тому їм варто витратити цей тиждень на здобуття внутрішньої рівноваги. Перед представницями цього Знаку відкриється те, що раніше було приховано від очей.

Можливо, жінки-Стрільці побачать нові шляхи, що ведуть до щастя. Не виключено, що їм вдасться виявити нові таланти і здібності.

Жінка-Козоріг

Жінок цього Знака чекає дуже продуктивний тиждень, на якому їм вдасться вирішити безліч особистих проблем та ділових завдань. Єдине, кого їм варто побоюватися, — це вороги та недоброзичливці.

Не будуть зайвими ініціативність, сміливість. Козорогам часом складно йти вперед, але цього тижня можна сподіватися на те, що жодні перешкоди не стануть непереборними та надмірно складними. Тепер можливо все.

Жінка-Водолій

Водоліям прекрасної статі завершальний тиждень осені принесе чимало суєти і клопоту, але зрештою всі проблеми можуть обернутися для цих жінок чимось приємним. Корисно буде зайнятися домашніми справами: приготуванням або ремонтом.

Це чудова можливість підготуватися до зустрічі зими, розслабитися та поміркувати над важливими питаннями. Також важливо дослухатися своєї інтуїції. Цей тиждень буде важливим для майбутнього духовного розвитку.

Жінка-Риби

Жінок, народжених під Знаком Риб, чекає тиждень, що ідеально підходить для духовних практик, а також для боротьби зі шкідливими забобонами та настановами. У коханні їм удасться досягти небувалих висот.

Інтуїція буде на самому піку, а значить глобальні починання можна сміливо призначати на будь-який з днів. Нічні світила та Меркурій зокрема намагатимуться втілити мрії Риб у реальність. Скептицизм — найбільший ворог цих представниць прекрасної статі цього тижня.