fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 23 по 29 січня 2023 року для кожного знака зодіаку

Астрологи зазначають, що кінець січня сприятливий для підвищеної активності та нових звершень. Не упустити удачу і привести справи в порядок всім жінкам допоможуть поради, зібрані в нашому гороскопі.

Це вкрай сприятливий тиждень для того, щоб досягти успіху в бізнесі, у справах і роботі, адже зараз почався найсприятливіший період 2023 року без ретроградних планет, оскільки 22 число закінчив ретро-фазу Уран. 27 січня всіх представниць прекрасної статі чекає вкрай важлива подія – перехід Венери в Знак Риб. Цей тиждень буде джерелом великого успіху.

Жінка Овен

Тиждень з 23 по 29 січня — відмінний період для поліпшення життя, втілення в життя амбітних планів та реалізації задуманого. Енергія Овнів буде бити ключем, але найбільше їх надихнуть нові можливості, які в кінці тижня з’являтимуться буквально з нізвідки. Астрологи радять усім жінкам цього Знаку почати діяти і вірити в себе, в краще: це відкриє перед ними будь-які двері. Не виключено, що на тлі запаморочливого успіху з’являться заздрісниці.

Жінка-Телець

Тельці зможуть дізнатися про себе і своє життя багато важливої інформації. Якщо в найближчому минулому виник якийсь внутрішній дисонанс і сумніви, то з 23 по 29 число вони повинні піти геть. Не варто боятися прийняття важливих рішень. Ще астрологи радять прекрасним Тельцям розраховувати на себе і прислухатися до шостого почуття. Так буде краще.

Жінка-Близнюки

Цим дамам не варто ні в якому разі йти з приводу у людей, які намагаються ними маніпулювати. Це дозволить їм не допустити енергетичного виснаження. Здоровий егоїзм виявиться гарантом успіху останнього тижня січня. Найпозитивніший день для жінок цього Знака, як і для всіх інших — 27 січня. Це день посилення Венери. В кінці тижня можна сміливо братися за вирішення найскладніших життєвих завдань.

Жінка-Рак

Період з 23 по 29 січня відмінно підходить для пошуку нових захоплень і кардинальної перебудови життя: можна робити ремонт будинку, шукати нову роботу, знайомитися з людьми, ходити на побачення, закохуватися. Реалізація планів проходитиме успішніше звичайного. Відсутність ретро-планет допоможе відчути потужний приплив сил, мотивації та впевненості в собі. З 27 січня буде найсильніша Венера на рік, так що потрібно діяти. Прекрасні Раки зможуть здобути перемогу на будь-якій ниві.

Жінка-Лев

Жінкам цього Знака знадобиться максимум обережності при спілкуванні з малознайомими людьми. Вони можуть збити їх з шляху. Астрологи рекомендують жінкам-Левам не довіряти важливі секрети стороннім, а також не довіряти в цілому тим, хто вже раніше їх обманював. Ще цього тижня не варто виносити на суд громадськості свої плани та цілі. Спиратися бажано тільки на власні сили, прислухатися тільки до себе, а діяти по волі серця.

Жінка-Діва

Дівам, ймовірно, захочеться знайти чоловіка мрії або просто отримати якнайбільше чоловічої уваги. Зробити це буде досить непросто, проте, нічні світила їм у цьому допоможуть. Наприклад, той же Уран допоможе сформувати багато приємних випадковостей і непередбачуваних, але позитивних подій. Також астрологи радять зайнятися спортом, скоригувати харчування та звернутися за допомогою до доглядових процедур. Тиждень ідеально підходить для ділових поїздок, а також для початку нових справ.

Жінка-Терези

Жінкам, що народилися під цим Знаком, астрологи радять звернути увагу на стан своєї енергетики. Період буде дуже сприятливим, тому знадобляться всі внутрішні ресурси для зміни життя на краще. Так, є шанс, що активізуються недоброзичливці та заздрісниці. Терезам знадобиться весь обсяг енергії, яку вони отримають від Венери та інших планет.

Жінка-Скорпіон

Можна сміливо планувати щось важливе. Усі сім днів відмінно підійдуть для особистісного та професійного зростання. Розраховувати на допомогу з сторони оточуючих не стоить, оскільки в інших людей просто може не бути часу на підтримку. Це означає, що успіх безпосередньо залежатиме від цілеспрямованості жінок-Скорпіонів.

Жінка-Стрілець

Потрібно швидко реагувати і приймати вірні рішення на основі передчуття. Вийти переможницею з будь-якої ситуації і не втратити впевненість у собі допоможе правильний настрій. Стрільцям можна і навіть потрібно займатися спортом або хоча б більше рухатися. Цих дам чекає приємний і продуктивний тиждень, наповнений динамікою та яскравими подіями.

Жінка-Козеріг

Незважаючи на те, що цього тижня є ризик зіткнутися з труднощами в різних сферах, засмучуватися точно не варто, адже в ці сім днів можуть відбутися важливі зміни на краще. Це може бути дуже стабільний тиждень у плані емоційного стану. Козерогів буде дуже складно вивести із себе. На порядку денному — оновлення енергетики. Період без ретро-планет принесе з особливими шансами на успіх у всіх сферах. Цим потрібно скористатися.

Жінка-Водолій

Водоліям прекрасної статі варто зайнятися зміцненням здоров’я. Можна скоригувати харчування, зайнятися спортом. Важливо продовжувати рухатися до мрії, навіть якщо вона здасться недосяжною. Венера та інші планети допоможуть Водоліям отримати удачу і силу волі. Понеділок і п’ятниця — найвдаліші для представниць цього Знака. На особливу увагу заслуговує фінансова сторона життя. Якщо жінки цього Знаку давно мріють підвищити дохід, настав час проявити активність.

Жінка-Риби

Жінки цього Знаку можуть м’яко вплинути на будь-яку ситуацію і будь-якої людини без обвинувачень і зайвих закидів. Якщо раптом життя не налагоджується вже довгий час, саме цього тижня все може змінитися на краще. Цього тижня дами-Риби зможуть добитися всього, що захочуть, але тільки якщо діятимуть з дещицею обережності. Досягти успіху в справах і не пропустити нічого важливого допоможе правильно складений план дій.

You cannot copy content of this page