fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 25 квітня по 1 травня 2022 року

Жіноча енергетика дуже сильна, але разом з тим мінлива. Астрологи розповіли, як зірки і планети впливатимуть на долю представниць прекрасної статі в ці сім непростих днів.

У цей період правити світом і приносити удачу буде краса. Починається час, коли люди переважно оцінюватимуть один одного за зовнішністю, а не за вчинками чи інтелектом. Намагайтеся виглядати охайно, щоб справити враження на чоловіків і оточуючих в цілому.

Жінка-Овен

Прекрасним Овнам бажано сфокусуватися на амурній сфері життя. Всім тим, хто вже перебуває у стосунках, можна і навіть потрібно сфокусуватися на другій половинці. Також для представниць цього Вогняного Знака багато подій цього тижня складуться найкращим чином. Удача на їхньому боці. Астрологи радять користуватися нагодою і досягати бажаного. Найнебезпечніший день тижня – середа.

Жінка-Телець

З 25 квітня по 1 травня вітер переважно буде попутним. Особливо це стосується любовних справ. Астрологи радять ретельніше вибирати коло спілкування. Вплив негативно налаштованих людей необхідно звести до мінімуму. Якщо Тельці давно хочуть перервати токсичні відносини, настав гарний час для активних дій.

Жінка-Близнюки

Близнюків прекрасної статі цього тижня може залишити їх потужне шосте почуття. Доведеться довіритися логіці та особистому досвіду. Тиждень буде нервовим через негативні аспекти планет 27 і 30 числа, але Меркурій 29 квітня внесе свої позитивні корективи, тому жінкам-Близнюкам рекомендується не метушитися і продовжувати вірити в себе. Рекомендується вжити заходів, щоб не втратити підтримку близьких.

Жінка-Рак

У період з 25 квітня по 1 травня краще не обертатися на минулий досвід і не концентруватися на негативі. Така лінія поведінки вбереже від стресових ситуацій. За прогнозами астрологів, цього тижня представниці цього Знаку можуть серйозно постраждати від самокопання. Особливої ​​обережності необхідно дотримуватися і в фінансовій сфері — наприклад, при здійсненні покупок.

Жінка-Лев

Левицям у цей період потрібно сфокусуватися на пошуках щастя. Меркурій, що переходить у Знак Близнюків, обіцяє представницям цього Знака гарний настрій і віру в себе. Але будь-яка непередбачувана подія може позбавити почуття стабільності і гарного настрою через ретроградний Плутон, який почне свій зворотний рух в той же день — 29 квітня.

Жінка-Діва

Астрологи рекомендують частіше усміхатися і спілкуватися з оптимістами: це зарядить прекрасних Дів позитивом і допоможе подолати перешкоди. Щоб уникнути стресу вихідні Дівам краще відвести під відновлення сил. На роботі та в любовних справах представницям даного Знака необхідно буде тренувати силу волі, щоб не здаватися раніше часу. Те, що відбудеться зараз, охарактеризує весь наступний місяць і, можливо, навіть весь 2022 рік, що залишився. Тому астрологи радять жінкам-Дівам не сумніватися в собі.

Жінка-Терези

Щоб Всесвіт допоміг Терезам досягти успіху і зберегти удачу в цей складний період, їм необхідно перестати сумніватися в собі і своїх силах. Представницям цього Знаку астрологи рекомендують зайнятися самовдосконаленням, здобуттям нових знань. Важливо пам’ятати, що будь-яку проблему можна вирішити мирно, а не через конфлікт. Зусилля, які докладуть ці жінки, щоб досягти бажаного, неодмінно окупляться в майбутньому.

Жінка-Скорпіон

Скорпіони можуть за майбутній тиждень зустріти на своєму шляху багато неприємних людей. Можливо, варто також відмовитися від необдуманих рішень. Те, що здається правильним у думках, насправді може виявитися зовсім не настільки прекрасним. Зараз потрібно займатися домашніми справами. Вони заспокоюватимуться жінок-Скорпіонів. Успіх принесуть затишні вечори з улюбленим чоловіком, дітьми. Турбота про близьких подарує позитив.

Жінка-Стрілець

Жінкам цього Знака в період з 25 квітня по 1 мій всесвіт може відкрити знання про майбутнє і про долю. Наразі триває енергетична перебудова через зміну Знаку Меркурієм і початком ретроградного руху Плутона. До четверга включно все ще можна ходити на побачення, проявляти активність у роботі і починати нові справи. П’ятниця і вихідні — час обережності та добра: треба йти на примирення з людьми, робити більше компліментів близьким.

Жінка-Козеріг

Козерогов на початку тижня чекають приємні сюрпризи. Незалежно від сімейного становища цим жінкам корисно проводити час у приємній компанії. Якщо прекрасні Козероги вирішать підкорити серце чоловіка, зацікавити людину, яка сподобалася, наголос варто зробити на інтелектуальні якості та таланти. Навколишні це точно оцінять. Ця стратегія буде корисна не тільки для любовних, але і для фінансових успіхів.

Жінка-Водолій

Незважаючи на всі проблемні і несприятливі астрологічні події, Водоліям може великого пощастити. Вся справа в тому, що їх помічник Меркурій стане дуже сильним. По-перше, це загострить їх інтуїцію. По-друге, він дасть Водоліям прекрасної статі багато удачі в любові. Кінець тижня – відмінний час для зміни обстановки, відряджень. Жінкам-Водоліям необхідно поставити перед собою важливу мету.

Жінка-Риби

Для прекрасних риб завершення квітня може виявитися складним часом. Важливо намітити плани і правильно розставити пріоритети. Астрологи радять цим жінкам присвячувати більше часу чомусь новому та цікавому. Щоб життєві сили і енергія були на висоті, потрібно не впадати в апатию і смуток. Потрібно знаходити час для відпочинку, розваг та спілкування.

You cannot copy content of this page