fbpx

Жіночий гороскоп на тиждень з 25 по 31 липня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Жінка будь-якого із знаків Зодіаку може зробити себе щасливою. Втілити мрії і стати успішнішими в будь-якій сфері вам допоможуть поради астрологів на останній тиждень липня.

Кінець другого літнього місяця може виявитися вельми цікавим, хай і з деякими неприємними, але легко переборними проблемами. Цього тижня почнеться ретроградний рух Юпітера, але він поки не дуже сильно зіпсує життя прекрасній статі, адже не варто забути, що зараз дуже сильна Венера. Намагайтеся зберігати енергію, менше часу приділяйте другорядним речам.

Жінка Овен

Жінкам цього Знака буде легше виконувати фізичну роботу, робити прибирання і купувати. Що стосується інтелектуальної праці, то з ним можуть бути проблеми. Мислення буде трохи загальмованим через Юпітера. Під впливом планет Овни ризикують стати жертвою власної імпульсивності. Бажання якнайшвидше досягти успіху здатне буде знищити всі свої фізичні та психічні сили, а також наламати дров. Прекрасним Овнам варто бути обережнішим.

Жінка-Телець

Не потрібно заглушувати свій внутрішній голос і емоції: їх варто направити в вірне русло. Це допоможе уникнути емоційного виснаження та інших проблем. Астрологи радять прекрасним Тельцям пам’ятати про те, що зараз не можна давати волю почуттям. Ще жінкам цього Знака Зодіаку не варто чекати схвалення з боку оточуючих. Стриманість і контроль емоцій— ось секрети успіху цього тижня.

Жінка-Близнюки

Як підказують зірки, зараз найкраще уникати проблемних тем у спілкуванні з улюбленим чоловіком чи родичами. Це може порушити спокій. В іншому випадку бунтарський дух може стати причиною нових проблем як у відносинах, так і на роботі. У любові Близнюки будуть на висоті через сильного Меркурія. У період з 25 по 31 липня Близнюки зможуть отримати будь-якого чоловіка. Достатньо лише бути собою і більше посміхатися.

Жінка-Рак

Цього тижня астрологи радять представницям цього Знаку увійти в режим енергозбереження і делегувати свої обов’язки оточуючим. Для Раків це не складе особливих труднощів, адже у ними є талант переконання. Навіть якщо робити все самим звичніше і простіше, краще подумати про спільну роботу. При переході Юпітера в ретро-фазу може постраждати енергетика, тому краще залишити для себе лише найважливіші завдання, які не зазнають зволікань. Також не варто забувати про необхідність своєчасного відпочинку.

Жінка-Лев

Прекрасним Левам треба працювати, але не перевтомлюватися. Важливо стежити за своєю красою, але не забути про внутрішнє наповнення. Юпітер буде ретроградний з четверга, а значить, представниці цього Знаку виявляться в складній ситуації. Перед ними може постати складна проблема. Будь-які докладені зусилля будуть винагороджені, тож важливо діяти.

Жінка-Діва

Щоб набути успіху, важливо щось зробити для цього. Юпітер дасть шанси реалізувати далекосяжні плани і мрії. Наголос варто зробити на інтелектуальний розвиток та пошуку нових талантів, захоплень. Приймати важливі рішення краще без гучних слів і попереджень, щоб не розкривати карти. Великі успіхи чекають жінок-Дів у відносинах, особливо для тих жінок, які перебувають на даний момент у пошуках.

Жінка-Терези

Терези входять до список найуспішніших жінок за Знаком Зодіаку. Їхній успіх пов’язаний в першу чергу зі сферою любові. Це буде вдалий час для пошуків нових відносин або спроб зміцнити зв’язок, що вже є. Цього тижня ваги прекрасної статі відчують, що в силах вплинути на будь-які обставини, а також змінити життя на краще. Астрологи пропонують налаштуватися заздалегідь на оптимістичну хвилю, щоб ретро-Юпітер не почав ставити палиці в колеса. Постійні проблеми можуть призвести до дратівливості.

Жінка-Скорпіон

З 25 по 31 липня варто спробувати взяти події під контроль. Спочатку може здатися, що від цього немає ніякого штибу, але це не так. Гармонія і спокій — кращі друзі Скорпіонів у кінці липня. У такому стані буде простіше розкрити в собі свої таланти, досягти успіху в роботі, в любові. Жінкам-Скорпіонам не варто дивуватися, якщо вони раптом відчують укол ревнощів: Венера в Раці допоможе не дати цьому почуттю розростись і зіпсувати стосунки. На думку астрологів, з’ясування стосунків найкраще перенести потім.

Жінка-Стрілець

Прекрасним Стрільцям доведеться багато часу і сил витрачати на з’ясування стосунків. Втім, якщо успішно застосовувати свої навички дипломатії при спілкуванні, можна досягти порозуміння з ким завгодно. Востанньому тиждень обіцяє Стрільцям прекрасної статі багато енергії та витривалості. На цих жінок чекає успіх у будь-яких сферах життя. Головне — не приховувати нікому своїх планів на майбутнє.

Жінка-Козеріг

Прекрасним Козерогам варто в першу чергу пам’ятати про силу слова і думки. Важливо думати, перш ніж говорити про щось, особливо якщо справа стосується грошей. Найбільш яскраво про себе заявить цього тижня Меркурій. Аспекти планети 26 і 31 числа обіцяють дуже сприятливий емоційний фон. У ці дні козерогам везтиме у всіх сферах — від кар’єри до любові. Козерогам зараз не варто імпульсивно йти з приводу своїх поривів, тому що протистояти деструктивним бажанням буде вкрай непросто.

Жінка-Водолій

Головним орієнтиром для жінок-Водолєєв стане інтуїція. Логіка може підвести, тому варто більш тонко аналізувати будь-яку ситуацію. Нині є ризик потрапити під чужий вплив або вступити в залежні відносини. Астрологи радять уникати спілкування з незнайомцями та негативними людьми.

Жінка-Риби

Варто Рибам тільки чогось захотіти, як це відразу прийде. Але саме в цьому і є головна каверза, бо якщо нічого не захочеться, то тиждень пройде без якихось сприятливих змін. Астрологи наполегливо радять розподілити навантаження на будні так, щоб перші кілька днів були присвячені приємним справам, а інші — вирішенню складних завдань. Усім, хто вже у відносинах, краще дати трохи свободи своєму обранцю.

You cannot copy content of this page